-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
czas tak szybko plynie..... Rotii.... [*]
-
ale tu sie dzieje:crazyeye: brawo:loveu: czy to amstafka z pierwszego boksu, jak sie stoi przodem do schroniska po prawej stronie??
-
czy pani Wanda ma juz pozwolenie na prowadzenie przytuliska??
-
Przyznam sie , ze jestem bardzo rozczarowana .... Zrobienie zdjecia to przciez chlila a Misiek mialby duzo wieksze szanse:-(
-
sama slodycz:loveu: dziekuje za zdjecia:p widze takie piekne dlugie zaslony szczeniaczki i kociaki mialyby gdzie siusiac....
-
dzisiaj powinny byc nowe zdjecia Miska(dzieki jednej z poznanskich dogomaniaczek):jumpie:
-
Tiro do domu:multi:
-
a zeberk(przynajmniej na zdjeciu)to juz mu trawie nie widac:-o Brawo!! Ogromne Dzieki:lol!:
-
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
cisza..........:-( -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
ata replied to Hala's topic in Już w nowym domu
dzieki za odpowiec:p pytalam z ciekawosci bo 2 lata temu z Suchego Lasu mialam 6 szczeniaczkow ok. 3-4 tygodniowych na wychowaniu:loveu: poczatkowo wygladaly tragicznie:shake: wszystkie przezyly i dzieki xxxx52 znalazly nowe domki w niemczech:p -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
ata replied to Hala's topic in Już w nowym domu
czy w suchym lesie znajduje sie schronisko?:roll: -
xxxx52- ja tez bylam zalamana, jak nie chcieli wydac dozycy, ale okazalo sie ze w innym schronisku siedzi dog w wiekszej potrzebie i tylko dzieki temu wolnemu miejscu pojechal....a wrzesinska dozka jezdzi po szkolach, przedszkolach w celach edukacyjnych, choc wolalaby zapewne wylegiwac sie na kanapach, niz miec dozywocie w schronisku:-( oj! trzymam ja kciuki aby szybko dobry domek znalazl:), bo nastepne biedaki czekaja....
-
cyt"Szef strazy miejskiej-kierownik schroniska nie zezwala na adopcje" Roma skad wiesz, ze nie zezwala??
-
i tu przydalby sie wolontariat...... szkoda, ze przyszli technicy weterynaryjni nie maja w schronie praktyk:shake:
-
Misiek sie pokazuje:loveu:
-
GoniaP-zle mnie odczytalas:eviltong: chodzilo mi o Marsa, aby sie pokazal bo przeciez to jego watek;) [SIZE=1]musze dodac, ze drewniane budy ktore widzicie na zdjeciach zasponsorowala w zeszlym roku xxxx52:Rose: moze i w tym roku cosik:ices_bla: zeby nie zapeszyc...[/SIZE]
-
Czego oczy nie widza a uszy nie slysza tego sercu nie zal... ot i cala prawda. buziaki dla Zanety i maluszkow:loveu:
-
i znowu sie zaczyna:diabloti: 20 lat temu wykarmilam 3 jednodniowe owczarkii:eviltong: jak mozna rzucac takie oskarzenia:angryy: chyba , ze wiesz cos czego my nie wiemy... male bobasy powolutku szukaja nowych domkow ...i tyle:fadein:
-
Lala już nie szuka.Znalazła dom na który tak długo czekała.Zostaje u mnie :)
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
no nie wiem:roll: czy ona aby na pewno jest w schronisku...... jej 7 znajomych zniknelo wiec:-( -
w schronisku od niedawna......
-
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Zamiera w bezruchu na widok człowieka!-mała Julcia-PROSIMY O TRANSPORT![/B] Życie...dla jednych kolorowe i pełne optymizmu,dla innych pasmo cierpienia,bólu i poniewierki! Zapewne wiele widziała i jeszcze więcej doswiadczyła!Jakie było jej życie pewnie nigdy się nie dowiemy.Swoją historię zabierze do grobu,tam gdzie pochowanych jest wiele scenariuszy psiego żywota! Mozna sie tylko domyslać,że życie jej nie rozpieszczało,nie było łaskawe. Jakie można mieć odczucia, gdy widzi się małe,bezbronne ciało...tak bardzo kulące się na widok człowieka,zastygające w bezruchu,wytrwale czekające na to co ma się wydarzyć!I jednego nie da się w niej zapomnieć...oczy,pięknych brązowych oczu,w których dostrzec mozna strach tak wielki,że paraliżuje całe ciało!Wzrok tak przejmujący,że zdolny stopić najbardziej zimne i nieczułe serce!I wyraz tych oczu mówiący "dobrze,uderz mnie.Przecież po to jestem,tylko błagam niech bardzo nie boli".W tym momencie serce pada na kolana,nie da się zapomnieć wzroku psa bitego. Bez szans na adopcję,bez ufności,bez pewności siebie,za to wszechobecny strach,swoje cierpienie! Cała ona,Julka z wyrokiem śmierci w przytulisku!Bez miłości na ostatnie dni,bez miłości której tak niewiele w życiu zaznała! Julka błaga o dom pełen ciepła i zrozumienia na te ostatnie chwile swojego życia! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3702/julka2hc7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6942/julkatw3.jpg[/IMG][/URL]:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( co z sunia????co z jej znajomymi?? i przyjaciolka Zabka???????? -
no tak ...pracownik jest niby na urlopie a i tak w schonisku musi byc, przynajmniej zeby nakarmic zwierzaki....bo nie ma kompetentnej osoby aby go zastapila.....( kazdemu nalezy sie odrobina wypoczynku...) niestety sunia bedzie musiala poczekac.... wyzelkowe szczescie, pokaz sie:)
-
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
ata replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
maly banerek szkielecika poprosze!! tylko bez tej kostuchy.....