Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. oj [SIZE=1]pajuniu [SIZE=2]jestes ........ wszystko moznaby przemilczec, ale nie fakt, ze zaczynasz powolutku delikatnie sciagac kase od osob z tego forum, to ohydne:angryy: jestes NIEUCZCIWA to widac po schronisku w Wegrowie przynajmniej dwie osoby z Niemiec(ktore maja mozliwosci) chcialy pomoc temu konkretnemu schronisku, ale jak zobaczyly, ze ty [SIZE=1]pajuniu [SIZE=2]zabierasz psiaki to stwierdzily, ze pomagasz w schronisku, ze woda na pewno bedzie itp. a tu[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]:crazyeye:[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2] niestety :-( a teraz wypisujesz takie nieprawdziwe rzeczy na temat xxxx52:shake: [SIZE=1]pajuniu[SIZE=2] a czy to co ty robisz z tymi pieskami to przypadkiem nie jest h.....??:diabloti: Ciesze sie, ze Koksik znalazl Swoj nowy cieply domek:loveu: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  2. no wlasnie, nie wiem czy w ogole oddadza:roll:
  3. rodzi!! nie rodzi?? rodzi?? nie rodzi!!:crazyeye::Poland::evil_lol:
  4. ten pokoj nalezy do niego, jego kolegi i kolezanki:evil_lol: w dalszym ciagu przebywa w domu zastepczym w Polsce ostatnio mogli jechac jego przyjaciele, ale pani stwierdzila, ze Bilbusiowi bedzie smutno samemu w pokoju, a do salonu boi sie go wziasc poniewaz ma tam inne duze psy bilbus jest niestety zaczepialski:diabloti: prawdopodobnie dlatego niejeden raz oberwal:shake: a tak to super piesio, zalatwia sie na dworzu, lubi pobiegac po ogrodzie po czym grzecznie wraca do domu W OGOLE NIE BOI SIE SCHODOW:eviltong: [SIZE=1] wstawie jego dziewczyne(przepraszam za jakosc ale to najlepsze zdjecia jakie sa) [SIZE=2][img]http://img134.imageshack.us/img134/4741/o347wiadczenie131sn5.jpg[/img] [/SIZE] [/SIZE]
  5. Tutaj tylko tymczas moze pomoc:shake: a wet w normie:angryy: taki piesio to powinien u weta siedziec na leczeniu a nie w schronisku.....:flaming: czy schronisko wyda takiego pieska ?? trzeba zaznaczyc, ze maluszek do niego juz nie wroci, a klopot z glawy:cool1:
  6. podobno sunika byla przywieziona w jeszcze gorszym stanie:placz: co za potwory doprowadzaja zwierzeta do takiego stanu:angryy:rece opadaja:shake: [SIZE=1]Kaska- dziekuje![/SIZE]
  7. cudna mordeczka:loveu: a to wokol oczek, to jasne wloski czy ich brak??
  8. i ja pytam, co z Zuzia?? jak tam szczeniaki??
  9. tak tak!! kciukim trzymamy za mamusie i jej dzieciaczki
  10. szkoda, ze nie slychac muzy.... BRAWO BRAWO
  11. a oto zdjecia, na ktore sama dlugo czekalam... niestety robione byly bez lampy ....szkoda:( [img]http://img355.imageshack.us/img355/4345/o347wiadczenie117ne0.jpg[/img] to tutaj to bilbowa dupka [img]http://img170.imageshack.us/img170/6002/o347wiadczenie132ys7.jpg[/img]
  12. moze piniowy okruszek ma szanse na dom tymczasowy?? bo w schronisku to ma marne szanse.... w domku to cieple poslanko i zarelko i....
  13. malutki Okruszku trzeba Ci pomoc, hop ciotka podsadzi Cie do gory
  14. MALUSZEK DO GORY tutaj tez posty znikaja......
  15. :loveu:jaka znow KOZA:mad:toc to krolewna:loveu:
  16. akucha nie mow:evil_lol:wypluj to bo bedziesz musiala 1000km na piechote robic:evil_lol: chyba, ze to bedzie zima i zaprzegiem zawieziesz:painting::roflt:
  17. Wandul66 to samo chcialam napisac PROSZE NIE USYPIAJCIE SZCZENIACZKOW, a ja postaram sie znalezc domki dla calej rodzinki:loveu: niewazne czy beda podobne do mamy, chociaz fajnie by bylo:loveu: wiem, ze masa szczeniakow umiera w schronisku ale wydaje mi sie, ze jezeli jest szansa dla ocalenia zycia to trzeba z niej skorzystac sorki za bledy:oops:
  18. nareszcie zaczyna sie cos dziac:p w dobra strone oczywiscie moze niedlugo uslyszymy, jak to super schronisko dziala:evil_lol: w Wieluniu tez bylo bardzo ciezko ale sie udalo:cool3:
  19. julia.zuzanna:nono: wkurzaja mnie Twoje wypowiedzi:angryy: pies wziety ze schroniska ma prawo zalatwiac sie w domu!! jeden potrzebuje wiecej, inny mniej czasu aby sie tego nauczyc!! lepiej juz nie bierz zadnego psa na tymczas, bo tym sposobem zrobilas suni wielka krzywde:shake: pies ze schroniska to WIELKA NIEWIADOMA i nie pisz prosze, ze moglas sie tego spodziewac po dogomani:angryy: dopiero tu raczkujesz:angryy: nawet nie jestem zla ze oddalas sunie(z tego powodu jest mi przykro) trylko, ze odrazu sie rzucasz:diabloti: TROCHE POKORY a po rozgrzeszenie to do ksiedza.......
  20. a czy mona jest na tymczasie , bo jezeli w schronisku to moze byc problem, ona moze nosic na sobie to parwo......
×
×
  • Create New...