prawdopodobnie sunia jest bardzo zarobaczywiona i trzeba bedzie nie raz, odrobaczenie powtorzyc to, ze w kale nie widac robali to wcale nie oznacza, ze ich nie ma:diabloti: (ja szczeniaczki odrobaczam pasta)
czasami robale zaczynaja wychodzic po kilku dniach...ochyda
tak juz jest, ze w schroniskach wiecej szczeniakow odchodzi na robaczyce niz np.na parwo:shake: