-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Tolka, przeszla sama siebie :evil_lol: A co najdziwniejsze, na treningach tak nie robi..To pewnie przez ten upal :evil_lol:
-
Aaaaaaaa, Kara, dzis obejrzalam sobie MP i co widze?! Twoje sucze i Jurei!!! :shocked!: Od razu cofnelam sie ze stronami na dogo czy aby nie pisalas czegos na ich temat no i jest :cool3: Gratuluje pierwszej sesji :p Szkoda ze z Wawy ten gosiu nie szukal psow :lol: Gratuluje nowych dzieci, sa sliczne!!! :loveu: [url]http://www.kralici.cz/potkani/img/alba/1247/480521-ziko_b.jpg[/url] Boskie maluszki :loveu: Jeszcze nie widza a juz wcinaja miesko :-o Niesamowite! [url]http://i25.photobucket.com/albums/c81/jureja/DSCN2949.jpg[/url]
-
[quote name='jo-jo']A tu tak na rozochocenie, późniejszych fotek :evil_lol: [IMG]http://images3.fotosik.pl/113/a97f76edd0898041.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/122/2aaa47c636a62fc3.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/122/0535ed0dce95de39.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/113/976567abf180e444.jpg[/IMG][/QUOTE] :lying: W oczach mi sie mieni :huh::megagrin:
-
Hahaha ano WODA :evil_lol: Popatrz na nia bo nie wiadomo ile czasu jeszcze tam bedzie :evil_lol: Asher, nic u niej sie nie poprawilo :shake: No to jeszcze troszke wody :cool1: To juz na Mazurach, niedaleko Olsztyna. Jest to doply rzeki Łyny. Ktoregos dnia wybralysmy sie kajakiem 3-osobowym i poplynelysmy sobie troche dalej niz zwykle :lol: No i nasza wyprawa skonczyla sie na drzewie :lol: Wplynelysmy w gaszcz galezi i innych pierdul, ale nie mialysmy pojecia ze pod woda znajduje sie wielki konar drzewa...no i ugrzezlysmy nad nim...:roll: Wcale nie bylo nam do smiechu. Siedzalymy tam chyba ze 20 min...:roll: Juz nawet pomocy wzywalysmy ;) Komorki zadna z nas nie miala. Akutat bylo na tyle blisko brzegu ze jedna kolezanka wyszla na lad szukac kogos do pomocy, ale nic z tego..Nie dosc ze na brzegu byly wielkie czerwone mrowki (pogryzly ja) to na dodatek jakis wsciekly rottek caly czas ujadal :look3: Wiec szybko wpakowala sie do kajaku. Mialysmy nawet mysli zeby wejsc do wody (tzn. kto mial ten mial :lol:), ale jak zobaczylysmy pijawki to nam sie odechcialo ;) Po jakims czasie udalo nam sie odbic od tego brzegu i odwrocic caly kajak...To byl koszmar...W koncu udalo nam sie wyplynac ta sama droga i juz wiedzialysmy czemu nie moglysmy sie cofnac....wszystko przezemnie :lol: Siedzialam na koncu i kajak byl za bardzo zanurzony w wodzie ze az dotykal drzewa ;))))) Ale mowie wam, to byl koszmar, myslalam ze nigdy sie stamtad nie wydostaniemy :roll: Teraz to wspominam i sie smieje...ale wtedy nie bylo nam do smiechu, wcale!!! [img]http://images3.fotosik.pl/112/6e02c157940cdc3d.jpg[/img] Tu widac ze na dalym planie po srodku sa galezie i inne jakies krzaczory [img]http://images4.fotosik.pl/76/1ee1f54d9cb4a554.jpg[/img] Po tej przygodzie juz nie wsiadlymy do 3-osobowki :shake: Oczywiscie foty nie sa z tej piekielnej wyprawy :diabloti:
-
[quote]To lampa się odbija od światła jak robie właśnie z lampą a ten durny aparat inaczej nie umie a jak wyłączam lampe to ciemne są zdjęcia.[/quote] Ahaaa, ale nie masz sie co smucic, ona fajnie tak wygladaja :grins: Sa takie inne :p:thumbs:
-
Noooooo, wspaniale foteczki :iloveyou: Ale ta czystosc wody mnie powalila, wow!:-o
-
Wszystkie corgi jakie widzialam maja biala koncowke, aczkolwiek widzialam na focie jednego corgi bez koncowki, al eto chyba nie byl pies z PL 8-) Wlasnie przeczytalam ze u owczarka collie jest preferowana biala koncowka. Pewnie tak samo jest u szelciakow...:niewiem: U beardeda nie spotkalam sie zeby pies nie mial bialego. Tak samo jak u bobtaila i bordera. To co pisze to sa moje obserwacje z wystaw ;) No ale fakt, nie wszystkie psy z gr I maja bialy koncowke :razz: Nawet powiem wiecej :lol: Teraz po obejrzeniu psow w gr I dochodze do wniosku ze biale koncowki sa w mniejszosci :lol::lol::lol:
-
Marysia, oooooooooooogromne gratulacje!!!! :multi::klacz::klacz: Kurna, no, szkoda ze tego nie widzialam ;)
-
[quote]A mnie jakoś tak astra kusi...bo większa i pewnie na trasie będzie wygodniej, bo fiesta malutka troszkę[/quote] No jesli o to chodzi to fakt, mala jest, ale wiekszego nie chcieli kupic :lol: Byli juz zdecydowani na Forda Escorta ale sie rozmyslili :watpliwy: Ja Ci powiem gdzie szukac bo jestem (bylam) na biezaco :lol: Szukaj w necie (Allegro), w gazetach (Auto moto w Gazecie Wyborczej, Oferta-cala jest poswiecona ogloszeniom a samochodow to tam jest od cholery :razz:. No i mozesz jezdzic po autokomisach ale cena jest wtedy wyzsza :roll: No i radze. Jak sie zdecydujesz na konkretny samochod a nie kupisz go od razu to spisz umowe. Nas taka jedna babeczka wrobila w bambuko :angryy: Bylismy juz zdecydowani a nie moglismy kupic go od razu bo jakas tam sprawa w sadzie byla i nie mogla do sprzedac, wiec czekalismy 2 tyg. no i po tych 2 tyg. mama wydzwaniala do niej a ta nic. Jak makiem zasial. I juz wtedy cos podejrzewala ze cos jest nie halo :angryy: W koncu babka wyslala sms'a!!, po dwoch dniach wydzwaniania do niej!!! ze "oferta nieaktualna" :angryy: Nawet babsko sie nie przedstawilo, nawet nie powiedziala przepraszam :angryy: No i znow bylo szukanie....Fiesta moim starszym tak sie spodobal ze szukali takeigo samego no i znalezli. Nawet kolor ma tak sam jak ten, od tej babki :lol: Ale jak dla mnie to on jest za maly :lol: Nie ma miejsca w bagazniku na psa :lol:
-
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
anetta replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Bosh, jaki epiekne zdjecia szczesliwe Aikuni :loveu: Nadal nie wiem czemu Aika jest w PwP :shake: Furek, wyslij pw do coztego ;) -
Wow, Manta wyglada jak Bolus Waszki :-o [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/Skaryszak/PICT7759.jpg[/url]
-
[quote]A ogólnie w pociągu mógł być niemiły zapaszek, bo wszyscy pozdejmowali buty i jechali już prawie 7 godzin[/quote] :megagrin: nie moglam sie oprzec hahahahhaa wspolczuje tej podrozy :roll:
-
Hahhaha nie wiem czy zauwazyliscie ale wiekszosc psow pasterskich ma biala koncowke ogona :cool1::lol:
-
Piekne zdjecia :loveu: Zobaczymy czy bedzie Ci do smiechu na pare miesiecy [url]http://images3.fotosik.pl/109/cc21afaa6d0e9625.jpg[/url] :diabloti::diabloti:
-
Ale oko! [url]http://img114.imageshack.us/img114/2294/1007025kopiagt1.jpg[/url] Ja od razu zgadlam hihiih
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Rewelacyjne foty!!! a zwlaszcza ta [url]http://img482.imageshack.us/img482/4581/tndscn21707on.jpg[/url] Alez on ma kite [url]http://img87.imageshack.us/img87/8955/tndscn4617fa1.jpg[/url] :mdleje: -
Braaawooooooooo Dbsst :razz::laola::razz::drinking::drink1::cunao::drinking::drinking:
-
Oooo ile Ozzy ma kumpli do zabawy :multi: Ta sunia ma nawet latke na karku :-o Tak jak Ozzy.
- 78403 replies
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Jezor do kolan [url]http://img65.imageshack.us/img65/9352/p1010062am0.jpg[/url] :evil_lol: A gdzie Ty takie cuda znalazlas? Te paliki to chyba spilujesz, no nie? ;) A nie masz boczkow? -
Swietne, swietne foty Agnes :mdleje::iloveyou: HIhihihihih Aza powiedziala co myslala o calym plywaniu :lol: http://img269.imageshack.us/img269/3923/dsc7612me4.jpg
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jaki piekny wykrok [url]http://img72.imageshack.us/img72/271/dscf0317rm3.jpg[/url] Waszka, brawo za utrzymanie sie na rolkach :lol::p No wlasnie, co to za nowy domownik jakis? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img54.imageshack.us/img54/6010/tnobraz057gu6.jpg[/url] jaka agrafka ma mine :roflt: a gdzi efota szczuraska? :mad:
-
O matko, ale historia :shake: Jak sie czuje Maksiu?
-
No, ladnie masz w mieszkanku Haniu :evil_lol: Dzysis, ale Geziu ma wielkie uszy :lol: