Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Kangur [url]http://img93.imageshack.us/img93/7149/tnobraz043xv6.jpg[/url] normalnie kangur :-o Swietne foty, a grupowe bije wszystko hahahahahaha Sylwia, co Ty robisz ze te twoje foty sa takie jakby z poswiata, takie jakby za mgla? Juz dawno to zauwazylam ale dopiero teraz pisze :lol:
  2. Jakie male byczki :loveu: wiecej, wiecej
  3. Fajny wyjazd mieliscie :cool3:
  4. Bora, moi rodzice kupili uzywana fieste i jest wszystko ok :lol: Samochod jest prawie jak nowy :lol: Tylko ze jest tam tak czysto ze Masaj na razie nie ma wstepu do srodka :watpliwy::lol:
  5. Jestem :bigcool: Wiecie, nawet troszke sie cieszylam ze nie bylo dogo :evil_lol: Moglam w spokoju poobrabiac zdjecia :multi::multi: A troche mi to czasu zajelo :roll: W zwiazku ze w te wakacje nigdzie nie jechalam, to pokaze troszke fot z poprzednich wakacji :p Najpierw Sopot, bylam tam az jeden dzien :evil_lol: [img]http://images4.fotosik.pl/76/10dbb653e25c6b5f.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/121/a1a5d3e5650e7487.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/112/f184fb6b53aaf33f.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/76/d17e3643ecc60865.jpg[/img] Na razie koniec :evil_lol: [size=1]Sory za jakosc...ale tak to jest ze skanowaniem[/size] Teraz ide pozwiedzac wasze galerie, troszke tego mam :lol:
  6. Sala z klima, pierwsza klasa :cool3:
  7. anetta

    .:: A X E L ::.

    Gosiu myslalam ze juz nie dam rady nic napisac, jeszcze teraz mi sie zacina :roll: Wlaczylam antywirusa i wszystko chodzi mi jak mucha w smole i sie zacina...:angryy: Piekne zdjecia z zagloweczki, ja tez uwielbiam plywac po wodzie :loveu: Kiedys jak bylam na Mazurach to wlascicielka zaglowki pokazala nam przechyl... :evil_lol: myslalam ze bede miec mokro w majtach :evil_lol::evil_lol: Prawie ze plasko bylo :scared: Od tamtej pory nie lubie przechylow hahahaha :evil_lol: Axelek w roli zeglarza :cool2::cool2:
  8. A na zywo sa jeszcze piekniejsze :loveu::loveu: Witaj w Galerii :cool3: Podwojnie ekstra foty :lol::lol:
  9. Noooo, tez bym sobie poogladala foty z wakacji :p
  10. [url]http://img92.imageshack.us/img92/6682/rurecka4ii3.jpg[/url] Ja widze ze Jojek byl glowna atrakcja turystyczna :lol: A oplaty przynajmniej braliscie? :evil_lol: Piekne zdjecia :placz: Na molo bez problemu weszliscie?
  11. [quote]Anettko będę jeździła w Dąbrowie przy zbiorniku Kuźnica Warężyńska - mamy tam taki nowy wypasiony trakt do jeżdżenia[/quote] W kolko bedziesz jezdzic? :evil_lol: Asher, hahhahaahahaha :megagrin: dobre, dobre Fajen te roleksy :megagrin: Jezuuuuu, komp tak cholernie mi sie muli ze odechciewa mi sie sidziec przed nim :talker: Chyba mu goraco :megagrin:
  12. Jest przeslodki :p
  13. :shocked!: 6 :shocked!: hahahaahahah Phara jest niepokonana :evil_lol:
  14. Jezuuuu, ale Luna swietnie sie dogaduje z Oliwka! :D Az milo popatrzec :laugh2_2: Jestes pewna tych rolek? :evil_lol: Masz ubezpieczenie...?:evil_lol::evil_lol: A tak sobie pomyslalam, gdzie Ty bedziesz na nich jezdzic??:hmmmm: Po lace? :evil_lol::evil_lol:
  15. No, biedna lapka...:-( Niech szybko sie goi :cry: Prawie flayer, prawie flayer :turn-l: [url]http://img70.imageshack.us/img70/2803/dsc80542ms3.jpg[/url] Alez z niej zylowiowa sunia!!! Jest wspaniala na torze :cool2: Na palisadzie wyszla jak dobek hahahahah A jaki wynik? :razz:
  16. Ala, Hania :knajpa:
  17. [quote]a robiliście Kaji rtg płuc???[/quote] A niee, ale przy okazji sie spytam weta o to. [quote]serducho ma brach(d)ykardiowe[/quote] czyli co? :oops: [b]Haska[/b], nooo, one sa dobre do pilnowania :razz: Jak Kaja jest na dzialce to zaden ptaszek nie moze usiasc na drzewie lub trawie bo od razu jest przepedzany 8-) O ludziach juz nie mowie ;) Jesli chodzi o Masaja to tez sie zrobil bardzo czujny jesli chodzi o mieszkanie. One by tworzyly niezla pare obronna na dzialce :cool3: hihihihihih [b]Beria[/b], jak bym miala aparat to bym Ci pokazala w jakiej ona pozie lezy w ciagu dnia :lol: Lezy do gory kolami na swoim poslaniu co rzadko jej sie zdzarza :lol: [b]Ala[/b], ale to co psikniesz to zaraz spadnie na podloge :hmmmm: Najlepsza to by byla klima :p [b]HuSkYdIaNa[/b], dzieki :p [b]Pika[/b], a tak sie porbilo ze a to brat przyszedl kiedy ja usiadlam do kompa i mi kazal konczyc a to wczoraj malowalam z Hopsiakami nasze nowiutkie hopeczki i siedzielismy tam do pozna :p i juz nie mialam sil na dogo. A wogole przez ten upal i dusznosc nawet nie mam sily pisac :lol: W pokoju jest tak duszno ze sie rozplywam i nie ma czym oddychac :Help_2: A przed chwila dzwonila moja babcia z dzialki i mowi ze siedza sobie na dworzu i jest wiaterek i jest tak przyjemnie...:rolleyes: [b]Teklunia[/b] a kiedy my sie spotkamy? :p Co do zdjec, mam jeszcze te z wyjazdu na Mazury ale musze je zeskanowac :watpliwy:
  18. Ojej, tu tez imieninki :P Haniu, Ty wiesz :Rose::Rose::Rose::Rose::buzi:
  19. Haniu, nie jestes :p Aniu, wszystkiego naj najlepszego i aby wam sie zylo w tym mieszkaniu :loveu: bardzo dobrze :lilangel::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Ekstra foty :mdleje:
  20. Lo matko, a kysz obrzydliwa mucho [url]http://img77.imageshack.us/img77/4194/20060718018zmfo1.jpg[/url] jak smiesz siedziec na nieskazitelnym sreberku :mad: Achhh, szybko malenstwa rosna, za chwile trzeba bedzie sie z nimi zegnac :placz:
  21. No niestety, caly czas to ma...Nie podoba mi sie to :shake: Ehh, nawet szczeniakom...a co dopiero staruszkom...:placz: W koncu taka Kaja ma 70 lat!! Niedawno wrocilam ze spacerku (fajnie, dopiero teraz mozna oddychac rzeskim powietrzem:)), i ide spac :sleeping::bye:
  22. Wspaniale i ta mewa na dodatek! [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/220828.jpg[/url] :loveu: Hugonek mial swietna zabawe :loveu: Wyglada jak surykatka lezaca na goracym afrykanskim pisaku :roflt::roflt::roflt: [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/220838.jpg[/url] [img]http://www.bioinquiry.vt.edu/SouthAfrica/bandedmongoose.jpg[/img]
  23. leemonca, tak :eviltong::eviltong::eviltong:
  24. Wlasnie, on ma takie smieszne biale wloski :lol: Ciekawe czy mu to sie zmieni. A baunty uwielbiam, zreszta wszystko co ma kokos pochlaniam z predkosci aswiatla :p
  25. anetta

    Galeria Dina :)

    A juz myslalam ze wstawilas, bo foty widze :lol::lol: Dino swietnie sobie radzi i w wdzie i w agilty :) :loveu: A tam mialy byc 3 modly a nie diabelki ;) [url]http://www.imageshack.us/[/url] nic prostszego, klikasz tam gdzie jest "wybierz" i wybierasz foty ze swojego kompa a na koniec kopiujesz to co jest w ramce na samym dole " Direct link to image" [url]www.fotosik.pl[/url]
×
×
  • Create New...