Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Agga :mdleje: te zdjecia :mdleje: po prostu kosmos :mdleje: A toooooooo [url]http://img517.imageshack.us/img517/4648/fotograf2041bx1.jpg[/url] spadlam z krzesla...
  2. Widze ze tlumy dogomaniakow nawidzilo Kaji galerie to chyba czas pokazac glowna bohaterke :evil_lol: Kajtus w raz ze starszymi wybyli na Mazury, a konkretnie do Lidzbarka. Przez dwa pierwsze dni to bylo szalanstwo :evil_lol: wszedzie latala, jak oszalala :lol: Na moment nie usiadla, tyle miala rzeczy to zwiedzenia :lol: Niuch, niuch, Kaja w gaszczu trawy. Antenka w ciaglym ruchu :megagrin: [img]http://images4.fotosik.pl/76/ed0d49c0f9262064.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/121/18cf095443d2fafb.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/112/d950d20e6c69d6a4.jpg[/img]
  3. Rozplynelam sie :mdleje: Dwa cukiereczki :iloveyou:
  4. Fiu, fiu, stoluje sie z grilla :cool3:
  5. I tu piekne rameczki, ta z grzybkami mi sie podobuja :p
  6. :-o ale boskie hahahahaa
  7. Jak bryknal [url]http://img63.imageshack.us/img63/5981/dsc04548qj1.jpg[/url] :evil_lol:
  8. [quote]Anetta to nie surykatka , tylko mangusta![/quote] Sprawdzilam! I rzeczywiscie :-? Internet klamie, ona bylo podpisana jako surykatka :megagrin: W kazdym badz razie, lezala jak Hugonek :eviltong: HAhahahaa swietne wodne nurkowanie :lol::lol: wyszalal sie w tej wodzie :razz:
  9. Waszka, dobre z tym parasolem :lol::lol: Przyznaj sie, Lunka wcale tak nie skacze, po prostu ja katapultujesz z armaty :diabloti::lol:
  10. Marysia, widze ze Una tez stara sie byc bardzo aerodynamiczna :cool3: [img]http://img483.imageshack.us/img483/188/mg1971xymaleod0.jpg[/img] Zobacz [url=http://agility.iem.pw.edu.pl/gallery/jumping_zero_2ial2006/IMG_1523]Masaja[/url] :evil_lol: Tez ladnie sie zlozyl, baaa, nawet uszy polozyl na boki :lol: dobranoc :sleep2:
  11. [quote]ze w ostatniej paczuszce jest kaseta z instrukcją obslugi basenu pokazana[/quote] HAhahahah, dobre LOL [quote]W tym roku poszło Nam to zdecydowanie sprawniej i basen juz na miejscu stał po 30 min[/quote] Brawo :klacz: Trening czyni mistrza :evil_lol: Dzysis, to ile wy tej wody zuzywacie na taki "basenik" :mdleje: Straszne :lol: Piekna tecza :iloveyou:
  12. [quote]bo ktoś inny trzymał mój aparat w ręku[/quote] :roflt: buahahahah Swietne, swietne foty!! A ten domek!! :shocked!: Rewelacja :shocked!: Leon na tej plazy jest w siodmym niebie :sweetCyb: Ach te jego wygibasy :klacz:
  13. Aggaaaaaa :lol: No, no, Saintcik, rzeczywiscie zdeczka Ci sie uroslo 8-) Piekne mamy dogomaniaczki i dogomaniakow rzecz jasna 8-) Tylko szkoda ze nadal jest ich tak malo na forum :lol:
  14. Marta nam zaluje :watpliwy:
  15. A ja bym chciala aby mi sie tak mienilooo i mieniloooo :rolleyes: Piekny widok [url]http://images2.fotosik.pl/114/eddd9e73a0d71751.jpg[/url]
  16. Pikaaaa, nie dalo sie wylezc bo czerwone, wsciekle mrowy byly na ladzie :diabloti: Beria, to nie jest tak ciezko z tym wioslowaniem :razz: Mysle ze dalabys rade :razz: Zachod nad jeziorem w srodku Olsztyna :loveu: [img]http://images2.fotosik.pl/113/b5da5f74a786ae12.jpg[/img] Jestem ciekawa co wet powie o tym serduchu :roll:
  17. Buuu, Mania :glaszcze:
  18. Jezuuuuuuuuu, ale spuchlo!!! :mdleje:
  19. Ladna sunia :p:loveu:
  20. Felcia jest piekna :loveu: Chyba bedzie taka troszke jamnikowata...?:razz:
  21. [url]http://img164.imageshack.us/img164/9480/tn90minanamedaldt1.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt:
  22. Helo Daga :bye: Ale mialas sielanke :bye: Jedzonko pod nosem, piwko, pies, zyc nie umierac :rolleyes: Ale te ogromny basen jest czaderski, zawsze sie zastanawialam ile czasu sie go rozklada i sklada :lol::lol: Gleboki jest?
×
×
  • Create New...