-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='jo-jo'][CENTER]I jeszcze takie sobie widoczki: [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/23582a57e4a84789.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/b0071aa84f302964.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/f3555e11805b93e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/bdee17c4fe1ddf49.jpg[/IMG][/CENTER][/QUOTE] :crazyeye: PIEKNE! Czy to jest to co mam na mysli? [url]http://images1.fotosik.pl/112/a8ce3e6e7a24e49a.jpg[/url] :roll::roll:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
anetta replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Czy juz pisalam ze Harnas szalenie mi sie podoba? :loveu: -
Czyzby pierwsza bariera przelamana?:multi:
-
[quote]no ekranik daje się ustawiać pod różnym kątem ...kurcze nie umię wytłumaczyć[/quote] Ekranik dobra rzecz :razz: np. nie trzeba sie klasc razem z aparatem na ziemie, wystarczy kucnac, ekranik przekrecic do gory i wszystko widac to co sie fotografuje :razz: Leemonca, teraz kapujesz? :lol:
-
Lo rany, jaki york! :scared: tzn. chyba mial byc yorkiem :evil_lol:
-
Oooo, ale fajne, ale fajne zdjecia!!! Boskie!! :multi: Takie naprawde robione z pomyslem :p :p :p :klacz: hahahah [url]http://img223.imageshack.us/img223/1056/zagle007dw7.jpg[/url] Nie masz wiecej?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://img68.imageshack.us/img68/2160/dscf0024rf6.jpg[/url] jakie oczka :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A dokumentacje masz?! :diabloti: Bo jak nie to nie uwierzymy :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:mdleje::mdleje::placz: To teraz powiedz gdzie to jest :lol:
-
No nieee, nie otwieraja mi sie zdjecia. JAkis felerny ten serwer :diabloti: Pliz, powklejaj je na ImageShack lub Fotosika :diabloti::diabloti::diabloti: Szkoda by bylo nie zobaczyc nowych zdjec z NOWEGO aparaciku :cool3:
-
[quote]a jak zaczyna marudzic to zaczynam machac kluczami tak zeby byl halas i mowie chodz dam ci klucze i wtedy Tigra biegnie bo uwielbia nosic klucze po schodach hahah[/quote] Aaahahaha dobre :evil_lol: Alu, kiedy bedziecie nad woda? :evil_lol:
- 78403 replies
-
Witaj Maga, boskooo tam macie :eek: istny raj :cool: No popatrz w XXI w. nawet w gluszy mozna sie porozumiec za pomoca internetu :cool:
-
:eek2: ja pierdziele, jak mozna komus zabrac kaganiec?!!! I nikt tego nie widzial?!!! Nikt nie pilnowal bagazy? Nie rozumiem tego :shake:
-
Osz w morde, Beria, no ladne cacko :razz::-o Dobry sposob na sponsora :evil_lol:
-
Haniu, daawno mnie nie bylo, ale za to moglam sie rozkoszowac fantastycznymi foteczkami :loveu: Troche ten uczen z praca domowa mnie zbil z nog brrrr Takie pajaczki widziaalm na dzielce u dziadkow, ciekawe co to za gatunek. Sa odrazajace, nigdy na nie nie moglam patrzec :evil_lol: Geziowe uszy jak zwykle powiewaja na wietrze, nic sie nie zmienilo :p i oby tak dalej :loveu:
-
Dla zainteresowanych. Powstal topic na WoP o tym reality show. Temat Top Dog.
-
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
anetta replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
:mdrmed: tylko nie sama bo ja wstydliwa :oops::eviltong: -
Wieluńska Aika mieszka już z Luckiem u Furka :)))
anetta replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Och :loveu: wspaniala wiadomosc :loveu: Szkoda ze wczoraj nie nadzialam sie na ten topic bo z checia bym sobie pojechala hihihihihihh :oops::loveu::eviltong: Juz sie nie moge doczekac Aiki az zobacze ja w nowym domku :loveu: -
Ten portret :loveu: ccuudownyy :loveu:
-
[url]http://images4.fotosik.pl/69/b56f570a6ed942f8.jpg[/url] Moje pierwsze wrazenie ze spi na stole oparta o sciane :-o Tylko uszy mi sie nie zgadzaly :lol: boskie foto
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Sweeet:loveu: te zabeczki :loveu: -
Jaki zywiol z niej :loveu: Piekna jest, te niebieski oczy z brazem :loveu:
-
Aaaaaaaaa :loveu: Jakie kochane malenstwa :loveu: Skald moze byc z siebie dumny :grins:
-
Niesamowita przemiana Kreona :angel:
-
O rany, cale szczescie nic im nie jest :shocked!: