-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wlasnie :lol::lol: Kara, ffcale a ffcale sie nie znasz :lol!:
-
Tusek :glaszcze: nie martw sie, jutro bedzie gorzej :evil_lol: [size=1]A tak na serio, to naprawde, nie ma sensu zebym go zglaszala, po co mam placic kilka dyszek za detke :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogole to ja bede :haha: tak mi sie przynajmniej zdaje:haha:[/size] A co do slalomu, tez bym chciala miec mozliwosc taka jak Ty, ze rozkladasz sobie slalomik na dzialeczce i pomykacie z Mufka :cry: Jak bym tak zrobila na spacerze to by ludzie sie w glowe stukali :evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://foto.onet.pl/upload/48/40/_619953_n.jpg[/url] yyyy :question: Wyglada jak dywan z welny :roflt: Wielkie brawa za Bisa :klacz::klacz::laola:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
HAha Gajka, jaka ty masz ciezki zadek :megagrin: -
[quote]widze ze Kajunia jest jednak w nienajgorszej formie, skoro nie stracila zapału do kopania i niuchania w trawie[/quote] Bo ona jak jest z rodzicami to nie zwraca uwagi na swoj stan zdrowia :lol: Tylko szalejee i szaleje do upadlego :Dog_run: Beria, :oops2: Kara, tiaaaaa i bardzo grozne :vamp: Szuka mnie :biggrina: [img]http://images2.fotosik.pl/113/fb16b6802b641ece.jpg[/img] Troszke osrodka :p [img]http://images4.fotosik.pl/76/9911f5532c99245f.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/113/b1065d5827ba8395.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/112/decaef7b764a7b9a.jpg[/img] Jestesmy po wizycie :) Tej jej pochrzakiwania to wziely sie z tej pogody. On nawet to jakos nazwal ale to byla dziwna nazwa i nie zapamietalam :lol::lol: Powiedzial ze od ostatniej wizyty nic sie nie zmienilo, tzn. jak byly szmery to nadal sa i ale sie nie nasilily :multi: W razie nasilania sie tego pochrzakiwania to mamy dawac jej tabletki :) No i kontrolka na przelomie roku :) Za dobre sprawowanie dostala :drinking::lol: [img]http://images2.fotosik.pl/113/7dce70c0dbdb0ac8.jpg[/img]
-
[quote]:crazyeye: hahaha no nie mogę - rozbroiłaś mnei teraz Anetko na maxa :lol: jesteście niesamowite :loveu: z tym nakłanianiem do konkursów. Ten mi się podoba bo mogą brać udział tylko amatorzy :multi: chyba się zgłoszę... muszę "tylko" stworzyć jakieś ciekawe zdjecia ;)[/quote] :Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb: Super!! Ale jakie zdjecia!? Przeciez masz juz ich tyle i to nie byle jakie!!! :sweetCyb:
-
[quote name='Hania']Przyjedź - chętnie zobaczę kogoś rozpłyniętego :evil_lol:[/QUOTE] Hahah lepiej nie, nie chce zebys miala powodz w mieszkaniu :evil_lol::megagrin:
-
JAkaaa miiinaaaa [url]http://img144.imageshack.us/img144/6877/rotationof20060730image0081yx3.jpg[/url] :roflt: HAhaha Korona :roflt::roflt: akurat wtedy musiala gdy sasiedzi was mijali :roflt:
-
Swietne!!! [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT7316psy.jpg[/url] [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT5220.jpg[/url] :klacz::klacz::iloveyou:
-
Hej Tamcia,, wiedze ze nie marnujesz czasu i wakacjujesz sie :loveu:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Jakie on jest wesolutki na tych fotuniach :jumpie: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Nie moge :roflt: NOrmalnie Chuck Norris :roflt: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:-o [url]http://images3.fotosik.pl/116/8b6f7c3926eab46f.jpg[/url] buhahahaha :roflt: a jak zobaczylam nastepna fote to juz kompletnie spadlam z krzesla :megagrin: Pysiu nie placz :roflt::roflt::roflt: -
Bardzo sie ciesze ze tak sprawy sie maja :lilangel: Piekna niebieskooka :loveu:
-
[quote name='ajsonowa']z tego co sie domyslam to bedzie napewno demon toru Masaj i jego mniejsza zastepczyni demonka Majka, wiec masz sie czego bac :eviltong: jeszcze chyba Ka-Vanga z Cavano....[/QUOTE] No, zmartiwe Cie, Masaj jeszcze jest na tyle niedorozwiniety :krolik: ze nie umie slalomu :shake: :watpliwy: Ale cwiczymy, cwiczymy :cool3: [size=1][COLOR="PaleTurquoise"]Z tym demonem to lekka przesada :evil_lol: :drinking:[/COLOR][/size]
-
Przesliczna jest :loveu: [url]http://i49.photobucket.com/albums/f284/Figlonek/13-1.jpg[/url] ahahahahahah filmy rozbrajajace :loveu:
-
Super ze z Sabinka jest coraz lepiej :multi: A foty sa bardzo fajne :p
-
Ale boska sunia :loveu: I jak fajnie ogladac jej rozwoj :loveu: To jest SWIETNE [url]http://images4.fotosik.pl/79/ba8ad6730f6d93ed.jpg[/url]
-
Gooosiuuu, patrz [url]http://www.emea.symantec.com/konkursfoto/[/url] :modla::modla::modla:
-
Ojej, jaka szkoda ;-(
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Nooo, ekstra wyglada w tym kagancu ;) Masaj tez ma plastiowy-czarny :) A nylonowy schowaj gleboko w szafie :mad: Jak moglas wogole takie badziewie mu kupowac :eviltong: -
Ale malutenkie klopsiki :loveu: rozplynelam sie przy nich a co dopiero jak bym je zobaczyla live :-o:mdleje: puci, puci po nosku :loveu:
-
Bajeczka :loveu:
-
Aleee zmoookla kuraaaaa :megagrin: Zeby sie malenstwo nie przeziebilo hihihi Trymowany wyglada od razu lepiej :eviltong:
-
[url]http://img256.imageshack.us/img256/8780/foto219tg3.jpg[/url] :-o :hmmmm::roflt: