-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
O matko, ta mala kicia jest BOMBOWA :mdleje::mdleje: Pokazalam mamie i i tez jej sie spodobala :mdleje: [size=1][COLOR="PaleTurquoise"]Nawet powiedziala, "bierzemy ja", ale to bylo tak wiecie, hop siup bez zastanowienia sie...Ale powiedziala ze do takiej panienki to ludzie beda sie ustawiac..[/COLOR][/size]
-
Ale fajnie mialyscie w pociagu, w przeciwienstwie do ostatniej podrozy :multi: A Wlosi jacys mlodzi? :razz: No i jak Ci idze szukanie autka? Haha nie moge, te kapiele blotne jakos modne sie staly na dogo wsrod suczek :cool3: Panienki dbaja o siebie, nie pogadasz.
-
:mdleje::mdleje::mdleje: o masz, takie cuda nam pokazuje :mdleje:
-
Dobre!! [url]http://img148.imageshack.us/img148/456/nadwoda33zmag5.gif[/url] :roflt::roflt:
-
wiecej fot! :-x
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[url]http://img124.imageshack.us/img124/8717/dscn3619gw3.jpg[/url] :-o czy on tu spi? :lol::lol: Swineczka piiiekknaaaa :loveu: -
W koncu!!! :multi: Czekoladka :loveu:
-
O kurcze, wspaniale! A to nie wyglada jak na Wawe [url]http://images3.fotosik.pl/119/0bfa84f5e955e160.jpg[/url] hahaha ta plaza, plazowiecze, scigacze. Poczulam sie jak nad naszym morzem :lol::lol: Albo innym w cieplych krajach :lol::lol:
-
Hahhaaha widze ze Aza tez zazywa kapieli blotnych :megagrin::megagrin:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
anetta replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko, bardzo mi milo ze karteczka Ci sie podoba :multi: Pare minut wybieralam bo nie moglam sie zdecydowac :lol::lol: Teraz rzadko chodze na pole, ale jak masz na tyle sily zeby isc do Kampinosu z piesami lub jednym, to bardzo chetnie :cool3: Moze Pika tez bedzie miala ochote :p Wow, pachanca karteczke dostalas :-o Super! :lol: -
Nooo, dawwno was nie bylo... Swietne te z chowkiem :loveu: Dobranoc :errrr:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale SUS [url]http://img195.imageshack.us/img195/5348/dscf0471pq4.jpg[/url] :shocked!: Sesja z kubkiem na mordce, swietna hahahaha Szkoda ze nie bedziesz na dogo...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gosia sie nie odzywa bo pewnie foci na konkursik :p hihih
-
Geziuuu, pooowiedz Aaaaaaaaaaaaa [url]http://images2.fotosik.pl/119/c2a46d181fdc321a.jpg[/url] :roflt: Piekne kolory!
-
Agga, no niestety ale nie :( Agnes, na Bielanach nie padalo w tych godzinach w ktorych bylismy, bylo pochmurno, fakt, ale bez deszczu :grins: Pika, bo to tak nagle wyszlo :lol: Mialam isc tylko z Masem na dwor a w koncu zabralam starszych i Kaje i poszlismy wszyscy do lasu :p A samej to nawet tam jest bardzo nieprzyjemnie chodzic :shake: Wiec mozemy sie umowic na jakis dzien :) A teraz lece na dwor :painting:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Jesuusssss, :mdleje: coflam sie :razz: do tego domku, nie powiem ile mi to zajelo...:razz: Ale!! oplacalo sie :roflt: Po drodze usmialam sie jak norka z tych wszystkich Arielek i Siedmiu krasnoludkow :roflt: Z super mieszkanka Waszki no i tego rozu na scienie!! :roflt: Pysia, chalupka jest BOSKA :angel: [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/marzenie8.jpg[/url] Bardzo, bardzo mi sie podobuje :loveu: A ogrodek nie wyglada na maly ;) Fajnie sie sie wam udalo :grins: Aaa no i jeszcze chcialm powiedziec o tych scianach, ten rozowy to jeszcze jako tako, ten o ktorym pisalam wczesniej to byl dopiero ROZ :diabloti: Szkoda ze wstawilas na Zippvideos :placz: Ja nie moge ogladac z tej stronki filmow :placz: -
Wspaniale ze Felcia pojechala do nowego domku :multi: A daleko? :razz: Kolor scian ladnyyy, a nie wiem co Ty chcesz od plytek Twojej mamy, mi sie podobaja :roll:;) A co do cioci, to ja nie wiem, co ona sobie mysli :mad: Nie jest u siebie :mad: Britain dlugo tak siedzial na Sharon?:lol:
-
Achh, nadrobilam zaleglosci...Cudowne :loveu: I nie bede orginalna, chcem jeszcze! Przezyjmy to jeszcze raz!:grins: Rzeczywiscie wyglda jaby dostal w plery :evil_lol: [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-6-17.jpg[/url]
-
"Szpamela Szpanderson" :roflt::roflt::roflt: Dbsst, CO ZA FOTY!!:mdleje::mdleje: Wszystkie sa rewelacyjne a to [url]http://images3.fotosik.pl/118/ee32e945a0e22753.jpg[/url] wiecej niz rewelacyjne!! :mdleje::mdleje: Gdzie Ty masz takie bajorko?! Szpameli dobrze zrobi taka kapiel SPA :lol::lol:
-
Dobrze sie trzyma jak na 30 lat :evil_lol::evil_lol: Piekny! Widoczki z wycieczki, boooskieeee :multi::multi: [url]http://img359.imageshack.us/img359/4010/felek0253aax4.jpg[/url] najpierw spojrzalam na krzaczek a potem na trawke...i nie ma kota :megagrin: Dopiero pozniej spojrzalam w okolichach schodkow :lol: Brawo Felek :megagrin:
-
Jaka nieszczesliwa sunieczka... [url]http://img212.imageshack.us/img212/926/p8061284rq7.jpg[/url] Nuka napewno za jakis czas przekona sie do koni :happy1: Pomalutku ja oswajac a beda efekty :) A gdzie jezdzis na konie?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Wy sie smiejecie z rozowego, a wyobrazcie sobie ze w pewnym mieszkaniu byl taki kolor scian :mdleje: I to nie jakis blady kolorek a wsciekly roz :diabloti::diabloti: Cale szczescie ze byla do farba ktora mozna bylo woda zetrzec, bo inczej to chyba mogila by byla :grab: [size=1]Pysia, mnie cos musialo ominac...:roll: W koncu kupilas mieszkanko czy domek?:oops::niewiem: No i czy daleko od starego miejsca za mieszkania...?[/size] -
Czekoladki sa barrrdzo apetyczne :sabber: I szczerze powiem ze wole czekoladowe, sa bardziej orginalne :eviltong::eviltong: No i te ramki, nie moge sie nadziwic ze tyle rodzai jest :loveu:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Smyru, smyru jest sweet :loveu::loveu: A co to za gula jej sie zrobila?:shake: Wyglada jak po jakims zastrzyku... Brzuuusiooooooo rozowo-laciaty :loveu: -
Uffffff, wrocilismy ze spaceru :painting: :mdleje: :bigcool: Bylismy w Kampinosie, super pogoda bo nie padalo, bez wiaterku, no, jednym slowem ekstra! :multi::multi: Kaja latala jak wariatka :haha: :scared: A jak na jamnika przystalo, my szlismy srodkiem sciezki, a ona zygzakiem, od jednego brzegu sciezki do drugiego :lol::lol::loveu: Bo nie pozwalalismy jej wchodzic do srodka lasu ;) Masaj zupelnie inaczej :lol: on wolil isc przy nas lub kilka metrow przed nami :p :p Psy padnete i ja tez, nogi mi w d wlazly :lol: Hahaha taternik, no, tego jeszcze nie slyszalam :eviltong: Bigos, zapraszam :)