-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Cuuukierreeeczek :loveu::loveu::loveu:
-
Nie moge sie powstrzymac [url]http://images2.fotosik.pl/229/fff9fc2f7b20744b.jpg[/url] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
-
Mamabazyla@ Ojej, ale super :multi: Prawie ze sie wzruszylam...;)) Zobaczylam Bazylka, normalnie kropla w krople do Maszy :p Ale rzeczywiscie, jak teraz patrze na jego foty to jest wiekszy od siostry i to sporo. Alive, sprobuje, ale nie bedzie to latwe bo hmmm, jakos nigdy nie wymienilam slowka z ta pania :roll::oops:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Benku, spoznione ale baaaardzo szczere zyczonka!! Wszystkiego naj najlepszego chlopie, duzo zdrowka i co dusza zapragnie :evil_lol::BIG::BIG::cunao: Teklunia, noooo, zwlaszcza do Krk :p -
[quote name='Rauni']p.s. Dziadziuś i tatuś mają kopiowane uszy rzecz jasna.[/QUOTE] A no wlasnie, cos mi tu nie pasowalo :evil_lol:
-
Te krople..normalnie cudo :loveu: boskie, boskie :loveu:
-
[url]http://img302.imageshack.us/img302/2516/imgp6559cd0.jpg[/url] :scared: boskie!!:roflt: A co z tym guzem?? Skad te badziewie sie wzielo na Risowej glowce :(
-
Ale pieknie o nich napisalas, cudne wspomnienia... :loveu::loveu:
-
Kaja przesyla lizniecie jezorkiem dla wszystkich cioteczek :biggrina::Rose: Madzia, bo Kaja cala jest taka...urocza :evil_lol: Hania, od dzis jeszcze doszla praca :B-fly: Wiec jest niezle!:laugh2_2:
-
Jaka on ma klate [url]http://images3.fotosik.pl/228/c07556699e8734c1.jpg[/url] :-o :cool3: Taki wyprezony...no..no...:razz: [quote]Cudem uszlam z zyciem :evil_lol:[/quote] Cieszkam sie baldzo :multi:
-
Musialam cofnac sie dwie strony wstecz zeby zobaczyc jakiekolwiek zdjecia futer :diabloti: Kroliczek jest sliczny, uwielbiam takie klapciaste :p
-
Zachody sa piekne :loveu: Malenswto swietnie wychodzi na tych polach :p
-
Masza :p A dzieci, nie wiem, 3-4 letnie, ktore chadzaja z wlascicielka nie wymawiaja "z" i wychodzi Masa hhahahahaha :eviltong: I w ten oto sposob sa dwie Masy na naszym spacerniaku :eviltong:
-
Jaka foczka [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/10-10-06_2230.jpg[/url] :loveu::loveu::roflt:
-
Hmmm...Ozzy...:oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
anetta replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Aresik jest sliczny :loveu: Ale wiecej by sie go przydalo :cool3: W calej okazalosci na przyklad :cool3: To mi sie najbardziej podoba :razz: Fajnie Ci z grzyweczka :razz: http://img163.imageshack.us/img163/4817/dscw0002qx5.jpg -
[quote name='gochgoch'][FONT=System]Hugo z ekipą [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6401.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6402.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/0001.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6262.jpg[/IMG] [IMG]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/hugo%201/i%20konik%20urodzinki/6264.jpg[/IMG] [/FONT][/QUOTE] :mdleje: REWELACYJENE! :mdleje: :loveu::loveu::loveu::loveu: Na ostatnim jezyk mu do kolan siega :evil_lol:
-
Swietne sa z tymi jezykami :lol: :megagrin: U mnie na osiedlu tez jest wegierka, szczeniaczek, tai zywiol ze glowa mala :lol: Jak zobaczy Mase to leeeciiii i wariuje mu pod nosem :lol: A on sie irytuje bo to dla niego za gwaltowne i szybkie ruchy sa :evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Super Waszka! :cool2: :cool2: :cool2::drink1::cool2::drink1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lothia, jeszcze raz dzieki :p Ala jest juz w domu i czuje sie dobrze. Milena, ten wiekszy kudlacz byl przybyszem :lol: Nie byl od nas :eviltong: A ten mniejszy kudlacz to Baunty Anuleq :p [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000267_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000268_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000269_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000270_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000272_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000274_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000283_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000284_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000285_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000288_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000289_resize.JPG[/img] Zarcie, zarcie, zarcie :diabloti: [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000273_resize.JPG[/img] Z brudnym nochalkiem w obiektyw. To od wykopalisk :evil_lol: [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000286_resize.JPG[/img] [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000287_resize.JPG[/img] W promieniach zachodzacego slonca :loveu: [img]http://home.netx.waw.pl/ania/fotki/Resize/S8000290_resize.JPG[/img] :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
-
Cudne foteczki :loveu: Z tym kominkiem tak romantycznie....
-
Jejc, ale one nieszczesliwe sa w tym calym majdanie :lol: Duzo zdrowenka zycze :grins:
-
Lo matko! :mdleje: Zmniejsz te foty poki mod zawalu nie dostanie :lol: Toz to giganty :shocked!: Elegant jest super, kolejny weimarek w Galerii :jumpie:
-
Elu.... [img]http://republika.pl/blog_qi_1362182/2824531/tr/swieczka.jpg[/img]