Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Pan i wladca [url]http://img260.imageshack.us/img260/9050/weki0095aao4.jpg[/url] :cool1:
  2. [url]http://images13.fotosik.pl/25/3bec2f69d4afca29.jpg[/url] :mdleje::mdleje::roflt: Hej Olcha :lol:
  3. Kara! :mad: Swietne foty :evil_lol::errrr:
  4. Z kuleczki wyroslo wieksze bydlatko :loveu:
  5. hahaha jak sie towarzycho rozpelzlo [url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/Indywidualna%20sesja/wspolne/podroz6.jpg[/url] :megagrin: Kara, Ty to ciagle masz jakies niespodzianki :lol::lol: I gratuluje zarejestrowania hodowli :fadein::klacz:
  6. Zasypalo ich :evil_lol: :hand:
  7. [url]http://images14.fotosik.pl/72/8bfe7177a1a40f53.jpg[/url] buahaha :roflt::roflt:
  8. Ułaaaaaaaa ale czaderskie :mdleje: Przepiekne, najbardziej podobaja mi sie te [url]http://img207.imageshack.us/img207/9198/p1260042xs9.jpg[/url] [url]http://img207.imageshack.us/img207/293/p1260082ls9.jpg[/url] :klacz:
  9. [SIZE="5"][B][COLOR="SeaGreen"]G[/COLOR][COLOR="YellowGreen"]R[COLOR="DarkOrange"]A[COLOR="DeepSkyBlue"]T[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR="MediumTurquoise"]U[/COLOR][COLOR="Red"]L[/COLOR][COLOR="Sienna"]U[/COLOR][COLOR="DarkSlateGray"]J[/COLOR][COLOR="Plum"]E[/COLOR][/B][/SIZE] :multi::laola::multi::razz: :cool2::drinking:
  10. Jest piekna ..a te uszy!! :lol::evil_lol::loveu: Z poczatku sledzilam watek ale pozniej stracilam rachube...czy wszystkie maluchy znalazy domy?
  11. Dawno mnie u was nie bylo. Atosik jest sliczny, ma ladna twarzyczke :lol: Komka wariatka :evil_lol: biedny balwan :evil_lol:
  12. :loveu: sliczne a te kolorki... :loveu:
  13. :placz:piekne to...wzruszylam sie....:placz: Jestes cudowna osoba...
  14. [quote]W mojej Galerii jest trochę gorzej; na koncie mam już pond 350 stron...[/quote] Chodzilo mi o to na ile masz ustawione ilosc postow na jednej stronie ;) No dobra, my tu gadu gadu, a ja poskanowalam sobie foteczki, co prawda jakosc jednym slowem beznadziejna (i bez psow) i rzeszy wielbicieli nie bedzie ale cos przynajmniej zadzieje sie u mnie w galerii.... Wycieczka do Krk byla w sierpniu zeszlego roku. Wielka mi wycieczka :roll:...dwu dniowa (a wlasciwie to 1,5 dniowa...):megagrin: Nie pojechalismy tam ot tak sobie, a w pewnym celu...na rajd rowerowy ;) Tzn. brat sie scigal a ja pojechalam jako osoba towarzyszaca ;) Wyruszylismy w sobote i dojechalismy prawie na wieczor, wiec po zalatwieniu formalnosci z rajdem i odszukaniem noclegu postanowilismy pojsc... gdzies by indziej jak nie na Stare Miasto...? :p [img]http://images13.fotosik.pl/26/762b915d1a876aca.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/ab6d0d72198fe2c7.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/916f16613fb8b485.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/306/107edae3486b2963.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/32/51b05f134edf0442.jpg[/img] Bylam pierwszy raz w Krk i akurat wtrafilismy na zaijacego ogniem smoka :lol: A to wszystko dzieki turystom ktorzy byli przed nami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajny efekt ;) [img]http://images12.fotosik.pl/26/167142685965dfba.jpg[/img] No i na koniec wieczorno-nocnego spacerku widoczek na Wawel z barka na pierwszym planie :evil_lol: [img]http://images4.fotosik.pl/306/ad05e28a633d8e17.jpg[/img] A teraz spadam na ten ziab z :Dog_run::scared::grab:
  15. Zaba, juz mam :rolleyes: [img]http://images14.fotosik.pl/70/e0d138e3439480b0.jpg[/img] [img]http://images14.fotosik.pl/70/b1043b4f7ae8ab4e.jpg[/img]
  16. Aaaaaaaaa :mdleje: Tiu, tiu, tiu :iloveyou: Wielkie sa!
  17. Och, robaczki jakie duzie juź :loveu: No to jestem ciekawa co z nich wyrosnie :cool3:
  18. bUhahahha [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-26-18.jpg[/url] :roflt: W pierwszej sekundzie myslalam ze lopatka dostal [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-26-27.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Historia z koleczkiem mnie wzruszyla :lol:
  19. [quote]Ja nie wiem co to by było jakbym miała jamnika :lol: Chyba musiałabym mu korytarze w zaspach robić :lol:[/quote] :lol: Dla Kaji zaspy przy wejsciu na trawnik sa za wysokie, a jak juz ja tam wrzuce :evil_lol: to i tak nie chce sie zalatwiac bo sniegu ma po uszy :lol: Wiec zostaje odgarnieta sciezka i w ten sposob koope i siooo robi na srodku chodnika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A mi pozostaj jedynie zebrac torebka kooopalona :evil_lol: Saba :calus:
  20. Swietne foty!!! Twoje i Tz'a!!:loveu: Pelna gracja i delikatnosc [url]http://img48.imageshack.us/img48/5729/74un1.jpg[/url] :evil_lol:
  21. Poprosze zgrzewke mleka z pierwszego planu [url]http://images4.fotosik.pl/304/025a0b842e3d557e.jpg[/url] :biggrina:
  22. [url]http://images14.fotosik.pl/67/8e0859520f266d6c.jpg[/url] :roflt: jak sie patrzy na Ozzulca :roflt: Przy damie w takiej pozie, phi, bezwstydnik :obrazic:
  23. O dzysis, ale misek [url]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/25st29.jpg[/url] :eek: Pancia taka drobniutka albo jemu sie uroslo:megagrin:
  24. anetta

    "Foto Dogi"

    :mdleje: JAkie artystyczne zdjecia! Piekne! :iloveyou: No prosze, prosze, Hulanka :razz:
  25. anetta

    Piwo dla psa

    [quote name='Behemot']Mówisz i masz :cool3: [URL]http://www.allegrofun.pl/item-3i65958093.html[/URL] [url]http://www.dogcondoms.com/[/url][/QUOTE] :mdleje::mdleje::flaming: Te piwsko to tylko hamerykanie mogli wymyslec...paranoja...:stupid:
×
×
  • Create New...