Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Pokaze wam wycieczke pewnej zolwicy :razz: Wypuscili mnie, jeszcze jestem troche zaspana... [img]http://img508.imageshack.us/img508/1756/dscf0554cy1.jpg[/img] ...ale pomalutku sie budze [img]http://img508.imageshack.us/img508/7919/dscf0555qm9.jpg[/img] A co tam, pojde sobie na dwor :lol: [img]http://img508.imageshack.us/img508/6981/dscf0565qh2.jpg[/img] Pomoge sobie jedna nozka... [img]http://img508.imageshack.us/img508/2061/dscf0566sh2.jpg[/img] Prawie.... [img]http://img508.imageshack.us/img508/7783/dscf0567an6.jpg[/img] [img]http://img508.imageshack.us/img508/2803/dscf0568id9.jpg[/img] I juz :multi: Phiii, bulka z maslem! [img]http://img508.imageshack.us/img508/9011/dscf0569jq1.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/9479/dscf0570fw4.jpg[/img] Pochodze poki moge :lol: [img]http://img516.imageshack.us/img516/1448/dscf0573ii1.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/4368/dscf0574zh2.jpg[/img] Koniec wycieczki, dziewuszka chciala isc dalej ale balkon ma swoje ograniczenia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Leń!! [img]http://img516.imageshack.us/img516/5360/dscf0557vq8.jpg[/img] I żebrak!! Atakuje z dolu.... [img]http://img516.imageshack.us/img516/84/dscf0559ap8.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/5471/dscf0561fn7.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/9088/dscf0562ns9.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/7082/dscf0564kn8.jpg[/img] ...i z gory :evil_lol: [img]http://img516.imageshack.us/img516/7991/dscf0576ow9.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/8216/dscf0582jw3.jpg[/img] W miedzyczasie szlajaja sie po domu.... :evil_lol: [img]http://img516.imageshack.us/img516/4357/dscf0571xf3.jpg[/img] ...lub balkonie. [img]http://img526.imageshack.us/img526/270/dscf0617xw1.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/9025/dscf0620gl8.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/231/dscf0621rn8.jpg[/img]
  2. Ojjjeeej, Cortinka jest szliiicznnaaa, mniam, mniam :loveu:
  3. Zaba, cos mi sie wydaje ze on/ona jest z klasy uzytkowej :) Nawet na dwoch fotach sa charty z numerkiem, tylko sie teraz zastanawiam po co im numerki na wystawie :hmmm: Czy tam byly tez wyscigi? edit: ooo Pati juz wyjasnila ;)))
  4. Barrdzo mi sie podoba [img]http://img71.imageshack.us/img71/1097/resizeofchampion007io5.jpg[/img] A co z szelkami? :lol: wiesz juz cos?
  5. Thx za fotorelacje :multi: Jednej foty nie ma, zauwazylas?
  6. [img]http://images20.fotosik.pl/367/6fbc62c529c1372a.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/e28cc6f0675cc741.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/9d36f6f1ba4683d7.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/1b59d632b9ab2012.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/35dcb5f2b20db875.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/367/74624c847f36e459.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/2105c25496647894.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/312/49358113aef9eace.jpg[/img] :loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/367/5780e34cfaf88e87.jpg[/img] A taki piesek przyszedl zobaczyc Mloda Pare :) [img]http://images20.fotosik.pl/367/9d8d838b2335ea91.jpg[/img]
  7. Ciag dalszy :) [img]http://images21.fotosik.pl/309/5d515b30933618a6.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/8fe2c6ed20391902.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/e030f673fc1dfe7d.jpg[/img] Zobaczcie jaka Kasia ma slodka minke :loveu: [img]http://images20.fotosik.pl/364/a2f405223d0cad1d.jpg[/img] Powiem ci cos na uszko :evil_lol: [img]http://images20.fotosik.pl/364/21ccc1efef336be9.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/5f42f8b70357e2c7.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/a1f3232231f97105.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/7d6fe1d38d998f80.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/c3f166713ffeb983.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/6078beec551c388c.jpg[/img]
  8. Halooo, gdzies Ty i Twoja barmanka? :)))))
  9. anetta

    .:: A X E L ::.

    Mi sie podobaja :multi:, kiedys chcialam miec taka zabaweczke, tak samo jak latajacy model samolotu lub helikopterek :evil_lol::eviltong: Super sa, wygladaja jak naturalnej wielkosci :cool3::evil_lol:
  10. anetta

    zakoceni.pl

    Ale sliiicznyy :loveu: Jakie ma fajne umaszczenie :loveu:
  11. [img]http://images20.fotosik.pl/364/be22a6b75d3bbb78.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/60df04a24f5d50b8.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/6b18caa9798b447b.jpg[/img] Ogolny widok:eviltong: [img]http://images21.fotosik.pl/309/bd3153063122e88a.jpg[/img] Podobal mi sie ten fryz i nie moglam sie powstrzymac :oops::eviltong: [img]http://images21.fotosik.pl/309/2f73f1ca2fc01435.jpg[/img] Swiadek [img]http://images20.fotosik.pl/364/08e7b84eb7570b6b.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/8e036a4c4cb38cce.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/36204cecc6edf6b3.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/d061b40e78997fee.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/5b489a028cca033e.jpg[/img]
  12. [quote]to skoro psica ma papiery to spytaj sie tego ksiedza czemu nie wyrobil jej hodowlanki??[/quote] Myslisz ze by mu sie chcialo? :o
  13. Ano :roll::oops: Oooo tak od razu lepiej :) [img]http://images21.fotosik.pl/309/f912a5d0748a5eb5.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/49f0e6a16bc89820.jpg[/img] :nono::evil_lol: [img]http://images21.fotosik.pl/309/7dc8ea7ed4f020b1.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/a61e865918b9a9af.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/d92339046abb8c53.jpg[/img] :eating: [img]http://images21.fotosik.pl/309/1b57eb4767fd1593.jpg[/img] No i wlasnie, kogo my tu mamy:cool1: To byl zupelny przypadek ze zrobilam Wam foty, cykalam jak leci :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/364/9932d0d8fa185ddf.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/8abab20c5aca4296.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/3c0f33f9479c9da5.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/66b21e16839e7e80.jpg[/img]
  14. No dobrze, ale nie patrzcie na technike tylko na Mloda Pare :eviltong: To oni sa najwazniejsi :) To byl szybki slub :lol: WEJSCIE... [img]http://images21.fotosik.pl/309/1f233fd463e99f13.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/7c99990e30e22f94.jpg[/img] ...i WYJSCIE :lol: [img]http://images20.fotosik.pl/364/57aab8d9bca1acd6.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/ecf19d77c03dfde9.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/d1c24d345d7bd97b.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/8b96577aa3f47cff.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/4b925ee135ca4651.jpg[/img] [img]http://images20.fotosik.pl/364/35503125fa89d19e.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/309/90700bafcade2d55.jpg[/img] Kasiuu, nie placz. [img]http://images20.fotosik.pl/364/3ac5623bbaa53047.jpg[/img] A druhna byla swietna, caly czas usmiechnieta, jutro pewnie nie bedzie mogla buzia ruszac :evil_lol::evil_lol: [quote]Hihih jaki Pan Młody dumny[/quote] No, jak sie ma TAKA zone :thumbs:
  15. [quote]No jasne !:)[/quote] :multi: W takim razie nr. 5! :multi:
  16. I ja sie melduje :) Kasiu, wygladalas przepieknie!! Zajawisko :loveu::loveu::loveu: Naprawde :loveu: Panienkobubu i Gosiu, dopiero po obejrzeniu swoich fot na kompie dostrzeglam was na swoich fotach :oops::oops::roll: Bylam tak zafascynowana robieniem zdjec :lol: ze nie wlaczyl mi sie przypominacz twarzyczek z dogo :lol: Mialam klapki na oczach :lol:;)) Ale dosyc gadania, Gosiu, po obejrzeniu Twoich zdjec wstyd teraz wklejac moje :roll::roll::roll: I mowie to na serio :roll:
  17. anetta

    zakoceni.pl

    :mdleje: :krolik:
  18. [url]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/5-6-05-2007/fotki/100_0012.jpg[/url] no rewelacja!!! :o :cool2::lol::cool2::lol:
  19. [img]http://psiepole.info/images/photoalbum/album_21/i%20tak%20cie%20dopadne.jpg[/img] :o :roflt::roflt::roflt: buhahahahah :roflt: dobre!!! Tolka krzyczy: nie wyprzedzaj mnie!!! :talker: Czy osoby nie biorace udzialu w zawodach moga glosowac?:razz: Bo jest taka fota ktora mi sie podobala a teraz znalazla sie w tych "Twoich" :loveu:
  20. anetta

    zakoceni.pl

    Rany :o ogonem ja usmierca [url]http://img476.imageshack.us/img476/3721/dsc00149sf8.jpg[/url] :diabloti: Patka, czemu nie masz galerii?? Pierwszy raz widze Twoja sucz :o Kesslee, czy moge ukrasc Ci Milo?? :modla: Prosze, prosze, prosze :modla::modla::modla:
  21. Bigosy, i co z tym skanem?!!! :cool3::cool3: Bigosku, jak ja dawno cie nie widzialam :loveu: Truszke cie powyginalo [url]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/13maj/vips11.jpg[/url] :evil_lol:
  22. [quote]troszę mu się wystaje z tego posłanka[/quote] Niu, tak troszke :lol: Ale tak to jest jak sie rozwala na calej dlugosci :lol: Normalnie to sie miesci. Luthien, Ajronowa, milo ze wpadlyscie w nasze skromne rogi :multi: Asiaczek, a wiesz jaka byla niezadowolona gdy ja odkrylam :evil_lol:
  23. Bosz, Kara, jaka Ty biedna jestes :shake: Jedynie podloga Ci zostala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='KaRa_TC']A nic nie czytam:evil_lol:to jest podrecznik od polaka sluzy mi za podkladke pod myszke gdy leze z kompem na kolanach:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt:buhahhhahaha
  24. To juz jutro, to juz jutro :cool3: Kasiu, czy Ty wiesz ze TO juz jutro? :lol:
×
×
  • Create New...