-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]a co do Mikiego, on nie będzie tęsknić, kocha tylko moją mamę[/quote] No patrz, to prawie tak jak u mnie, tylko u mnie Kajek najbardziej kocha ojca :evil_lol:
-
No w koncy jest :multi:...ale juz jej nie ma :sadCyber: Na foty i koszulke brak mi slow :mdleje:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote]Ja sama jest David Copperfield[/quote] TA?! :cool1::ghost_2: No pokaaa, pokaaa Havane -
Czy czesanko sie udalo?
-
Kati, zagladam tutaj cichaczem a teraz chce powiedziec ze ciesze sie ze bedziesz miec nowe cztery lapki w domu :loveu::loveu:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
anetta replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Czesc :hand: Piekne zdjecia, a to mnie urzeklo [url]http://images29.fotosik.pl/24/e9e1136eaff4e169.jpg[/url] Ma swoj klimacik :loveu::loveu::loveu: -
Helo, Bazyli, ty okrutniku :diabloti:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
Nooo, wiecej, wiecej fresbee! A ten myszoskoczek to fajnie wyglada na piasku :razz: -
Jak tu rozrywkowo :multi: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0089-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Jak sobie dajesz w kleszczami w srodku lasu? Przegladzasz je codziennie?
-
A co tam u was slychac?:) Po ulicach moze nie ale po drozkach Afryki? kiedys tak :-D
-
Achh, jakie cukiereczki na trawce [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1395/tn_fla-044_2d7ad.jpg[/url] :loveu::loveu:
-
:loveu::loveu::loveu: Ciesze sie ze wycieczka sie podoba :lol: A teraz prosze posprzatac papierki z podlogi autokaru i skierowac sie do wyjscia :lol::lol::lol: :errrr: Dostalam jeszcze dwa zdjecia....pracujacej Anetki :eviltong::lol: [img]http://img248.imageshack.us/img248/9103/img0461zmk9.jpg[/img] [img]http://img248.imageshack.us/img248/3831/img0462zye5.jpg[/img] Luthien, ten borzojek szedl sobie spokojnym kroczkiem...a wlasciciele za nim :))) Asiaczek to chyba teraz czas na taka prawdziwa wycieczke :razz: Agacia, piesy zaniedbalam, jedynie wczoraj z nudow porobilam im jakies w domu :roll: Wstawie je....pozniej :eviltong: Teraz troszke fotek z chrztu :) W kosciele powychodzily beznadziejne :shake: [img]http://images29.fotosik.pl/24/f33184e4e43bdc42.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/23/d416efb7124c6333.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/23/bc6e48f9f818c039.jpg[/img]
-
Poswiata, wielkie gratki :multi: :klacz:
-
A nie bedziesz tam mogla korzysac z netu?? Miki bedzie tesknic z Toba :roll:
-
Piekny kwiatek, piekny [url]http://images28.fotosik.pl/23/45ceb73864a4102a.jpg[/url] :loveu: A co to za panienka?
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:mdleje: Kiedy one tak urosly....:o :loveu::loveu: -
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz035.jpg[/url] Kaja jak byla mala to tez dostala taka kosc...i prawie by sie udusila bo odgryzla taka jedna glowke i zatrzymala jej sie w gardle :shake: W pore moja mamuska zobaczyla ze cos z Kaja sie dzieje i udalo sie to usunac...Od tamtej pory juz nie dostala takiej kosci... Fajny ma balaganik na glowie :loveu:
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
anetta replied to moon_light's topic in Foto Blogi
Nooo, mam nadzieje bo chcialabym juz go zobaczyc :cool3: -
[quote]pani Rydzewska rzekła do męża: "najwyżej wyciągnij małego i go wysikaj" [/quote] BUHAHHAHAHHAHA ALAAA :roflt::roflt::roflt::roflt::shocked!: :megagrin: :megagrin: :shocked!::shocked!: CZesc :roflt:
- 78403 replies
-
:o :mdleje: szacuneczek :razz: Pobilas KaRe, ona ma 6 :evil_lol::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
CZesc :p Przyznaj sie, gdzie schowalas Davida Copperfielda :diabloti:, pewnie gdzies tam za krzakami siedzi :diabloti::diabloti: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l-118.jpg[/url] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jesli mial dyskopatie to ja na Twoim miejscu nie pozwalalabym mu stawac slupka :roll:;))))) -
A sluchajcie, co z tymi filmami ktore byly krecone kamera przy namiocie?? :hmmmm: Czy bedzie II edycja na plycie? :razz:
-
I to by było na tyle mojego pobytu w Krk:-( Jeszcze pare fotek z podróży powrotnej [img]http://images23.fotosik.pl/15/c970108b3b85f636.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/1285e8ebc279dddc.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/096d0398f175fd71.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/f4f6042de158ef7d.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/0da27f0a0db3f42e.jpg[/img] [url]http://images26.fotosik.pl/15/2814188a20dbf322.jpg[/url] [url]http://images29.fotosik.pl/15/4d04fb859da70def.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/15/c145808d719abf0f.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/15/71cd375fbbdb4648.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/15/a6afedf47b00e1ed.jpg[/url] :laola::laola: