-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_laki007.jpg[/url] :megagrin: uchachany od ucha do ucha
-
Wszystko bedzie dobrze:calus: [COLOR="Silver"][SIZE="1"]Masz nadmiarowe fragmenty...?! Nie zauważyłam :cool3:[/SIZE][/COLOR] :kciuki:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ooo i jeszcze jeden wsciekly kot :evil_lol: Na pewno Elmo bedzie zachwycony nowa rodzinka :multi: Nugatowa, haha ekstra av!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Achhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!! :loveu::mdleje::loveu: :loveu::loveu:
-
Hhahaa taaaa :lol: [img]http://images26.fotosik.pl/15/84d9a1337c92e35a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/818ab8ce1ea79284.jpg[/img] Jesteśmy juz prawie, prawie na miejscu [img]http://images27.fotosik.pl/15/47b2f13ae3b1737a.jpg[/img] A na parkingu Anetka sie nudzi wiec, cyk cyk :lol: [img]http://images23.fotosik.pl/15/6474dfec07bf0329.jpg[/img] Do Krk nie pojechalismy ot tak sobie. Braciak miał misje :lol: do spełnienia :lol: Rajd rowerowy ;) [img]http://images30.fotosik.pl/15/e3b8fc8475ec1846.jpg[/img]
-
[img]http://images28.fotosik.pl/15/6a72209cd729f99c.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/7c8888cb885f688e.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/8f3e4b32bb2c8eec.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/8f216d6f66c153ea.jpg[/img] I niedziela. Jedziemy na Błonia. A po drodze focenie ;))))) [img]http://images24.fotosik.pl/15/dcddc7febf14694e.jpg[/img]
-
[img]http://images23.fotosik.pl/15/8472871515442553.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/c5c272527b38c862.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/375e6f18c3945481.jpg[/img] W jednej z witryn była taaaka piękna wystawa :loveu: [img]http://images23.fotosik.pl/15/9bbd5b09dfcc7916.jpg[/img] A na jej wierzchołku siedzał oto jegomość :loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/15/d05a743d0edc3729.jpg[/img]
-
Dojechalismy na miejsce... [img]http://images24.fotosik.pl/15/556343e6ca88894d.jpg[/img] Po znalezieniu noclegu (jechalismy w ciemno ;))i zakwaterowaniu sie poszlismy...oczywiscie na Stare Miasto. Bylo mnosto, mnostwo ludzi, w wiekszosci mlodych i lekko lub bardziej wstawionych :lol: Co po niektorzy nawet nas zaczepiali :roll: :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/15/c9687782a4f6c39a.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/0f3736c68d8c72a4.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/4b7dd5e6ea689920.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/f6fbaecf7c8961d7.jpg[/img]
-
Na pewno!! :bigok: [img]http://images26.fotosik.pl/15/830b61657e7a594b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/b0d36a4e0bd60cb9.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/bbbbe02c6a001d02.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/960ffb6ee14b865f.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/0816e94ac6e37096.jpg[/img]
-
[quote]dlaczego trzy pierwsze wymienione przez ciebie gatunki mają taką samą nazwę łacińską?[/quote] :o sluchaj...nie mam pojecia :o Szczerze to nawet nie zauwazylam ze sa takie same nazwy :roll: Zlota wazka, wow!!
-
To JUZ 3 lata...strasznie...strasznie szybko ten czas mija... [']
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Poookaaa foty na pontonie :multi: -
[quote]Anetko jakie znowu fe[/quote] Ladnie to tak dziecku zakrecac wode? :evil_lol::evil_lol: suuper ten spacer :cool2:
-
APSA, podziwiam :mdleje: Swinki rozkoszne :loveu: te ryjeczki...a puci, puci :loveu:
-
No :biggrina: Teraz cos bardziej terazniejszego ;) Tydzien temu bylam w Bialymstoku na II Pikniku Agility :multi::loveu: Jak zwykle bawialm sie rewelacyjnie :loveu::loveu: Amtosfera bowska! :multi::jumpie: Mozecie sie o tym przekonac ogladajac zdjecia ze sztafety :lol::lol::lol::megagrin: Polecam!! Jeden Masaj ufocony przez Zakle :)))))))) [img]http://img407.imageshack.us/img407/9846/8f0b0707st8.jpg[/img] A w ta sobote i ndz. bylam z Krakowie :multi::multi::multi: :loveu: W drodze do Krk. [img]http://images23.fotosik.pl/15/90b23d096f5459fe.jpg[/img] Wyruszylismy poznym popoludniem, wiec stad takie fotki :) [img]http://images26.fotosik.pl/15/d66aecce8ccd3882.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/9023b6144c981ac2.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/1855d08c6cb049ed.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, przybywam dopiero teraz :lol: Doczytalam ze masz sztucera na tymczasie. Elmo jest komiczny i zabawny :lol: Super ze ma juz zaklepany domek :multi: [url]http://img224.imageshack.us/img224/8556/21cze2007105pq9.jpg[/url] Boskie!!! I ten piorun odbijajacy sie w wodzie :o Czy masz jakis nowy sprzecik czy to caly czas ten sam? Filmy z YouTube rewelka :mdleje: Nie wiem kim jest OD ale fajnie oczy :razz::razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i158.photobucket.com/albums/t116/panienkabubu/t_07-06-2913-55-16_0074.jpg[/url] aaaaaaaaaa :mdleje::loveu: Ale gafe strzelilam z tymi oczkami :oops: Sa taaaakie rozkoszne :rolleyes: -
A czemu tylko 2? :mad::mad:
-
[quote]szybciej z tym tunelem bo cie zamienie w palisade...[/quote] Buhaha :roflt: i ta mina Robulla :roflt::roflt::roflt: Swietne foty i komentarze :klacz::roflt:
-
[quote]my lubimy mu zakręcać wodę w kwiatuszku[/quote] A fe! :nono: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Swietny spacereek :loveu: tyle psiakow :loveu:
-
[url]http://images29.fotosik.pl/14/8b384fc89bc34018.jpg[/url] o jej 8) Ta buleczka odreagowywuje(co za trudne slowo :evil_lol:) emocje na panu 8)
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ooooo, juz jest gotowy, super :razz: Teraz trza poczekac na ladna pogode. Czarnulka wyglada wspaniale :loveu: -
[img]http://images22.fotosik.pl/161/486e31e0751041ce.jpg[/img] [img]http://images11.fotosik.pl/80/5312eedb98e7b8e9.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/450e78232a39b70b.jpg[/img] I na koniec [url=http://www.wrzuta.pl/film/Ajwzr7ne3j/zachod]FILM[/url] Matusz, bo chcialam nadrobic :lol: Mam juz nowe foty a te jeszcze nie byly wstawione :lol: Ale to juz koniec :p Paluszki mnie juz bola :lol:
-
[img]http://images22.fotosik.pl/161/3cf451aa3fa6fde4.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/8cbaa4af6b368d29.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/dcdf80931fef95e4.jpg[/img] [img]http://images12.fotosik.pl/89/3e54a87838d108d8.jpg[/img] [url]http://images12.fotosik.pl/89/50af40ec25883f51.jpg[/url] [img]http://images21.fotosik.pl/372/651deb666706d62b.jpg[/img]