Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Hej! Wow!! Ale wyjebioza :lol: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries4/270508.jpg[/url]
  2. Gołębie przyleciały po kredycik 8) [img]http://images23.fotosik.pl/15/5bd063ee4fa7b497.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/8595b6516988278a.jpg[/img] Takie sliczne kwiatki miałyśmy nad głowami:loveu: [img]http://images25.fotosik.pl/15/2427ab76ac987846.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/a26c77c5ba2e1c4d.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/a0c21c47b8fa8b24.jpg[/img]
  3. [img]http://images30.fotosik.pl/15/67e5b52309437198.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/565b86529d7c577f.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/68cbd22feb14c707.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/739e289698fc6e61.jpg[/img] Obowiązkowo :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/15/c8026180a1e9cab4.jpg[/img]
  4. :-D Myslalam ze nikt tu nie bedzie zagladac...:( Mam problem Youtube. Nie moge zalozyc konta mimo ze wszystko wypelniam:roll: oprocz kodu ktory niie jest wymagany. Pojawia mi sie komunikat: "Kod weryfikacyjny był nieprawidłowy lub wygasł, spróbuj ponownie." No to ja probuje jeszcze raz i jeszcze i dooopaaa:talker: O co im chodzi?! :talker: Nosorożec na Starowce :o [img]http://images27.fotosik.pl/15/d0f1f58fd0b512e9.jpg[/img] A zeby bylo weselej słoń też był [img]http://images29.fotosik.pl/15/b7d8b94f313f4e7b.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/502bc489d910b55c.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/59c7c18f6a26eb50.jpg[/img] Odpoczywałyśmy przy ul. [img]http://images25.fotosik.pl/15/c56f24f0edcdf964.jpg[/img]
  5. Kiedys, kiedys, jak Kaja byla piekna i mloda (:lol::lol:) wystartowala w takim coursingu w Pomiechowku :-D Biegla z dwoma terierami a pozniej z jamnikiem. Foty z przebiegu z jamolem niestety nie mam..:roll: [img]http://img380.imageshack.us/img380/6600/schowek01ls2.jpg[/img] Do mety nie dobiegla bo wypadla na zakrecie :lol: i sie zniechecila ;) Jestem ciekawa jak ona teraz by sobie poradzila na torze mimo swego wieku;)
  6. anetta

    Hektorek :)

    Jaki piekny [url]http://images20.fotosik.pl/323/8f1b7b36b483e51f.jpg[/url] :loveu:
  7. :hand: [quote]chciałoby się z nim coś porobić, agility, frisbee itd. ale z racji na jego kręgosłup nie mogę[/quote] No nie opowiadaj gooopoot :lol!: Wszystko w jego mozliwosciach. Spojrz na Teddego(agility&fresbee), na Zinke AMISKI, na Kaje (na emeryturze oczywiscie) i znam jeszcze jednego jamola startujacego w agility :-D Ja Kajce tez lubie tak uchole zarzucac :lol: do tylu :lol: [url]http://img412.imageshack.us/img412/3869/img2331sk8.jpg[/url]
  8. :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: poszukalam i znalazlam :razz: Swoja droga super psiaki, podobaja mi sie i z charakteru tez 8) Skad byl ten ze zdjecia? W PL zdaje sie ze nie ma hodowli. Gratuluje!
  9. :helo::helo::p
  10. [url]http://img245.imageshack.us/img245/8324/dscf0005lj9.jpg[/url] lo rany :mdleje: ale wielka miłość
  11. Cudne :loveu::loveu: A z poprzednich to to mi sie baardzo podoba [url]http://img224.imageshack.us/img224/5139/99282198cn1.jpg[/url]
  12. Ja nie wiem z czego wy sie smiejecie :diabloti: York jak york :diabloti:
  13. Genialne!!!:cool2::cool2::cool2: Uchachalam sie jak norka :megagrin::megagrin: Lasery :cool2: Zwlaszcza to [url]http://img259.imageshack.us/img259/2095/8f0b0664re3.jpg[/url] Co tu sie dzialo? :lol: [url]http://img403.imageshack.us/img403/8540/8f0b0624ov8.jpg[/url] [url]http://img159.imageshack.us/img159/3348/8f0b0625ub9.jpg[/url] Dzieki za wyniki!
  14. [img]http://images29.fotosik.pl/15/225542c09f2c3080.jpg[/img] Ten biały quń miał niebieskie oczko [img]http://images29.fotosik.pl/15/1f73fa7b623c219d.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/87a63b6dbbc031ae.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/d69c36edc2077e72.jpg[/img] Prawie jak Krzywa wieża w Pizie :lol::lol: [img]http://images30.fotosik.pl/15/f2ff7a47e83bfd04.jpg[/img]
  15. [img]http://images27.fotosik.pl/15/bb3e47b969105672.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/603b9bb7535e3b6b.jpg[/img] :razz: [img]http://images25.fotosik.pl/15/e47b65423cd92d10.jpg[/img] Niech moc będzie z wami:lol: [img]http://images26.fotosik.pl/15/e547ef2d18e34cc8.jpg[/img] Cudowne dorożki sa nieodzownym elementem Starego miasta :loveu: [img]http://images28.fotosik.pl/15/ad86cba10c1754ab.jpg[/img]
  16. Pinczerko, bedzie jeszcze wiecej :multi: :lol::lol: [img]http://images28.fotosik.pl/15/aa72e4de3b5581ea.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/d2172b5d3463313b.jpg[/img] W srodku Sukiennic [img]http://images29.fotosik.pl/15/6663dce27bed00dc.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/46f3e6f63f538859.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/02b5b60567054124.jpg[/img]
  17. Oczywiście ilość ludu powalająca [img]http://images24.fotosik.pl/15/9e78135700ca70bc.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/f4ae9f683ccbe555.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/1db62cf0b9b68582.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/9f330c01538f67a5.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/f049cc29488b40af.jpg[/img]
  18. Witaj AlKil :multi: Prawie ze na każdym kroku bylo przypomnienie ze Krk obchodzil 750 lecie [img]http://images26.fotosik.pl/15/a0f5d000840d2149.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/32e432c337949150.jpg[/img] Ostatni rzut oka na imprezke i żeby się nie nudzić przez kilka godzin trwania maratonu skierowalysmy sie w strone Starego miasta :) [img]http://images28.fotosik.pl/15/2ca45ffbf77a4ee6.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/5052707820f5616c.jpg[/img] :razz: [img]http://images28.fotosik.pl/15/0c7470423be8ddd0.jpg[/img]
  19. Nad naszymi glowami COS latalo...chyba pustulka :hmmmm: [img]http://images24.fotosik.pl/15/a4d8265a47fb5818.jpg[/img] Po drodze spotkalysmy przepiekna azjatke, byla cuudowna:loveu: Ten ONek tez byl bardzo ladny 8) [img]http://images25.fotosik.pl/15/50b04076ca22a341.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/6c3c6e43a713515c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/e69ef591a8c440e5.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/0fc8ddc6edc9e8f1.jpg[/img]
  20. [img]http://images23.fotosik.pl/15/e2f3f90f1df44c84.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/8c7a2642d074cdb6.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/0d6b56df2930d1f6.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/15/6ad3488f2728dd0f.jpg[/url] Kolejne zabawy z zoomem :lol: [img]http://images25.fotosik.pl/15/929d332f260de1d5.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/24ba7acedf56c818.jpg[/img]
  21. Bylo sporo rowerzystow :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/15/2121c9eff8cb0237.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/760050de63b41024.jpg[/img] Ja kcem takiego klada :cry::cry::cry: [img]http://images23.fotosik.pl/15/f7cce09c19bbf757.jpg[/img] Moje zabawy z zoomem :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/15/d3f906205453ab70.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/244bcb149e45081c.jpg[/img] [b]Kto sie orientuje czy na Youtube jest jakis limit wielkosci plikow?[/b]
  22. Drever? :razz:
  23. 3 pierwsze the best buahhahaha, latajaacyyy Bazyl. Nie wiem czy zauwazylas ale jego ogon zawsze jest w lewo skierowany :hmmmm::lol: a na ostatnim nic nie widze :o
×
×
  • Create New...