-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:loveu::loveu::loveu:
-
No ale przeca to jest to samo :hmmmm: :lol: :placz:
-
[img]http://images27.fotosik.pl/15/44fc4b13f54bd893.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/7596f2855af433e2.jpg[/img] Smoki lataja nad Starówką :lying: [img]http://images26.fotosik.pl/15/4fcc1283ef1170aa.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/fdc47548f87070fd.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/31933c350e4bc9b1.jpg[/img]
-
:loveu::loveu::loveu: aaaaa piekne:loveu: Tylko tyle z Ciebie zostało...?:evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/19/a0c93ca429eda05c.jpg[/url]
-
A masz jakis link do niego?
-
O rany hahahhah. Juz mi sie w oczach mieni od tych bokserow. Bonite potraktowalam jak by byla Bodziulka i stad te pytanie o rejestracie :megagrin::megagrin::megagrin::krolik: Bodziulka, mam ustawione na PL. A ten link jest zle wpisany.
-
HHhahha biedny Miki :evil_lol: Byl caly zielony?:cool1:
-
:hand: jakie zwloki [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1387/i-tez-037_f49cb.jpg[/url] :evil_lol: Wlasnie, co to za golden?
-
Witajcie :multi: :lol: Przycupnęłyśmy przy tej Senackiej i popijałyśmy to 8) [img]http://images29.fotosik.pl/15/0c67577eccc6d0f2.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/e0736e4da202cfcf.jpg[/img] Jakis krzywy ten Kraków :roll: [img]http://images28.fotosik.pl/15/da07fff1075d61dc.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/4c3b7a6bec826cdd.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/5e5ec26ce4422648.jpg[/img]
-
:hmmmm: to jak sie zarejestrowałaś? Bo chyba trza się rejestrować żeby zamieszczać filmy..?? :niewiem:
-
[url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/domowe/2015.jpg[/url] rewelka, az mnie dreszcze przeszedl :razz: Bigosku, nu nu nu, nie wklejamy zdjecia :lol!: tylko linki mozna
-
Czesc Aga, mizianko dla Wektorka :calus:
-
No no no 8) Swietnie biega :thumbs: Jest bardzo szybki. Mozna powiedziec...drzyjcie LA0 (bo on to raczej do duzych sie zalicza):evil_lol::evil_lol: I prawdopodobnie zobaczymy sie w Pecicach :hand: A co to za program?
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:mdleje: O boszz, nie za dobrze mu?? :diabloti: Gonia, u mnie cos jest co lubisz...tylko zacznij od poczatku :cool1: -
[url]http://www.youtube.com/watch?v=3JwqQoVAKOc[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=5hjXRoncad8[/url] Jaki delikatny pieseczek :loveu::loveu::loveu::loveu: :vamp: Widze ze masz filmy na youtube. Powiedz mi, czemu nie moge sie tam zarejestrowac? Wszystko robie jak trzeba, wypelniam wszystko oprocz pola z kodem pocztowym, ktory nie jest wymagany. Za kazdym razem pojawia mi sie to "Kod weryfikacyjny był nieprawidłowy lub wygasł, spróbuj ponownie." :diabloti::diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:mdleje::boom: -
Pięknie się razem prezentują :loveu::loveu: A nagroda :o super!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wariatki :roflt::roflt::roflt: :megagrin::megagrin:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
anetta replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Witaj Basia :multi: -
Ajj, o polu, oczywiscie o polu, tylko nie wiedzialam jak to nazwac...
-
Łooo ranyyy, ale dawno mnie tu nie bylo :roll: Komka sie szkoli we fresbee, ekstra! :shiny: Super foty. Co to sa za dyski? [url]http://images12.fotosik.pl/93/e513cd17cd67f9b4.jpg[/url] Te foty z komorki to nawet nie takie zle.
-
:hand: Obejrzalam w przyjemnoscia zdjecia z obozu :) Super sie bawiliscie :multi:
-
Bouvikowa zgraja: Homerus, Wandzia i niufeczka Bahiya- ZAPRASZAMY!!
anetta replied to bouvik's topic in Bouvier des flandres
Takich malutkich bouvikow to jeszcze nie widzialam :loveu::loveu::loveu: Zaraz zaraz, jak to bylo...:hmmmm: najspokojniejsza w miocie...:hmmmm: http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone158.jpg http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone176.jpg http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone175.jpg :icon_roc::icon_roc::icon_roc: Biedny Homer, robił wszystko co w jego mocy a ONA go zbyła :placz: -
Witam popoludniowo :multi: Serio nie ma listy obecnych? Nawet nie zauwałyłam :cool1:
- 78403 replies