Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No ale przeca to jest to samo :hmmmm: :lol: :placz:
  2. [img]http://images27.fotosik.pl/15/44fc4b13f54bd893.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/7596f2855af433e2.jpg[/img] Smoki lataja nad Starówką :lying: [img]http://images26.fotosik.pl/15/4fcc1283ef1170aa.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/fdc47548f87070fd.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/31933c350e4bc9b1.jpg[/img]
  3. :loveu::loveu::loveu: aaaaa piekne:loveu: Tylko tyle z Ciebie zostało...?:evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/19/a0c93ca429eda05c.jpg[/url]
  4. A masz jakis link do niego?
  5. O rany hahahhah. Juz mi sie w oczach mieni od tych bokserow. Bonite potraktowalam jak by byla Bodziulka i stad te pytanie o rejestracie :megagrin::megagrin::megagrin::krolik: Bodziulka, mam ustawione na PL. A ten link jest zle wpisany.
  6. HHhahha biedny Miki :evil_lol: Byl caly zielony?:cool1:
  7. :hand: jakie zwloki [url]http://www.mfoto.pl/uploads/1387/i-tez-037_f49cb.jpg[/url] :evil_lol: Wlasnie, co to za golden?
  8. Witajcie :multi: :lol: Przycupnęłyśmy przy tej Senackiej i popijałyśmy to 8) [img]http://images29.fotosik.pl/15/0c67577eccc6d0f2.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/e0736e4da202cfcf.jpg[/img] Jakis krzywy ten Kraków :roll: [img]http://images28.fotosik.pl/15/da07fff1075d61dc.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/4c3b7a6bec826cdd.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/5e5ec26ce4422648.jpg[/img]
  9. :hmmmm: to jak sie zarejestrowałaś? Bo chyba trza się rejestrować żeby zamieszczać filmy..?? :niewiem:
  10. [url]http://i122.photobucket.com/albums/o277/gochgoch/domowe/2015.jpg[/url] rewelka, az mnie dreszcze przeszedl :razz: Bigosku, nu nu nu, nie wklejamy zdjecia :lol!: tylko linki mozna
  11. Czesc Aga, mizianko dla Wektorka :calus:
  12. No no no 8) Swietnie biega :thumbs: Jest bardzo szybki. Mozna powiedziec...drzyjcie LA0 (bo on to raczej do duzych sie zalicza):evil_lol::evil_lol: I prawdopodobnie zobaczymy sie w Pecicach :hand: A co to za program?
  13. :mdleje: O boszz, nie za dobrze mu?? :diabloti: Gonia, u mnie cos jest co lubisz...tylko zacznij od poczatku :cool1:
  14. [url]http://www.youtube.com/watch?v=3JwqQoVAKOc[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=5hjXRoncad8[/url] Jaki delikatny pieseczek :loveu::loveu::loveu::loveu: :vamp: Widze ze masz filmy na youtube. Powiedz mi, czemu nie moge sie tam zarejestrowac? Wszystko robie jak trzeba, wypelniam wszystko oprocz pola z kodem pocztowym, ktory nie jest wymagany. Za kazdym razem pojawia mi sie to "Kod weryfikacyjny był nieprawidłowy lub wygasł, spróbuj ponownie." :diabloti::diabloti:
  15. Pięknie się razem prezentują :loveu::loveu: A nagroda :o super!
  16. Ajj, o polu, oczywiscie o polu, tylko nie wiedzialam jak to nazwac...
  17. Spoko, ja tez dluuuzszy czas skanowalam zdjecia ;)) Dopiero od niedawna mam swoj aparat. Sunia jest sliczna :) Moja tez ma 14 lat :)
  18. Łooo ranyyy, ale dawno mnie tu nie bylo :roll: Komka sie szkoli we fresbee, ekstra! :shiny: Super foty. Co to sa za dyski? [url]http://images12.fotosik.pl/93/e513cd17cd67f9b4.jpg[/url] Te foty z komorki to nawet nie takie zle.
  19. :hand: Obejrzalam w przyjemnoscia zdjecia z obozu :) Super sie bawiliscie :multi:
  20. Takich malutkich bouvikow to jeszcze nie widzialam :loveu::loveu::loveu: Zaraz zaraz, jak to bylo...:hmmmm: najspokojniejsza w miocie...:hmmmm: http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone158.jpg http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone176.jpg http://i180.photobucket.com/albums/x258/Justyna81/tn_zmniejszone175.jpg :icon_roc::icon_roc::icon_roc: Biedny Homer, robił wszystko co w jego mocy a ONA go zbyła :placz:
  21. Witam popoludniowo :multi: Serio nie ma listy obecnych? Nawet nie zauwałyłam :cool1:
×
×
  • Create New...