Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. ..i psy.... [img]http://images27.fotosik.pl/15/6541e412daaa2367.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/36a8767781c80367.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/8d72aeced6f6c947.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/c204f7bac32d6929.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/b26d600f373002ee.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/15/b95a215798fd9293.jpg[/url]
  2. ...i obserwowaliśmy ludzi...:evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/15/686ce27686c8fe64.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/14e6d23d91d1a12f.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/2b70acdd02a850b5.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/35c72b10ae417ffb.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/e7c0ef6b1e44ce5f.jpg[/img]
  3. Waszkka, noooo, to sie ciesze :multi: Ale nuudyyy [img]http://images24.fotosik.pl/15/d6552cfd5d60d94d.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/ffc6b7514df25d4b.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/636f90213840af19.jpg[/img] W świetle zachodzacego słońca [img]http://images25.fotosik.pl/15/9eec167080369dd8.jpg[/img] Usiedliśmy sobie na traawceeee.... [img]http://images24.fotosik.pl/15/e3604878ab078714.jpg[/img]
  4. HIhihihhhi :loveu: Śmieszny i sympatyczny. [img]http://images24.fotosik.pl/15/b104ce79347fe0a2.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/993adc9b40100480.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/8783a5f2f8824e57.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/a6acdf3182bb3d55.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/491a18372090483a.jpg[/img]
  5. [img]http://images25.fotosik.pl/15/1b6cbbcd55d99e7a.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/15/b36bb1b202a645fb.jpg[/img] Po doprowadzneniu sie brata do porządku póżniej znów poszliśmy na Stare miasto :lol: Tym razem cos zjeść a pożniej odpoczywałismy pod jakąś kolumną...nawet nie wiem co to było :lol: Taka śmieszna fontanna byla. Jeśli można to nazwać fontanną... [img]http://images28.fotosik.pl/15/d1a0ed5c1a21ea5d.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/15/f4f36c3eff467f40.jpg[/url] [img]http://images26.fotosik.pl/15/2f2f1b1cdad07e18.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/41d3791e264761d8.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/b9a6e5170cc845bb.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/4c6d807922a04495.jpg[/img]
  6. Gonia, może następnym razem Ci się uda :razz: [quote]Ale mnie zadowoliłaś, piękne fotki! i jeszcze raz będziemy je oglądać wieczorem z pozostałą częścią rodziny[/quote] Ciesze sie :lol: Chrzciny się udały, foty są ale kompletnie jeszcze z nimi nic nie robiłam :shake: [img]http://images23.fotosik.pl/15/d45664bfb96116fc.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/15/26b42120073b094c.jpg[/img] [url]http://images24.fotosik.pl/15/3767b13740da78fe.jpg[/url] Skierowałysmy sie na Błonia, maraton się skończył. Nie widać ale była kolejka do myjni :evil_lol: :evil_lol: [img]http://images28.fotosik.pl/15/de30d7e3294689bc.jpg[/img] Padnięci :lol: [img]http://images28.fotosik.pl/15/ab0e6151c851fea1.jpg[/img] Ptaszki też się kąpały, a co! [img]http://images28.fotosik.pl/15/4e969bead02be94f.jpg[/img] [url]http://images29.fotosik.pl/15/3ce8333ac179ed21.jpg[/url]
  7. Niewidomym powiadasz...:roll: :lol:
  8. Nie wiem które wybrać....:roll: wszystkie mi sie podobaja :mdleje:
  9. Oooooo :loveu::loveu::loveu: [url]http://img365.imageshack.us/img365/8104/dscf0017sb9.jpg[/url]
  10. [url]http://images30.fotosik.pl/21/3d1e84dd6aa7a3fa.jpg[/url] :loveu: Trzymam za ciecie.
  11. :o pies z lisciem na głowie [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/7-8-7.jpg[/url] Leon to pewnie w 7 niebie :loveu::loveu:
  12. Gratulacje za osiagniecia :klacz::klacz::klacz:
  13. :mdleje: [url]http://www.youtube.com/watch?v=FW4sUC6gKDE[/url] Ale żeś wykombinowała :lol::lol: :cool2: Domowy flyball :lol: Fajny, fajny. A z czego sa hopki?
  14. [img]http://images23.fotosik.pl/15/6f673cad4a924b2a.jpg[/img] Nie widac, ale wokół smoka było mnóóóstwo ludzi :lol: I ktos wysłał eska :evil_lol: I znów nam sie udało złapać ziającego smoka :multi: :lol: A stałyśmy tam niej niż 5 min :lol: To sie nazywa mieć szczęście :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/15/11a9a01eb82f8bdd.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/15/d67a9ec8a6801973.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/6990e87c55306c36.jpg[/img] [url]http://images30.fotosik.pl/15/fa3528dd47e5adbf.jpg[/url] [img]http://images25.fotosik.pl/15/e0a4e01032d25d7b.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/be201f5c57b2a1dd.jpg[/img]
  15. Gonia, wiedzialam ze Ci sie spodoba :multi::multi: Podobno teraz odkryli ze Gniezno nie bylo pierwsza stolica Polski :evil_lol: Tylko teraz nie pamietam co to bylo :hmmmm:;) Noooo, sklepy sa fajnie, lubie tam chodzic....poogladac :evil_lol: Jedynie dwa razy mi sie zdarzylo kupic w Kakadu. A normalnie to kupuje w hurtowni. Jest chyba to samo i taniej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/15/ffd56ad7bab1fe63.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/15/87da94c249f89ef1.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/15/68029dbcb7118dbe.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/00b21b220f8ac97f.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/15/64f7e59fe32d9dbc.jpg[/img]
  16. Cerber, do ilu MG mozna tam wstawiac flmy? Slalom, brawo. Szuybko sie uczy.
  17. [quote]o trzeba podzielić filmik na mniejsze części[/quote] Ale ja nie umieć :placz: Ta bokserka o ktorej mowa ma chyba foto w Wystawach. Herbina jej zrobila.
  18. Olcha i Justa, jak siegam pamiecia to w kadym dniu bilety mialy inny kolorek :evillaug: Kiedys chcialam tak wejsc na warszawska, jeszcze na Torwarze byla...i panowie sprawdzajacy mnie zawrocili do kasy :lol::lol: Nie pojechalam dzisiaj i nie zaluje :roll: bo z tego co czytam to jakies chorobsko gotowe :roll: Cezus, ulgowy 5, normalny 20 :o:shake:
  19. [quote]Ty czasem jak coś powiesz... [/quote] Nooo coooo hahahahhahaaha :errrr::errrr: [quote]Prosto, bierzesz, zmniejszać... a potem tylko skrócić i wyrzucić[/quote] Bułka z masłem :lol:
  20. Strasznie agresywny tez szczeniak :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. No rzeczywiscie, podobny :p [img]http://images25.fotosik.pl/15/a7f00a8d9f1dc706.jpg[/img] Ciekawe ma korzenie(?) [img]http://images29.fotosik.pl/15/23af40583d5eb099.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/15/cecdd9af43cb4c64.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/ceee07ca48f6a319.jpg[/img] Troche ciemne :roll: ale juz nie miałam czasu na ustawianie... [img]http://images25.fotosik.pl/15/7833f4801291355b.jpg[/img]
  22. [img]http://images30.fotosik.pl/15/fbb88bc09795d18d.jpg[/img] Fajnie to wyglada :razz: [img]http://images23.fotosik.pl/15/b03c6d4898e0f0a8.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/4ed1f335fef69491.jpg[/img] A od tego momentu zaczęłam sie bawić manualem :-D [img]http://images30.fotosik.pl/15/49b5609de6d1ebd3.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/15/d1e81dd0ee7baf80.jpg[/img]
×
×
  • Create New...