Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]Cer zekskuje z połowy palisady :/ nie dotykając strefy :/[/quote] :nono::nono: A masz film na slalomie?
  2. Wszystkeigo dobrego Male Zmoreczki :Rose::drink1:
  3. [quote]Na razie tylko te podstawowe: siad, daj łapę, leżeć, [b]daj głos[/b].[/quote] No, rzeczywiscie podstawowe :evil_lol: Duuza sucz z niej bedzie 8) [url]http://images24.fotosik.pl/17/aaab47dfce5dbf27.jpg[/url] :loveu:
  4. A ile ten filmik ma MB? przystojniaczek, bez dwoch zdan [url]http://img149.imageshack.us/img149/1674/tnimg3777xa5.jpg[/url] :loveu:
  5. anetta

    Bora i Tora ;-)

    [quote]A Tora zawsze udaje strasznie głodną i wszyscy się na to nabierają [/quote] Normalka :evil_lol: Hhahha [url]http://img130.imageshack.us/img130/8085/picture010sk5.jpg[/url]
  6. [url]http://i179.photobucket.com/albums/w302/lady_m_album/PICT1089.jpg[/url] cos male te poslanko :evil_lol: Super pucha! A czemu frecior na smyczy?
  7. Czesc zapracowana Asiaczkowa :lol: Rysuneczek przepiekny:loveu:
  8. anetta

    bzik

    Eeee, po 3 m-ach spokojnie mozecie wyruszac na zawody :multi:
  9. Bialogora jest przepiekna!! A te wydmy :mdleje:
  10. I to na caly dzien.
  11. :loveu: czekam na wiecej takich foteczek :multi: Super kolorki!
  12. Czemu Buck ma kwiatek zamiast nosa? :roll: [url]http://images27.fotosik.pl/24/68d67edbfdc5ab3a.jpg[/url] Same chlopy a kazdy ma rozowy krawat. Moze powinni jakas partie zalozyc?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images24.fotosik.pl/25/fe3f2115a049d91cmed.jpg[/url] Fotki w zbozu bardzo mi sie podobuuuja :loveu:
  13. Oj, tak dwa lub trzy zdjecia byly robione w tym korku :lol: Eeee...?? [img]http://img502.imageshack.us/img502/5789/dscf3580rs1.jpg[/img] Nudzisz...serio [img]http://img502.imageshack.us/img502/6306/dscf3581wb5.jpg[/img] Kobieto, idz juz stad...nie masz nic innego do roboty...? [img]http://img502.imageshack.us/img502/8063/dscf3582bv0.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak przetlumaczyc temu oszolomowi ze nie wolno lapac psow za języki?:razz::mad:
  14. Piekne makro. Wiesz co, powinnas powysylac tym robaczkom ich portrety :lol: Niech tez sie zachwycaja :lol::lol::lol: Ciekawe co sie wylegnie z tej gasieniczki :loveu:
  15. :o jezzusss gdzie ona ma noge???
  16. Ten lasek to jak z bajki :loveu::loveu:
  17. [img]http://images28.fotosik.pl/23/666aa649fb45e308.jpg[/img] [url]http://images23.fotosik.pl/23/a718eedca9727e3c.jpg[/url] Ta roslinka jest super, sklada platki na pol :o [img]http://images25.fotosik.pl/23/ea534d38fd0d8587.jpg[/img] Widok z balkonu maja imponujacy. Przepiekne zachody slonca mozna u nich focic :loveu: A jaki jest super widok w Sylwestra 8) [img]http://images24.fotosik.pl/23/421d071cc4881f02.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/23/df5d3642634d934d.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/23/e0468a52c34e48db.jpg[/url] :lol:slodkie buciki, gdy sie je potrzasnie to grzechocza :lol::lol: [img]http://images24.fotosik.pl/23/ac2e72a2d48915c2.jpg[/img] Matusz, no dokladnie, taka poduszeczka :lol: A dla spostrzegawczych tam jest tez smoczek i buciki :lol: Ja tego nie zauwazylam za pierwszym razem :lol:
  18. No, smieszna i fajna jest. Gdy byla mniejsza to za kazdym razem sie usmiechala gdy widziala aparat :lol::lol: Chyba sie smieje tylko wtedy gdy flesz jej da po oczach :lol: bo do mojego aparaciku sie nie usmiechala :evil_lol: [img]http://images23.fotosik.pl/23/47af1bce67bcb6e7.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/23/48e9a3ebf936d16a.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/23/080f5b351cc4587c.jpg[/img] Taaaki pyyyszny torcik dostala. Mniam! [img]http://images23.fotosik.pl/23/b7a4653e1dd40087.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/23/cfbb7e28e9bec73a.jpg[/img]
  19. [quote]ak ferajna rzuciła się do wagonu w celu zajęcia co lepszych miejsc, spadłam pomiędzy pociąg a peron i zawisłam na tymże plecaczku[/quote] :o o boszzz, bym chyba na zawal zeszla :lol:
  20. [url]http://images26.fotosik.pl/23/12fbdca03669395c.jpg[/url] "Co oni tu wszyscy robia..." [img]http://images27.fotosik.pl/23/143760f40a4f751c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/23/1005e2fa247d2577.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/23/532d7fd875344fe8.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/23/c8160200319b00e9.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/23/df0c93dad654aa95.jpg[/img]
  21. Bora, z tego mostu jest swietny widok na Wawel :multi: [img]http://images29.fotosik.pl/24/61f41b982203a560.jpg[/img] Juz po :lol: [img]http://images30.fotosik.pl/23/89c06261e083cab0.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/23/82545545c1f568a6.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/23/fc30da5139b50722.jpg[/img] [url]http://images27.fotosik.pl/23/3158c42a3de3dba2.jpg[/url] [img]http://images30.fotosik.pl/23/5609f3db9716d08d.jpg[/img]
  22. anetta

    Bora i Tora ;-)

    :question: :mdleje: :stupid:
  23. [url]http://img238.imageshack.us/img238/7924/julianowo680707002oj5.jpg[/url] cuuudooowne :loveu::loveu: Gutek, jaki ty szczesliwy jestes :multi: Nie wiem, moze mowilam, Sato ma ladny kolorek siersci :loveu: Niebieski taki.
  24. W avach chyba nie ma ograniczenia :roll: Tak mi sie cos wydaje... Av jest ekstra :lol:
  25. Lo rany, jak ja was daaaawno nie widzialam :multi: Nikolasek nadal w swietnej kondycji i oby tak dalej:thumbs:
×
×
  • Create New...