Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Bryyy, bryyy... Zuzole, nie zazdraszczam. Co ja to mialam powiedziec...:roll: Achhhh juz wim. Ucze Uszatego slalomu miedzy nogami hahahaa i powiem wam ze nawet dobrze nam idzie. Juz z piec dni sie uczymy i sa efekty :multi: Co prawda musze go jeszcze nakierowywac ale i tak fajnie mu to wychodzi:) Fot niet bo zabrali mi aparat :placz:
  2. Watpie zeby ktos chcial szczenie po TAKIEJ suce :evil_lol::evil_lol::diabloti: http://www.bc.kgb.pl/2/110.jpg http://www.bc.kgb.pl/2/114.jpg http://www.bc.kgb.pl/2/109.jpg "zamloda" pisze sie oddzielnie
  3. [quote]A rozwiazanie gdzies za poltora tygodnia[/quote] Eeee, to juz blisko :)))))) Hahahah ale latawiec z Diuka :lol:
  4. "Aaaa jaaaki masz wielkii jezyk" [url]http://images28.fotosik.pl/52/744eb33326b2e048.jpg[/url] :evil_lol: Smiesznie wyszedl hahah. Wyglada jak by byl psem wielkosci konia przy tych dzieciach [url]http://images26.fotosik.pl/52/bee9e02e1f597785.jpg[/url] :evil_lol:
  5. Sabina, a foty maluchow to pokazesz?:cool3: Musza byc sliczne po takich rodzicach :loveu:
  6. A ja w przeciwienste co Vectra napisala mowie ze Dee wcale nie rosnie hihihihi :loveu::loveu::loveu:
  7. Super ze jestes! :multi: Wlasnie, jak tam na nowym?
  8. Kiedy chcecie isc na Forty?:)
  9. [quote name='Pysia'][URL]http://oniet.o0o.pl/Nowa+Huta/12-40/Anna+-Rupczewska.html[/URL] Haniu :crazyeye: Jestem w szoku :crazyeye: Gratulacje :loveu: Teraz wiem dlaczego nas zaniedbujesz :evil_lol:[/QUOTE] :o Babciu Haniu, gdzies Ty?:cool3:
  10. [quote]Nie martw się - uzależnienie DGM przyjdzie raz, dwa[/quote] juz przyszlo :evil_lol: Czesc dziewczyny :))))) No to jeszcze podgladacza uszatego dam :p [img]http://img504.imageshack.us/img504/293/dscf4847xf4.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/2323/dscf4851vb0.jpg[/img]
  11. Koma sęp, Koma sęp!!
  12. Wena pieknie pracuje z pancia :multi:
  13. Bunt najlepszy :evil_lol:
  14. [quote name='szalona debestka']Anettko jak Ty mówisz :evil_lol:[/quote] :lol: cicha woda...8):evil_lol: Plazowa burza!!! [url]http://images24.fotosik.pl/50/4e13486550db9ae6.jpg[/url] Rewelka foty No no, fajnie wyszli :lol: [url]http://images30.fotosik.pl/51/82c0b218da9b3785.jpg[/url]
  15. Obejrzalam sobie zalegle foteczki ;) Buhahah a co on taki scerbaty?[url]http://img104.imageshack.us/img104/6517/tnimg4672of3.jpg[/url] :evil_lol: Przepiekne zachody + to [url]http://img483.imageshack.us/img483/7138/tnimg4713vl5.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Stooo laaat, stoooo laaaatt, nieeeeeeeech zyyyjee zyyjeee naaaam :multi: :drink1::laola::drink1::laola::new-bday::tort:
  17. Jak zwykle foty mnie powalily :)))))))) Jak zgrabnie Vigocki wskoczyl na te sianko 8) Sliczne [url]http://images26.fotosik.pl/50/5f881d4d74f000aa.jpg[/url]
  18. Jeestemmm i widzialammmm :cool3: Polny Kano wymiata :cool3:
  19. Jaka roznica w wielkosci :o [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-07-2723-46-21_0152.jpg[/url] Plaaaceeeek [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-07-2723-48-23_0176.jpg[/url] :loveu:
  20. Gratuluuujeeeee :multi: Nugacik nie jest zadowolony [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_Nostalgia004.jpg[/url] :( Psycha mu siadzie...
  21. "Boogie, masz cos na szyji" http://www.bc.kgb.pl/2/82.jpg :lol:
  22. Helo. Ale Zuzka jest wielka przy tej bokserce :lol:
  23. [quote name='aga1215'] [url]http://www.sopot.pl/intgmservlets/WW...ur2?EL_ID=1388[/url][/quote] :mdleje: :lol: fajnie :lol: Brutal! [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-7-2.jpg[/url] :diabloti: Tak panne sponiewierac :evil_lol: [quote]jeszcze mu co w kregoslupie chrupnie i po co ci taki zepsuty chlop?[/quote] Proste, wymieni go na lepszy model :evil_lol:
×
×
  • Create New...