-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ewelina, ok. Podpisz przy okazji :lol: [img]http://images21.fotosik.pl/409/cfb94c86a8998952.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/c18fa66c853f6b15.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/b9a2fe38c806bfb0.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/8d49de3ae0b250a5.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/78/da6208b64c117e61.jpg[/img]
-
[img]http://images21.fotosik.pl/409/d78ccc7c74edd583.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/e526677c5cae5a22.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/639b3411882f6640.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/fcc45c2c0eb1393c.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/018463bed9e7de35.jpg[/img]
-
[url]http://images14.fotosik.pl/41/27c7b51d8e5a311e.jpg[/url] :lol: ładna nóżka :lol: A filmik the best :lol: Ruchliwa panienka, nie ma co. Nie dała kopać dołków Prezeskowi :mad: Co to smycz, co wy chcecie od Furciaczek, przecież jak wchodziło Dog in the Fog na rynek tez ludzie chodzili ze smyczami po ulicy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[img]http://images23.fotosik.pl/78/0547b6f1936cc630.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/f3b38966f7c51aa3.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/4b1f51502e4025d2.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/77/3c7edcb072610d1d.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/eca307009643577a.jpg[/img]
-
Torzysława hehehehe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: c.d. [img]http://images26.fotosik.pl/77/b52af604af6496d2.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/443d18063d88bb8d.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/2fd6801cdb46a0be.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/77/5ebe7470c6b95ba9.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/2374aeab4dc89931.jpg[/img]
-
A my jak sie cieszymy że wsio z nią jest OK :multi::multi: Furciaczek, noooo Borys tez jest :happy1: 8) Foty powoli wstawiam na Wystawy. Westy będą :razz: Miałam plan żeby jechać na Targi ale przez ten deszcz (padało od rana) się rozleniwiłam :evil_lol: Teraz już nie pada ale...już mi się nie chce :roll::evil_lol:
-
Ale historia :)))) Bianca na pewno jest Ci wdzięczna że ją przygarnęłaś :loveu::loveu::loveu: Jest śliczna :loveu::loveu::loveu: I jaką ma koleżanke trikolorke :loveu::loveu::loveu:
-
[quote]Hmmm.. żółwia chce dać Sylwii na wymiane za kota :evil_lol: pytała co umie, to odpowiedziałam :eviltong: i o to właśnie chodziło :cool3:[/quote] Dzięki za streszczenie :lol::lol: Pogoda chyba coś nie dopisała ze spacerkiem, co?
-
[url]http://img259.imageshack.us/img259/381/resizeofimg7424bg2.jpg[/url] super!! wow :o :lol: Wielkie brawa :klacz::klacz:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
O rany....:placz: Tak bardzo mi przykro... .......[']['] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]a to co????[/quote] A taki jeden netoperek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co to siedzi na krześle?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote]to półsiostra Mony, z tej samej hodowli[/quote] O, no prosze :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No ładnie, Ewcia sie obija. To ja wypatruje przy staffikach Franka a tu dooopa :drinking::drinking::drinking: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej! Ja pije za 101 stronke :drinka::drinka::drinka::drinka: bo za 100 zapomniałam :drink1: -
[img]http://images13.fotosik.pl/77/df773ff2090c619f.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/066680f88247d889.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/ac057475a78fc135.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/a4867ddc0c475adb.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/78/ee191d5d5d8e08f0.jpg[/img]
-
:hmmmm: :evil_lol::evil_lol: [img]http://images30.fotosik.pl/77/fe757d2704f3c941.jpg[/img] :diabloti: [img]http://images27.fotosik.pl/78/5612188bd83968c5.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/77/c0e25eea5972bb30.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/efc970fd0f5e356d.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/77/d73228d9b782384c.jpg[/img]
-
[img]http://images30.fotosik.pl/77/a9da4d27c6dc79e6.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/11d081a91a30e3ac.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/77/c7531e07771a942d.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/c35d755cf12f126c.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/77/18ef19387fbce1b9.jpg[/img]
-
Gratuluje sukcesów! Organizatorzy chyba sobie zamówili wczorajszą pogode :cool3: Moje wypociny ;) [img]http://images13.fotosik.pl/77/077269cf3c561f9e.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/409/9c96becdaa319da3.jpg[/img] [img]http://images13.fotosik.pl/77/c7d00ba8d2981dea.jpg[/img] To było pierwsze wystawianie się tego duetu ;) [img]http://images28.fotosik.pl/77/2c06d7d8fde760c1.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/77/fd8328646dbed5ec.jpg[/img]
-
O nie, dziś ich nie wstawie. Moje oczy mówią, chodźmy spaaać.... Był jako widz, przyszedł z kimś :cool3: Cfffaniaczek się zakamuflował, założył duże binokle i myślał że go nie rozpoznam :evil_lol::evil_lol: ( a ja mam doskonałą pamięć fotograficzną :cool3:). A poźniej jeszcze się odezwał przy mnie i byłam juz pewna że to on :razz: Miałam przez sekunde myśl żeby zrobić sobie z nim fote ale nie odważyłam się :oops::oops:;)
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Cześć :p :scream_3: O bosh, ten BB to porażka :roll: Przeskakiwałam z kanalu na kanał i natknęłam się na BB...i zaczęłam oglądąć z ciekawości. Ten Tomasz wygląda jakby całe życie pił a te panny to ja nie wiem skąd oni je wzięli :shake: Zwłaszcza ta z pazurami bleeee. Nie wiem, chyba właśnie Jolka się nazywa...???? A ten Adrian...o matko :lol::lol: Obrabiają sobie doopy i gadają aby gadać :grab: BB cz. I był najlepszy i tak zostanie, bo co nowsza edycja to kompletne porażki :shake: -
Przyszłam ledwo żywa. Obejrzałam Sare z pryskiwaczem, przeczytałam o groźnej Furciaczek ( :o szacuneczek :razz:) i o zółwiu co umnie jeśc, chodzić i pływać, ale nie wiem o co dokładnie z nim chodziło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Pamiętam ją z metamorfoz :loveu: jak się nią zachwycałam :lol: Nuka jest piękną sunią :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]a kto to rumuński księciunio BBety?[/quote] [url]http://i15.tinypic.com/6fzjonp.jpg[/url] [url]http://i5.tinypic.com/4vpeoa8.jpg[/url] [url]http://i11.tinypic.com/4ze2omu.jpg[/url] [url]http://i13.tinypic.com/4kon22p.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zdrówko! :drinking::drinking::drinking::drinking: Byłam dziś na wystawie i foty jeszcze :grab: sie robią :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sporo ich wyszło :evil_lol: Widziałam Macieja Stuhra :cool3: