Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote name='Vectra']Waszuniu Ty taka smukła, mała dziewuszka i masz takiego ogromne stopy ????? :diabloti: Najpierw będą wchodzić buciory a potem Waszunia :diabloti:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']a myślisz, że dlaczego jak byłam u Ciebie prosiłam o otwieranie drzwi przede mną???? bo moje wielkie stopy nie pozwalają podejść do klamki :evil_lol:[/QUOTE] :mdleje::mdleje: :roflt::roflt::roflt: O, o, o, prosze jak zerka czy aby nie idzie jakiś koteczek [url]http://img172.imageshack.us/img172/9249/dsc0103le5.jpg[/url] :diabloti:
  2. Dokładnie :roll: Ciekawe co by zrobiła jakby psiak nie wrócił na noc :siara: [url]http://img49.imageshack.us/img49/8271/wieczor0070bna7.jpg[/url] piękne Ach ten Weki, taki dystyngowany pan :loveu:
  3. [quote name='Bodziulka']"woda" = wóda :diabloti: nie mają tam dobrej ;)[/QUOTE] Osz Ty, w błąd wprowadzasz ludzia :eviltong: :hmmmm: Już mogła jej nie zakładać [url]http://i166.photobucket.com/albums/u93/bodziulek_3/IMG_6498.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawą ma nazwę ta Piwnica :evil_lol:
  4. [quote]a u mnie sloneczko swieci i cieplutko jest[/quote] Dziś u mnie też było ciepło :grins: An bzik, no my zazwyczaj tez nie mamy ale tak wypadło. Wcześniej tez bywało że w weekend nie było treningu bo coś tam, więc był przełozony na dzień w tygodniu. Ale wtedy ja nie jeździłam bo pracowałam popołudniami.... Dziś się nabiegaliśmy :multi: Komary przeszkadzały :mad: Stasznie natarczywe były :diabloti: Dzięki BBeta :oops::oops: Czoko, Wiq, no witam, witam :bigok: Dziś Kaja była zapisana do kardiologa. Powiedział że w sumie nic się nie zmieniło :roll: Zrobili jej RTG klaty, serce truszke powiększone. Jutro ide z nią na badanie krwi. Bo oprócz serca ma jakieś problemy, nie wiadomo od czego, tzn. można się domyślać ale lepiej nie wybiegać z interpretacją...:roll: Kajtek jest coraz bardziej odważna :cool3: Wczoraj wieczorem sama :o (!!) położyła sie obok leżącego Masaja :lol::lol: Oczywiście stękała sobie pod nosem jak to ona :lol: Już chyba nie mogła wytrzymać i sie przełamała i zaczęła wciskać się za jego plecami :lol::lol: To tak fajnie wygląda jak ona kombinuje żeby położyć sie na swoim :lol::lol: Polewke z nich mam :lol::loveu: [img]http://img207.imageshack.us/img207/5411/dscf6261zgj3.jpg[/img] Tak wczoraj leżeli :lol: Kaja była pierwsza, a że kocyk i troszke materacyk wystawał to Masajek skorzystał :lol::lol::lol: [img]http://img207.imageshack.us/img207/5441/dscf6278zsk1.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/258/dscf6280zon6.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/9881/dscf6284ziw7.jpg[/img] Kłębuszek [img]http://img207.imageshack.us/img207/6008/dscf6285zlx9.jpg[/img] :loveu:
  5. Kładłam jej chrupka na samym początku nosa, trzymałam lekko jej pysk żeby się nie wierciła, po kilkunastu sek. mówiłam bierz i sama łapała :lol: Oczywiście bywało że nie złapała, ale to taki szczegół :cool1:
  6. anetta

    bzik

    [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/kladkabysajko.jpg[/url] brawo za strefke :lol: :lol: Mam nadzieje że nie będzie jej przeskakiwać bo czasami tak sie zdarza z małymi psami :mad::evil_lol:
  7. Eeee....yyyyyyy...hmmm :hmmmm: Ooookeeeejjjj :lol::lol: [url]http://images24.fotosik.pl/54/ec125e65720ebad8.jpg[/url] Ale miał zabawe skacząc po tych :hmmmm:....no....:eviltong::eviltong::eviltong:
  8. Nieee, listonosz ma awarie :evil_lol: :oops:
  9. anetta

    czarno-ruda galeria

    Dzis na treningu gościlismy po raz pierwszy flatke :p [quote]założymy kabaret[/quote] A jak się nazwiecie? :lol:
  10. A wiesz że tak myslałam ze to przy jakimś szpitalu jest ;) Super, naprawde bardzo dobrze Ci w tej fryzurce i w tych wyprostowanych włoskach! [url]http://images13.fotosik.pl/73/b9d7dcdb0e274f5e.jpg[/url] [img] http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_spruce_up.gif[/img] :happy1:
  11. [url]www.schronisko.prv.pl[/url] :crazyeye: straszne! Biedne psy :( Co za ^#$#@!! :x hej, hej
  12. Ciekawe jak często dochodzi do stłuczek na tych rondzie :lol: [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/t_07-09-0513-18-04_0110.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Cabrio mówisz....dziwne :evil_lol: Szkoda mi tych psiaków :( Śliczne są!
  13. O ja niedobra [img]http://www.wpk.p.lodz.pl/~jsuch/emots/3/bicz.gif[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. A temu co, siku chce?? [url]http://img385.imageshack.us/img385/599/dsc0213pl3.jpg[/url] :evil_lol:
  15. NOOOO :cool3:
  16. A te psy to tak sobie chodziły po mieście?? Ładna ta Bułgaria :cool3: Bardzo ładniutkie zdjątka :)))))))) :loveu:
  17. :( ojej, to przykra wiadomość...:placz: [']
  18. A kiedy zobaczymy efekty? :cool3:
  19. anetta

    czarno-ruda galeria

    [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] To z tej waszej rozmowy.... Foty ekstra!
  20. :mdleje: wow! Troche dużo, 3 miechy....
  21. :mdleje: pajęczynki bowskie Co to za miejsce?? Dla lądująch helikopterów? :evil_lol:
  22. [quote]no niestety polskiej "wody" jeszcze nie sprzedają w plastikach[/quote] A nie mają tam swojej wody?? :hmmmm: CZemu napisałaś wody w ""?? Nic nie rozumiem :placz: Dziwny ten kraj :icon_roc::watpliwy::evil_lol: :glaszcze::calus:
  23. Naucz, fajna zabawa :lol: Kaja tak potrafiła, ale teraz już jej nie męcze :p A na foty czekam.
  24. Jaaaka pięękna [url]http://images13.fotosik.pl/71/60374e20a57cada1.jpg[/url] :multi: Ooo i kotecek jest, w całości :evil_lol:
×
×
  • Create New...