-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No no, juz nawet kamerą filmujecie :lol::lol: http://i12.tinypic.com/2lxflsj.jpg :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img259.imageshack.us/img259/5726/dsc0234ne6.jpg[/url] [url]http://img292.imageshack.us/img292/9419/dsc0231tn2.jpg[/url] Oooo to lepsze od Rumunskiego księciunia BBety :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Górskie foty wyrąbiste :mdleje:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:loveu: A co to za wielki rudy ktoś? :cool3:
-
I ja się cieszkam żeś juz jest :p :multi:
-
[quote]Często odbywacie z Kają wizyty u weta? Regularnie?[/quote] Nieee ;) Szczepienia i wsio. Chyba że widzimy że coś się dzieje no to idziemy. [quote]A to musi być najczulszy widok dla Ciebie, jako ich właścicielki[/quote] Nooo :loveu::loveu: Tym bardziej że Kaja na początku nawet na niego nie spojrzała, unikała go itp. O widoku że Kaja się obok niego położy mogłam tylko pomarzyć ;)))) [quote]To Masaj taki mało dzientelmeński[/quote] Musze się za niego wstawić :lol: bo bywa tak że jak widzi że Kaja sie kręci obok posłania to uszaty schodzi :lol::lol: Witaj Basia :p Ala i reszta. Mam wyniki...i :lol: Kaja to zdrowy pies!! :multi::multi: Wet wpisał nawet w komputer ze pies zdrowy :lol: Mam wyniki, ja sie na tym nie znam ale co tam :lol: [img]http://img239.imageshack.us/img239/4509/dscf6292zto8.jpg[/img] [img]http://img443.imageshack.us/img443/1325/dscf6293zlf1.jpg[/img] Jedynie ma minimalnie za mało płytek krwi ale to nic. A na to czym my sie martwilismy ( ruszanie głową do góry) nie mamy wpływu. Po prostu starszy pies, ot co. Lekarka powiedziała że to mogą być jakieś zmiany neurologiczne i jak sie pojawią poważniejsze zmiany (oczopląs, kręcenie sie w kółko) to wtedy trzeba sie zgłosić. A to co sie nacierpiała przy pobieraniu krwi to jej ;) Tak sie kręciła że za mało krwi pobrali i musieli wbić się w drugą łapke :(
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Nooo, Hawaje jak się widzi :cool3: -
:o jaki miły pan szkoleniowiec :diabloti::diabloti::diabloti::scared: Kicia jest piękna!!! :loveu: Lubie białe koty.
-
[quote name='Dobcia']Musiało być fajnie być porwaną, bo widać, że humorek dopisuje[/quote] No słuchaj, listonosz dobrze się nią zajął to i ma dobry humorek :evil_lol: [quote name='Pinczerka']Żeleźniaki[/quote] Że co? :evil_lol::roflt: :evil_lol: :roflt: :evil_lol::roflt::evil_lol: Och ja biedna stara niedowidząca :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
SUPER!! :multi: A tak sie martwiłaś ;) :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
-
[quote name='Nugatowa']Taki byl zmeczony ........... [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_jesien017.jpg[/url] [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_jesien018-1.jpg[/url] [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_jesien019.jpg[/url] [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_jesien021.jpg[/url] [url]http://i50.photobucket.com/albums/f309/Nugatowa/tn_jesien022.jpg[/url][/quote] Bawisz sie z nami w "Znajdź szczegóły"??:diabloti: :diabloti: :diabloti: A gdzie Ty uciekasz?:cool3:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='groszek83']Prosze nie narzekać na mrozy:icon_roc: U mnie był już pierwszy śnieg:placz::placz: Dzień dobry:loveu:[/QUOTE] Jak się czujesz z zimą latem? :evil_lol: :evil_lol: Fajna Pola :lol: -
[quote]jaką? jaką? proszę imię, choćby domowe[/quote] Dziewczyna wołała na nią Zebra :razz: Jak później poczytałam to nie był to jej pierwszy przyjazd. Widocznie jak mnie nie bylo to ona była :lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dużo :roll: Właśnie, też jestem ciekawa :cool1::diabloti: Nie zazdraszczam..... -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Bardzo ładny grzybek [url]http://images26.fotosik.pl/76/664790d905a60036.jpg[/url] :loveu: Obserwuj podłogi :evil_lol: -
11 letnia powiadasz?!! :o Wow :-D Z tą sterylką u nas było to samo...też żałowałam że wcześniej jej nie ciachęliśmy...aż ją dopadło ropomacicze...:shake: Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło to jak u was :)) Głaski dla blondynki :)
-
V metamorfoza jest ekstra! Te czarno-białe zdjęcia.... Piękne :placz: :loveu:
-
Mudik, daj linka :p
-
Waszka, po co straszyć, brać psiaka pod pache i fruuu :razz: Nawet sie nie zorientuja.
-
Może być i torba :evil_lol::evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ojjj, no ostatnia fota wymiata :loveu::loveu::loveu: Szczęśliwy pieso :loveu: -
Brawo :razz: Z resztą poradzisz sobie jak z tym:p Na tym Onecie to bardzo ładne zdjęcia som :cool3: Nie tylko Wind. Niestety nie załapalismy sie :evil_lol::evil_lol:
-
Tak :diabloti: No cos Ty, nie wiedziałas???:o