-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Pieknie reazem wyglądają :loveu::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak to robisz że Kano nie widział jeszcze Klementyny? :lol::lol::niewiem: -
Deszczowo i weekendowo się witam :cool3: O masz ty też, gdzie rydzewska sie podziała?:diabloti: Jak tak dalej pójdzie to mordulec prześpi weekend :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
:o Czekamy zniecierpliwością....
-
O rany :multi: To musi byc on!!
-
Yyy...hmmmmm...tiaaaaaa [url]http://images13.fotosik.pl/121/1e5b7e5c9b5dcffb.jpg[/url] [url]http://images25.fotosik.pl/91/2dc949f95a8fe030.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś proporcje się zmieniły :evil_lol: Sabcia, jaka ty malutka jesteś, takie okruszątko malutkie :evil_lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesteś genialna :evil_lol::evil_lol: Tebel? łaaaaaa :multi::multi: -
Una tak sama z siebie biega po tym polu?:lol:
-
Cudowny widok:loveu: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/qq27.jpg[/url] A gdyby nie było chmur to juz w ogóle.
-
:megagrin: kalosze the best :megagrin:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja przeczytałam! O! :obrazic: Zauważyłam że lubisz dużo pisać :evil_lol: Za zdrówko Azy :drinking: i ew. Edzia :evil_lol: :drinking: Za Twój optymizm :drinking: PO jest fajne :evil_lol: Ach ten fantom :evil_lol: -
Śliczne leśne kudłate potworki :loveu::loveu::loveu::loveu: :mdleje: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1P.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ale fajnie wyglądają :lol: -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
No właśnie, też jestem ciekawa czy jeszcze ciutke urośnie czy łapki już zakończyły wzrost :lol: -
[quote]ARIA BIEGA ZA ROLLERAMI!!![/quote] Sukces :lol: :klacz::klacz: [url]http://images22.fotosik.pl/176/8174da1b6b95affd.jpg[/url] :loveu:
-
Mati, "mod na porodówce"??? :lol::lol::lol: [quote name='basia bonnie']pokaż jeszcze te inne cząsteczki :evil_lol:[/QUOTE] eeeeeeeee:p:evil_lol: [quote name='Dobcia']Kajusia w kawałkach równie śliczna, jak w całości:loveu:[/QUOTE] Dziękować :loveu: [quote name='agaciaaa'][url]http://img98.imageshack.us/img98/5901/dscf7590zqx3.jpg[/url] ale fota! :mdleje:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Katerinas']rany julek ....14 lat :-) piękny wiek anetto :-) nie smutaj się a zdjęcia bardzo fajne :-)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='g_o_n_i_a']Witanko :multi: Jaka dumna Panienka :iloveyou: [URL]http://img98.imageshack.us/img98/8550/dscf7586zae6.jpg[/URL][/QUOTE] Hej Tiaaaa, dumna jak paw :evil_lol: A tak serio to futra były przed jedzeniem dlatego miała taka mine :evil_lol::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór :) Co ja widzę, Kajuchna główną bohaterką dzisiejszego dnia w galerii :loveu: [url]http://img98.imageshack.us/img98/5901/dscf7590zqx3.jpg[/url] The best of! :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Bry. Doczekała się :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: [img]http://img87.imageshack.us/img87/9789/dscf7597zrb9.jpg[/img]
-
Buhhahaha, Sara zrobiła sobie domowe SPA :cool3: Tylko glinki nie widze rozsmarowanej po ciele :cool1:
-
[quote name='Mi.']hahaha, przy lotnisku?:eviltong:[/quote] Przy lotnisku na Bemowie :lol: [quote]domofon i szparki w plocie sie zgadzaja:D ale jakiemu żóltemu?:eviltong:[/quote] Hhahahah no prosze :cool1: Dog niemiecki był maści żółtej :evil_lol: [quote]czy ten sen cos zapowiada?:evil_lol:[/QUOTE] Kurcze, nie wiem :crazyeye::hmmmm:
-
Moja staruszka o której pisałam na początku :grins: Teraźniejsze. [img]http://images12.fotosik.pl/97/a92d4602a5212a95.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/82/2f4d85ef8da4756e.jpg[/img] W wieku 11l. [img]http://www.anettat.republika.pl/P1010085.jpg[/img] [img]http://www.anettat.republika.pl/P1010086.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol:
-
Pewnie się uczy :evil_lol:
-
Co wy chcecie od Bystrej, chcecie żeby dziewczyna wpadła w kompleksy :shake:
-
[quote name='furciaczek']hehe mam kawowy monitor przez Ciebie:evil_lol: no fota rewelacyjna:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :turn-l: chusteczke? :evil_lol: [quote name='Eriu']No, fotka jest boska :D. A ogólnie to Kaja to taka dostojna pani :).[/QUOTE] [quote name='Pianka']http://img98.imageshack.us/img98/5901/dscf7590zqx3.jpg buhaha dobre to :roflt:[/QUOTE] [quote name='Dobcia']Hehehe świetna ta ostatnia fota:evil_lol:[/QUOTE] :lol::lol:Dzięki :lol::lol::lol:Też sie uśmiałam jak ją obrabiałam :lol: [quote name='Katerinas']jeju :loveu: Kaja :loveu: ależ ona posiwiała .... Anetta, ile ona ma już lat?[/QUOTE] 14...już :-( [quote name='basia bonnie']http://img98.imageshack.us/img98/8550/dscf7586zae6.jpg piękna pani :loveu: ale masz swietne plakaty!!! :loveu:[/QUOTE] To tylko cząstka tego co mam :evil_lol: [img]http://img136.imageshack.us/img136/513/dscf7593zct1.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/4364/dscf7594zug8.jpg[/img] [img]http://img136.imageshack.us/img136/720/dscf7595zpv7.jpg[/img] Ooo słońce wyszło :crazyeye::multi::multi::multi::loveu::loveu:
-
[quote]Ale samemu nie można...tylko Admin może[/quote] Tak, juz wiem :lol: Wczoraj zajrzałam na Administracje a taamm tyyyyle nowych tematów :crazyeye: [quote]musisz do admina napisac w dziale administracja[/quote] Ja zostałe po steremu :p Buheheh, gumisiowe drzewo, no fakt, a czy spotkałaś gumisia?:lol:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Ale super :multi: Brawo! Czy te panie stały na schodkach? [url]http://img86.imageshack.us/img86/2632/92092567mo9.jpg[/url] :evil_lol: