Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. To prawda, drzewa jesienią są piękne :loveu: Pan paw przyszedł na browca :razz: [img]http://img529.imageshack.us/img529/2772/dscf7623np9.jpg[/img] [IMG]http://i21.tinypic.com/33agv2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.tinypic.com/103xwg8.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.tinypic.com/2dse2w5.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.tinypic.com/29yf3t2.jpg[/IMG]
  2. [url]http://images33.fotosik.pl/12/bf62b99d6eda274f.jpg[/url] :happy1::happy1: Ooo diabeł wstąpił w owce :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [url]http://img230.imageshack.us/img230/3320/kopia2zdjcie002kk4.jpg[/url] :loveu: brawo za postęp :klacz:
  4. Dla Gizma :kiss_2: eeeeeeeee :ekmm: fuuu:lol: http://i22.tinypic.com/2a79642.jpg No właśnie, a gdzie jedziecie??
  5. W grudniu?! Powariowali :stupid:
  6. Ale ona walczy z szelkami :o buhahahahahaa
  7. Nooooo :multi: :-D
  8. Co tu się dzieje :megagrin::mdleje: Ocipiały, wierszają się....:scared:
  9. [url]http://images33.fotosik.pl/11/c759796403bbbd47.jpg[/url] :eek2: Naprawde KOSMOS
  10. :mdleje: więcej, więcej :multi:
  11. [img]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:6J0tHUBVEFGUhM:http://www.mfoto.pl/uploads/1003/99a884a111.jpg[/img] Seterek ma 5 lat :razz: I to wszystko co o nim wiem :evil_lol::evil_lol: Mam już pozmniejszane foty z soboty :multi: Przypomne, rodzice pojechali na wycieczke autokarową do Kozłówka. Zwiedzali muzeum Zamoyskich. [img]http://img225.imageshack.us/img225/2948/dscf7609yp0.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/940/dscf7611yh3.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/2773/dscf7612bn9.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/9185/dscf7614it4.jpg[/img] [img]http://img85.imageshack.us/img85/9513/dscf7616fy6.jpg[/img]
  12. Jaki fajowski ten kojec :-D
  13. To już podchodzi pod znęcanie się [url]http://images32.fotosik.pl/12/c318bb9c93a837bc.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Poookaaa koty :razz:
  15. :shocked!: Maziak, czepiasz się :diabloti:
  16. :kiss_2::kiss_2::kiss_2:
  17. Ale Ci pięknie pozował :iloveyou::iloveyou:
  18. Nie wierze :shocked!: Nie ma zdjęć...
  19. Sterylka mnie ominęła...:roll: Ciesze się że wszystko z Megi OK :lilangel:
  20. Pies na odpowiednim miejscu :cool1:
  21. Nieeeeee, powino być mlask, mlask :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A co ona tam dostała? Pozostałości po czym? :evil_lol:
  22. anetta

    nasze staruszki

    Milka jest niesamowita! Na filmie to tak jakbym widziała swoją Kaje... 20 lat?!, woowww :modla: Żeby wszystkie nasze staruszki tak długo żyły, tego im życze :loveu:
  23. Wspaniale że jesteście już razem, jeszcze tylko Furia i rodzinka w komplecie :multi: Były łzy wzruszenia?;)
  24. Ojj no coś Ty :))))) rewelacyjne dwie piranie :loveu::loveu:
  25. Gdybym miała w przyszłości zdawać to też bym chiała mieć takiego instruktora jak Miga :loveu:
×
×
  • Create New...