-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
:eek2: Asher, chcesz żebym zeszła z tego świata:mdleje: Widziałaś te inne? Straszne:shocked!: [url]http://media.star-telegram.com/Multimedia/News/Photos/Bigweb.jpg[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote]od razu mówię, że nadal szukam dla niej domu, ale nie mogę już patrzeć jak na kocyku przemieszcza mi się po pokoju i ten kocym wiecznie rozwalony na środku,[/quote] Tak, tak, oczywiście :p :scared:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:roflt: pruje jak parowóz :lol::lol: Strasznie wygodnie musicie mieć przed kompem :evil_lol: Fajna świnka :evil_lol::evil_lol:
-
Taką plecioną miłam przyjemność trzymać w łapce i baaardzo mi się spodobała :p Była długa, mocna i ładnie wyglądała :loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Aaaa już myślałam że to koniec spacerku ;) Świetne foty :multi: -
Cześć profesjonalistko :evil_lol::evil_lol: Honey :o
- 78403 replies
-
Dziewczyny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo dla naszych :lol::lol::klacz:
-
Gorzej jak ktos nie ma samochodu. O, wiem, na lodówke se przykleje :megagrin::megagrin::megagrin:
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
anetta replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']obserwowałam ją ostatnio i nie widziałam aby coś miała z łapkami - skakała po budach bo [b]było straszne błocko na ziemi i nie chciała po tym łazić[/b] - taka jest czyściocha!! :D[/QUOTE] Ooooo, panienka :loveu: Może po prostu tak inaczej stanęła :oops: :happy1::kciuki::happy1: -
A co chcesz wiedzieć? Swoim dawałam ale to były próbki, więc efektów jako takich nie było. http://www.dolfos.com.pl/pl/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=62
-
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
anetta replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Niesamowita!! [img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] Przeszyła mnie wzrokiem...:scared: Czy ona ma coś z łapką?:oops: Tak ją wygięła. [url]http://img135.imageshack.us/img135/2708/dscn4195tk3.jpg[/url] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
To i ja czekam :lol: -
Bardzo nastrojowo, oj bardzo.. :p
-
Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]
anetta replied to R.J.Osanna's topic in Galeria
Klony [url]http://images33.fotosik.pl/15/8b8162daae8b4eda.jpg[/url] :scared: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Eh myslalam ze jamniczek ma randke[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol: -
Cześć :multi::multi: Usmiałam się jak norka z Twoich opowieści :roflt::roflt: Zwłaszcza z tego byhahahahaha :lol: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0014-7.jpg[/url] [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0013-8.jpg[/url] Tryska radością :-D [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0023-5.jpg[/url] Ehhh, 34 stopnie...:rolleyes:
-
[quote]WLASNIE TAK ZROBILAMdzekujemy to dzielo ERIACZKA NASZEGO[/quote] I prawidłowo :) Brawo :klacz:
-
Zobaczcie jaką zrobił mine gdy usłyszał o czym rozmawiacie [url]http://images33.fotosik.pl/10/4f004dfc655a0498.jpg[/url] :shake::evil_lol:
- 78403 replies
-
[img]http://img135.imageshack.us/img135/3249/dscf7669zu4.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/3713/dscf7670by5.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/1954/dscf7673kv9.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img135.imageshack.us/img135/9551/dscf7676qh4.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/8709/dscf7677sf5.jpg[/img]
-
Jezzzztem :razz: Uśmiachłam się, tak to jest jak się nie czyta wszystkiego :diabloti::diabloti: Za swój dałam 750zł. Tego modelu już nie ma w sprzedazy, no chyba że z drugiej ręki ;) Cześc Bzikowa, miło że zajrzałaś :razz: Ooo no prosze :) Oni przewodniczke mieli tylko w pałacu. [img]http://img147.imageshack.us/img147/4316/dscf7661zk6.jpg[/img] Ta brama to jak do jakiegoś zaczarowanego lasu :lol: [img]http://img135.imageshack.us/img135/6940/dscf7662sl2.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/1921/dscf7663ci6.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/9185/dscf7666qf7.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/9109/dscf7668in9.jpg[/img]
-
Jestesmy grzeczni :lilangel::lilangel: [quote]jeszcze nie[/quote] Błąd, dziecko trzeba uczyć wszystkiego od najmłodszych lat:bigok:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Fota super :happy1: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
anetta replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Ale katedra :o [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Salisbury_Cathedral.jpg/724px-Salisbury_Cathedral.jpg[/url] niesamowita. Jak to sie stało że Tobie się nie udało jej uchwycić w całości? :evil_lol: Brrrr [url]http://images22.fotosik.pl/181/3a3556c1519c6911.jpg[/url] ciekawe jak było głęboko :roll: [size=1]Niezłe ciacho z pana balonowego[/size]:evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Aaa cudowny :loveu::loveu: