Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :eek2: Asher, chcesz żebym zeszła z tego świata:mdleje: Widziałaś te inne? Straszne:shocked!: [url]http://media.star-telegram.com/Multimedia/News/Photos/Bigweb.jpg[/url]
  2. [quote]od razu mówię, że nadal szukam dla niej domu, ale nie mogę już patrzeć jak na kocyku przemieszcza mi się po pokoju i ten kocym wiecznie rozwalony na środku,[/quote] Tak, tak, oczywiście :p :scared:
  3. :roflt: pruje jak parowóz :lol::lol: Strasznie wygodnie musicie mieć przed kompem :evil_lol: Fajna świnka :evil_lol::evil_lol:
  4. anetta

    czarno-ruda galeria

    Taką plecioną miłam przyjemność trzymać w łapce i baaardzo mi się spodobała :p Była długa, mocna i ładnie wyglądała :loveu:
  5. Aaaa już myślałam że to koniec spacerku ;) Świetne foty :multi:
  6. Dziewczyny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Brawo dla naszych :lol::lol::klacz:
  7. Gorzej jak ktos nie ma samochodu. O, wiem, na lodówke se przykleje :megagrin::megagrin::megagrin:
  8. [quote name='albiemu']obserwowałam ją ostatnio i nie widziałam aby coś miała z łapkami - skakała po budach bo [b]było straszne błocko na ziemi i nie chciała po tym łazić[/b] - taka jest czyściocha!! :D[/QUOTE] Ooooo, panienka :loveu: Może po prostu tak inaczej stanęła :oops: :happy1::kciuki::happy1:
  9. A co chcesz wiedzieć? Swoim dawałam ale to były próbki, więc efektów jako takich nie było. http://www.dolfos.com.pl/pl/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=62
  10. Niesamowita!! [img]http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif[/img] Przeszyła mnie wzrokiem...:scared: Czy ona ma coś z łapką?:oops: Tak ją wygięła. [url]http://img135.imageshack.us/img135/2708/dscn4195tk3.jpg[/url]
  11. Bardzo nastrojowo, oj bardzo.. :p
  12. Klony [url]http://images33.fotosik.pl/15/8b8162daae8b4eda.jpg[/url] :scared:
  13. [quote name='deer_1987']Eh myslalam ze jamniczek ma randke[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol:
  14. Cześć :multi::multi: Usmiałam się jak norka z Twoich opowieści :roflt::roflt: Zwłaszcza z tego byhahahahaha :lol: [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0014-7.jpg[/url] [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0013-8.jpg[/url] Tryska radością :-D [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0023-5.jpg[/url] Ehhh, 34 stopnie...:rolleyes:
  15. [quote]WLASNIE TAK ZROBILAMdzekujemy to dzielo ERIACZKA NASZEGO[/quote] I prawidłowo :) Brawo :klacz:
  16. Zobaczcie jaką zrobił mine gdy usłyszał o czym rozmawiacie [url]http://images33.fotosik.pl/10/4f004dfc655a0498.jpg[/url] :shake::evil_lol:
  17. [img]http://img135.imageshack.us/img135/3249/dscf7669zu4.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/3713/dscf7670by5.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/1954/dscf7673kv9.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img135.imageshack.us/img135/9551/dscf7676qh4.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/8709/dscf7677sf5.jpg[/img]
  18. Jezzzztem :razz: Uśmiachłam się, tak to jest jak się nie czyta wszystkiego :diabloti::diabloti: Za swój dałam 750zł. Tego modelu już nie ma w sprzedazy, no chyba że z drugiej ręki ;) Cześc Bzikowa, miło że zajrzałaś :razz: Ooo no prosze :) Oni przewodniczke mieli tylko w pałacu. [img]http://img147.imageshack.us/img147/4316/dscf7661zk6.jpg[/img] Ta brama to jak do jakiegoś zaczarowanego lasu :lol: [img]http://img135.imageshack.us/img135/6940/dscf7662sl2.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/1921/dscf7663ci6.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/9185/dscf7666qf7.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/9109/dscf7668in9.jpg[/img]
  19. Jestesmy grzeczni :lilangel::lilangel: [quote]jeszcze nie[/quote] Błąd, dziecko trzeba uczyć wszystkiego od najmłodszych lat:bigok:
  20. Ale katedra :o [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/ae/Salisbury_Cathedral.jpg/724px-Salisbury_Cathedral.jpg[/url] niesamowita. Jak to sie stało że Tobie się nie udało jej uchwycić w całości? :evil_lol: Brrrr [url]http://images22.fotosik.pl/181/3a3556c1519c6911.jpg[/url] ciekawe jak było głęboko :roll: [size=1]Niezłe ciacho z pana balonowego[/size]:evil_lol:
  21. Aaa cudowny :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...