-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Fajnie :lol: To ja czekam na ten film:cool3: [quote]jesteśmy za starzy[/quote] Tak, oczywiście a trumna juz na was czeka :shake::mad:
-
Zamiast automatycznej smyczy masz linke, 10-15m. :razz: Można samemu zrobić lub kupić w całości. Na allegro są ale w Twoim przypadku....;) Poszukaj linek na tych "swoich" aukcjach. "Rodzaje babć autobusowych… [b]1) Łowczynie krzeseł[/b] - gdy autobus się zatrzyma i otworzy drzwi, Ty nawet nie zdążysz sobie tego uświadomić, a ona już siedzi. [b]2) Babcie-akrobatki[/b] - widząc wolne krzesło po drugiej stronie autobusu w cudowny sposób odzyskuje mobilność, wrzuca laskę pod pachę i biegnie do krzesła co sił w nogach. [b]3) Borostwory[/b] - ogromne babcie w futrzanych płaszczach zajmujące z reguły 1,5 - 2 miejsc siedzących. [b]4) Babcie-wilki[/b] - atakują watahą, ich szczekanie rozlega się na cały autobus i wygryzają każdego z ich siedzeń. [b]5) Babcie lokomotywy[/b]. Jak siedzisz w autobusie, stają nad Tobą i zaczynają sapać. Niektóre sapią tak intensywnie, że czujesz, co jadła kilka godzin temu… [b]6) Babcie ankieterki[/b] - na kilka przystanków przed ich docelowym przepytują ludzi, kto kiedy wysiada i starają się odpowiednio ustawić wszystkich w przejściu. [b]7) Babcie sprinterki[/b] - pierwsze co robią to zajmują dogodną pozycję w autobusie, a dopiero potem starają się dowiedzieć jaki jest jego numer. [b]8) Babcie “włochate berety”[/b] - odziały specjalne, nie warto z nimi zaczynać, super zorganizowane, potrafią w ciągu kilku minut opanować cały autobus- uwaga występują przy liniach przejeżdżających obok cmentarza. [b]9.[/b] Sympatyczne życzliwe starsze panie, którym po prostu miejsca ustępuje się z ochotą ;)" :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: :lol: [img]http://www.adminer.pl/AANEWQ/foto/lody-zdrowa-faja.jpg[/img] Sweet:loveu: [img]http://www.adminer.pl/AANEWQ/sprzecik/lapkatygrysa.jpg[/img] "Nie da się ukryć, wystarczy czasem tylko przyłożyć telefon komórkowy do ucha, a już za chwilę widać na nim ślady - tłuszczu, potu itd.. Do tego jeszcze dotykanie wyświetlacza palcami i nieciekawy efekt gotowy. Aby temu zapobiec trzeba się zaopatrzyć w łapkę tygryska ;) Dzięki niej masz telefon nie tylko z ciekawym brelokiem, ale z funkcjonalną szmatką do ekranu."
-
Deer, ucz małą przychodzenia na lince. [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Nieoficjalnie jest mój.[/COLOR][/SIZE] Wiesz że masz Edycje? :eviltong: Pimpek, przez tą zmiane czasu to jęczała mi przez godzine :mad: Bo już chciała jeść a dostają o 21 :evil_lol: Jakieś tam mam, ale dam później bo się pogubie w tym wszystkim :eviltong: [img]http://images32.fotosik.pl/23/ab1870e495ae54b8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/9fa919173c52d9af.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/f9360031796b77e2.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/4523cb262b3ce9ce.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/23/164c8254871a0499.jpg[/img] [b]Czy czas na dogo samemu się zmienia?????[/b]
-
:happy1::happy1: A gdzie Samturia? Porwałaś ją:diabloti:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Możecie teraz zobaczyć jak wygląda siad i półsiad :grins::grins: [img]http://images33.fotosik.pl/23/164c8254871a0499.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/8382626341796f98.jpg[/img] Dorwała następnego :evil_lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/19a577b51de89406.jpg[/img] I to wszystkie z Franią :) -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[img]http://images34.fotosik.pl/23/a25436d35b2d9c59.jpg[/img] Teraz z większym, a co! [img]http://images33.fotosik.pl/23/ae12edd5be1f8015.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/7acb32649cff0007.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/23/2e10af3b35e3d05c.jpg[/img] Pies pociągowy :grins: [img]http://images33.fotosik.pl/23/651efd1ae1d75050.jpg[/img] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Tudum, tudum, tudum!!! [img]http://images31.fotosik.pl/23/4082166146bf9bc4.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu: cudnie wyszła :loveu: [img]http://images33.fotosik.pl/23/8de7e7c59154fc4f.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/3f2242d7be4d6ffb.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/9fa919173c52d9af.jpg[/img] Walka :diabloti: [img]http://images34.fotosik.pl/23/8ad91e1d01f7450f.jpg[/img] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][URL]http://images32.fotosik.pl/23/ecf9e131e9af9b79.jpg[/URL] jak pięknie pozują :loveu: zdala od siebie:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: To patrz na to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Miałam tego nie wstawiać ale jak już napisałaś na ten temat ;) [IMG]http://i22.tinypic.com/2r6n0yf.jpg[/IMG] c.d. [img]http://images34.fotosik.pl/23/596706cec91e7285.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/23/5d0961fa79ee9248.jpg[/img] Niewytrzymała napięcia i wstała :lol: [img]http://images31.fotosik.pl/23/1a25a8848b8076b4.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/a2a591b9c387214e.jpg[/img] Ach, Piratka i te jej piegusy :loveu::loveu::loveu: -
No super wzorki na biebie [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i53716_tnIMG2426.jpg[/url] :)))
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[quote]tyle, że mój jest bardzo NIE goldeni[/quote] Nie bardzo rozumiem ;) Ja pisałam odnośnie Twojego pytania: "Chcecie jeszcze???" Foty na czerwonym tle są śliczne. Na Twoim miejscu bym sobie wydrukowała tą fote [url]http://img145.imageshack.us/img145/3171/dscf6597vd4.jpg[/url] i wstawiła w ramke :loveu::loveu::loveu: Sabra wygląda jak owieczka przez ta białą sierść :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Mina psa myślącego[/quote] nooo, aż jej sie kropki pojawiły :lol: Mati, super foty!! Gonia, kiedy robiłaś te zdjęcia z Azą i spółką? -
Tak, tak, dr. Niziołek jest świetny. Kaja miała z nim doczynienia ;) Trzymamy!! wszystko będzie dobrze.
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i24.tinypic.com/2yuxfm1.jpg coś mi tu nie pasuje :diabloti: Opcja 1. Tebel śpi razem z wami Opcja 2. Tebel i Gizmo śpią razem na łózku a Ty tam gdzie teraz Tebel :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) Latająca Tebel wymiata :lol::lol::lol: Eee, szwy założy się wchłaniające a kasa? Przeca to chyba od wagi zależy :megagrin::megagrin: AFN? sama nie wiem :evil_lol: Szkoda. Już myślałam że można się z nimi zaprzyjaźnić :lol: Będę tęsknić za Tebeliątkiem.... -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ooo, te ostatnie jakie inteesujące :lol: -
Ktoś obcy mógłby się nabrać [url]http://img229.imageshack.us/img229/1733/mspacer141007043ju8.jpg[/url] ;)
-
Jak ma tak być jak jest teraz to zmieniaj ten internet jak najszybciej :lol:
-
Cześć. Nie wiem dlaczego nie otworzyły się 2 zdjęcia z ostatniego postu...Na fotosiku sie otwierają...a tu nie chcą...:niewiem: Pipmek, zacytowałaś najgorszą fote :mad::evil_lol: Chester, 5 latek. Chciałam mu robić urodziny już w sobote bo zapomniałam że teraz jest październik a on ma w listopadzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś mi się pomieszało. Wyrodna jestem, chciałam postarzeć psa :evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/23/384c0269a9751fc6.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/1bc8b64bc2e37365.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/23/a2a591b9c387214e.jpg[/img] Podoba mi się ta fota :))))))) Te oczka. [img]http://images31.fotosik.pl/23/0a92a4879ff89e14.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/23/e8b14db3fd5fdfaf.jpg[/img]
-
Uu współczuje chróbska...:shake::glaszcze: Shpilips- fajnie wyszło :cool2: A na koszulce będzie świetnie wyglądać.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
To co Ty robiłeś że mogłeś wpaść pod tramwaj? A swoją drogą nie wiedziałam że tam są trampki ;) Gonitwa, robiłaś jakieś foty? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ares to mądry pies! :-D -
Ale shiba śliczniutka :loveu: Cycka szuka [url]http://img166.imageshack.us/img166/5894/shibukas118ls3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tam niespodzianka :diabloti: Skąd masz takie przedszkole kociaków?
-
[quote]A Okruszek do zludzenia przypomina pieska rasy Schipperke.[/quote] To samo miałam pisać!!! :o Gdzie Okruszek ma swój wątek? :mdleje: przykładowa znaleziona fota [img]http://z.about.com/d/dogs/1/0/f/j/1/ali_schipperke_small.jpg[/img] A szele są bajerandzkie! Ale się chłopakom poszczęściło :multi: Aż zagramanice pojechali ;)
-
Ola, chyba nie zastanowiłaś sie gdy wysyłałaś tego posta...:roll: Następnym razem zastanów się co piszesz...ps. przykro mi z powodu śmierci suni... "bo my piszemy o jamniczku Kiniek a [b]ty ni z gruch ni z pietruchy piszeż o jakiejś Frytce[/b]" :mdleje: Kiniek, więcej prosze ;) Małgoś, Fryc miał nie małe przeżycia :o Super że wtrafił na Ciebie :multi: Jak wstawianie ava? Zrozumiałaś to co Ci napisałam w mailu? :) [img]http://img250.imageshack.us/img250/1728/03310157ks9.jpg[/img]