-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
:cool3: :hand: znalazłam was :evil_lol: Ale kurcze trza do piąteczku czekać...:shake: Bora :o A to palant! Ślepy czy co?? Może akurat byliście w martwm punkcie, co? Jak on to tłumaczył? Dobrze że nic wam się nie stało. -
[quote]a to dlaczego, bo nie rozumiem?[/quote] Bo zobaczyłam inny av :evil_lol:
-
Pati, dzięki :loveu: Swoją drogą musze tam do was zajrzeć...Jakoś nie podrodze:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mati, w Halloween :diabloti: buhahhhhaa. Tytuł: "Noc upiorów" o 0.00 :diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]żartuje buhahahahah[/SIZE][/COLOR] Agacia, pewnie, corgi jako rasa to odważny pies jest ;) W końcu zagniają mn.in. bydło :diabloti::evil_lol: Lafuma, miło sie ogląda takie foty jakie robisz :loveu: Więc i pisze :) Moje. Z tego wszystkiego zapomniałam o zdjęciach :evil_lol::evil_lol: [img]http://img144.imageshack.us/img144/3368/dscf7733tm0.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/4324/dscf7735tm4.jpg[/img] To była trudna fota do zrobienia, mam siedziała po lewej stronie a drzewa były po prawej :lol::lol: Więc musiała i ludzi ominąć i fotele :lol: [img]http://img144.imageshack.us/img144/3886/dscf7736yh8.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/4058/dscf7737fx0.jpg[/img] [img]http://img144.imageshack.us/img144/2681/dscf7739ys7.jpg[/img]
-
Teddy odszedł, a z nim część mojego serca... :((( [*]
anetta replied to Viz's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie potrafie nic powiedzieć... :placz: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]nie dane mi było posiąść talent pisarski[/quote] Właśnie widze :siara: Klucz na wiatr....hmmm:hmmmm: :evil_lol: -
Aleeee foty i kolory i towarzystwo na fotach :mdleje: wow wow Jeszcze troche i bym go miała na kolankach :evil_lol: [url]http://img152.imageshack.us/img152/6384/19ij5.jpg[/url] Pięknie sie komponuje na tle liści :loveu:
-
Na wszelki wypadek zawiń sie w kokon tym kocem :evil_lol::evil_lol: Super, mały będzie mieć nowy domek :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote]Dziekujem[/quote] Proszem :p A to? Co to za kwiatek? [url]http://i8.tinypic.com/62psapj.jpg[/url] nie znam :niewiem: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Zalałaś się!!!! :scared: -
[quote]Byłam pod wrażeniem, że można je tak wyszkolić, aprtują prawie jak labradory[/quote] Zgadza się, gdy byłam na Hubertusie to były rarogi, takie cuda wyczyniały że hej! [quote]No i przyszedł czas na Zahrę, gdyby nie fakt, że ją trzymałam to ta moja rozbrykana suka zaatakowałaby sokoła[/quote] No, w końcu na ptaki jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakie wyszukane imiona mają te pieski ;) :)
-
Hej :cool3: [quote]śliczna ta bernardynka, a Masaj przy niej taki malutki[/quote] Nooo, a na żywo jeszcze piękniejsza, gdy biegła to cała skórka przemieszczała się po jej ciałku :loveu::loveu: Zresztą jak ktoś się dobrze przyjrzy na filmie to widać :lol: Małe to to ale zadziorne :mad: Już przy wyjściu z samochodu chciał ją zjeść...:angryy: Burak. Ja to spodziewałam się że może na początku tak reagować dlatego miał kaganiec i nic się nie stało. A potem jak widać było wsio ok :))))) Wracając do Kozłówka... 8) [img]http://img240.imageshack.us/img240/3765/dscf7727xc6.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/9697/dscf7728tk2.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/3333/dscf7729go3.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/4362/dscf7730ot3.jpg[/img] [img]http://img240.imageshack.us/img240/8595/dscf7731cv8.jpg[/img] [size=1]Na gimnastyce, ku zdziwieniu wszystkich włącznie z prowadzącą, odwiedziła nas telewizja buhahahahaahha :mdleje::roflt::roflt::roflt: Taki psikus nam zrobili :diabloti:[/size]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote]Obserwacja tych dwóch panów jest niezwykle pasjonująca gdyż ich zachowań nie obejmuje żaden podręcznik[/quote] Może powinnaś napisać książeczke o innym zachowaniu psów :evil_lol::evil_lol: Klucz pneumatyczny?! :megagrin: Może to teraz inna nazwa pralki :siara::evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hhehhehehe fajne [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i56023_IMG4604.jpg[/url] :evil_lol: Przesłodki ten pieseczek w monitorze :lol::lol: Widze że zabrałeś się za porządki na 4 grupie :lol: -
Widze że laleczka zapomniała co jej zrobili :diabloti: Jak tam szew?
-
Boże, ale jak to?! :placz::placz: Tak bardzo mi przykro...:placz: [img]http://www.wola.waw.pl/grafika/znicz1.jpg[/img] [size=1]A miałam nadzieje że go poznam na jakiś zawodach...[/size]:((((((((
-
"Ale że co, no co, no co??" [url]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_IMG_0055-4.jpg[/url] :megagrin: Obejrzałam mega dużą ilość fot :mdleje: A o lekarzu i Tzcie nic nie powiem:evil_lol::evil_lol:
-
[url]http://img147.imageshack.us/img147/5213/mspacer141007059cc4.jpg[/url] pokręciło ją :evil_lol:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ile wypiłaś?:evil_lol: -
:loveu: To są "wasi" ludzie czy zupełnie obcy?
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
Ooooooooooooooooo :o Sweet [url]http://img527.imageshack.us/img527/9786/09311iz5.jpg[/url] Piękny zachód, podobny do mojego [url]http://img138.imageshack.us/img138/8413/12803bg2.jpg[/url] :loveu: -
:evil_lol::evil_lol:dobre!:evil_lol::evil_lol:
-
Aaaa [url]http://images25.fotosik.pl/104/adef1cfd78ae86b8.jpg[/url] te pomarszczone łapcie :mdleje::loveu::loveu::loveu: Brawo za baner :lol: Ale mały coś :diabloti:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Fajna sesja z patolem :evil_lol: Ja mam zamiar wziąć aparat, to będzie jego pierwszy Dzień Zmarłych ;) :evil_lol: