-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Żeby się nie zmęczył :evil_lol::evil_lol:
-
No dobrze, to teraz spojrze na ciebie. [size=1]Tak wygląda cardi beż ogona[/size] :turn-l::turn-l: [img]http://img337.imageshack.us/img337/4818/dscf8283kc1.jpg[/img] A teraz pozwilisz że sobie poniucham.... [img]http://img337.imageshack.us/img337/2610/dscf8286mz0.jpg[/img] ....i pogryze wyniuchanego patola ;) [img]http://img337.imageshack.us/img337/7424/dscf8288im2.jpg[/img] O właśnie tak [img]http://img337.imageshack.us/img337/7007/dscf8289lg0.jpg[/img] A tam co?!! [img]http://img337.imageshack.us/img337/5665/dscf8290qh4.jpg[/img]
-
Hello :) [quote name='agaciaaa']świetny ten filmik :loveu: chociaż troche przydługi :cool3: i chwilami można oczopląsu dostać :evil_lol:[/QUOTE] Też prawda. No :evil_lol: [quote name='Katerinas']boszzeee.... anetta :loveu: :loveu:oszalałam :loveu:[/QUOTE] Ja również. Co ja bym dała żeby tam z nimi siedzieć :loveu: [quote name='basia bonnie']http://img207.imageshack.us/img207/8876/dscf8267af5.jpg znów czegoś zapomniałaś? :evil_lol:[/QUOTE] Teraz przylecieli z drugą rękawiczką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='diabelkowa']jejku corgaski sa sliczne szczegolnie kardigany ze stojacymi uszkami:loveu:[/QUOTE] To praaawdaaa :loveu::loveu: [quote name='Dobcia']http://img215.imageshack.us/img215/6468/dscf8271ax1.jpg jaki śliczny psiak z niego:loveu: A filmik ze szczeniaczkami boski!!!:lol:[/QUOTE] Przez tą jego urode to ludzie się nabierają :diabloti::evil_lol: I nie biorą go czasami na poważnie... :loveu: [quote name='furciaczek']Twoja taxowka??:evil_lol: [url]http://img207.imageshack.us/img207/8876/dscf8267af5.jpg[/url][/QUOTE] Nie, nie, to mój oddział specjalny :cool1: [size=1]Ciekawe że raz zdjęcie jest podlinkowane i można je zobaczyć z cytowanego posta a raz nie...:hmmmm:[/size] [img]http://img215.imageshack.us/img215/805/dscf8276nx0.jpg[/img] Tu, tu jestem :) [img]http://img215.imageshack.us/img215/5593/dscf8278rk4.jpg[/img] Jak chcesz to przyjde... [img]http://img337.imageshack.us/img337/8844/dscf8279ok5.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/397/dscf8280ia5.jpg[/img] [img]http://img337.imageshack.us/img337/6035/dscf8282lt7.jpg[/img]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
Dziwne bo mi nic nie muli :roll: Skacze jak ta lala :lol::lol: Ooo znowu był lotek?? Jak dobrze że mnie nie było :evil_lol: -
:o ale się rozciągnęła :mdleje: :megagrin:
-
:evil_lol: pomyśl o cardiganie :evil_lol::evil_lol: Małe to to ale terenu przypilnuje :evil_lol::evil_lol: Z moich obserwacji napisze jak to u mnie jest gdy jesteśmy na działce. Nie dziamgocze bez powodu gdy ktoś przejdzie wzdłuż ogrodzenia, ale zareaguje gdy już ten ktoś wejdzie na teren :cool1:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
TYlko żeby wam tam ni epadało w tym parku ;) Weź aparat :evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Ojej, jak ona kiepsko wygląda na tych fotach, chyba nie bytnio zadowolona :lol: -
No coś Ty, to nie wiesz jamnik po deszczu nie chodzi? :razz:
-
Uhhhh, 3 strony....dałam rade! [quote]a og paplania język boli[/quote] Chciałabyś :evil_lol:
- 78403 replies
-
Cześć :multi: Dawno Cię ni ebyło. Gdzie Ty jej tam aparat podstawiasz? :mad: [url]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/aria27025.jpg[/url] Fajnwskie miejsce! :-D
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Porób mnóóóstwooooo zdjęć :lol: -
Następny roznegliżowany :evil_lol: [url]http://img232.imageshack.us/img232/1982/tdsc01461oh2.jpg[/url] Bidnulka mała, jak dobrze że Twoja mama się zgodziła!!
-
Ach ta skromność:evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/19/cde60fbcba931f15.jpg[/url] :o :evil_lol: hej!
-
piekny mini BRIARD Franc już w nowym domku z ogrodem pod Krakowem !!
anetta replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
:multi: po cichu kibiciwałam kudłaczowi. Ale super! I tak daleko pojechał :multi: -
[quote name='furciaczek']jak to nic?? kot mi rybe zjadl:evil_lol:[/QUOTE] :megagrin: Myśle sobie, o dzysisss, jaka ryba, przecież Ty nie masz rybek :roflt: :roflt::roflt: I w tym momencie postanowiłam cofnąć się i doczytać o jaką rybke chodzi :roflt: Te kolosy to bunt za zamulone dogo, tak?:diabloti:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Te szele są wyrąbiste :-D :cool2: Cena troche mnie przeraża. Ale kurcze...niezły lans by był w okolicy :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Uwielbiam takie foty, ta przestrzeń, achhhhhh pięknie!:loveu: I pies!! :loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Yymmm... W szkole nie uczą nas języka żabiego i pewnie już go nie wprowadzą, bo Giertych już nie być ministrem:roll:, a on miał takie zajebiszczadzkie pomysły! :evil_lol: Uch Ty! :x A kciałyśmy z Azulkowa się umówić na randkę z Masajem, jak nie z Kajeczką :razz: Ja nie chce mieć takiego wzięcia!:placz::placz: Nie z przedmiotami takimi jak: chemia (wtorek; poprawka sprawdzianu, z materiału którego kompletnie nie rozumiem), geografia (wtorek; sprawdzian z krain geograficznych z całego świata), fizyka (wtorek; kartkóweczka), biologią (czwartek; sprawdzian z funkcji i w ogole układu kriwonośnego), historią (piątek; Starożytny Rzym), angielskim (środa; z tego tygodnia przepadł nam termin sprawdzianu i wpada na przyszły) i niemieckim (a to już zapowiedziane na czwartek za dwa tygodnie, bo coś tłoczno w przyszłym tygodniu:shake:) Buuuu :placz: Widzisz co narobiłaś? Sprowokowana wypisałam te paskudne rzeczy i od razu mi się nie dobrze robi, jak czytam - więc już nie czytam.:lol: Nie bede patrzeć w góre, nii!! :diabloti:[/QUOTE] Jezzuss, ja napisałam pare słówek a Ty :crazyeye::crazyeye::mdleje: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
:)))))))) ale jej się poszczęściło Kurcze nooo, nawet ma swój osobisty kominek albo grill :lol: