Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :roflt::roflt::roflt: Co 4 Szpile to nie jedna :biggrina:
  2. Niesamowite! A to :mdleje: :o [url]http://images28.fotosik.pl/199/632df87d338b93dc.jpg[/url]
  3. I znów sobie poszła :placz:
  4. [quote]Nie ma[/quote] A to peszek ;)
  5. Pora na zmiene łóżka :evil_lol: Fajnie to :lol: [url]http://images27.fotosik.pl/191/0ffa34aa7c4880b3.jpg[/url]
  6. No i jak? :kciuki: Pewnie już końcówka finałów.
  7. Jaki sympatyczny kolega [url]http://img237.imageshack.us/img237/1204/79005403ri5.jpg[/url] :multi: Super jst!
  8. :( Ares był na smyczy? Dużo szczęścia dla Ediego :multi:
  9. Ale jaka torpeda :o :multi: [url]http://images31.fotosik.pl/223/0087b53f795636ffmed.jpg[/url] [url]http://images34.fotosik.pl/224/d6ff7002e6b3259cmed.jpg[/url] :loveu: :loveu:
  10. Jak długo się suszyły? :lol:
  11. [quote name='Iza13']Ciekawe czy wie, że takie żółwiki to gryzą mocno:evil_lol:[/QUOTE] Jakby ją złapał szczękami to od razu by zapamiętała żeby nie wciskać nosa nie tam gdzie trzeba :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Mnie by pokusiło żeby troszke podciąć :siara: :evil_lol:
  13. Fajnie że wpadłaś :lol: Te dwa punkty mi się podobają :evil_lol:
  14. Merlaczek jest prze prześliczny:loveu::loveu: Ja kcem takiego merlaczka :placz: Ale standarda :eviltong: :evil_lol: A tak w ogóle to duży ring był...no no.
  15. Mysia, co Ci się stało z podpisem?! :o Widze go po raz II i jest to samo :o
  16. Ahaaaaaaaaa hhahhaahhahhaha się rozumie! :lol::lol::lol::lol:
  17. Świetne kaloszki, a z jamniakami lub corgi nie ma? :lol::lol:
  18. [quote]a ten prawie-żółty nie może być?[/quote] :lol!::lol!:
  19. Pan z afganem jaki podobny kolorystycznie :evil_lol::evil_lol: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_1329.jpg[/url]
  20. anetta

    filmiki

    Oo faktycznie, musiało się nie skopiować...:shake:
  21. [quote name='deer_1987']Buzi chcial dac?[/QUOTE] :lol!: [quote name='agaciaaa']O mamo jaką Kaja ma mine :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Nieeee, to ona ma nieświeży oddech :evil_lol: Dlatego Masajos ją wąchał :stupid::lol::lol: Wiecie co, ta pogoda przegina :roll: :mad: Dosłownie caaaały dzień pada :angryy:
  22. Suuuper że Diana ma nowy domek! :multi: :laola:
×
×
  • Create New...