Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Dobrze że z łapką lepiej :)
  2. [quote]Przepraszam za szczene[/quote] Musiałam iść i wstawić sobie jedynki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :mad:
  3. Właśnie, co ona ma takie czerwone?? :o Widziałam dziś trikolorka baska, chłopca. Zastanawiałam się czy to nie braciszek...:cool3: Bo też był jeszcze szczeniakiem, wiekowo chyba nawet tak samo :razz:
  4. To nie Galina, to łoś :evil_lol: ;) Świetnie uchwycone :loveu:
  5. Dokładnie... A tak poza tym to kto jest w juryyyyy? Bo ja tu czekoś nie rozumiem :razz: W pierwszym poście jest napisane "sedziowie wybieraja 10 psów, a następnie wyłaniają 3 zwycięzców" A tu widze że jest inaczej...
  6. [quote name='agaciaaa']To nie było śmieszne :placz:[/QUOTE] Oć, utule :calus: Ja bym się nie zdziwiła jakby SM przyszła (wcześniej powiadomiona przez sąsiadów) przez drącą się Sare :evil_lol::evil_lol: Aaaaa, zieewwaaam.
  7. Odemnie masz ochy i achy!!!:loveu: [url]http://i31.tinypic.com/2q8spy1.jpg[/url] :megagrin:
  8. Sesja z pszczołą (?) :mdleje: :mdleje: Zbieram szczene z podłogi. Zryty sufit też może być :lol::lol:
  9. Jaki kolega. Śmiesznie razem wyglądają :lol:
  10. [quote name='agaciaaa']A myślałam że do łóżka :diabloti: A to nowość :evil_lol: Kajunia w ruchu ;)[/QUOTE] Hhahaah nieeee :eviltong: Jak nie wie co ze sobą zrobić to chodzi po mieszkaniu i tymi pazurkami stuka :diabloti::mad: [quote name='Asia & Ginger']http://img524.imageshack.us/img524/5662/dscf0505wk1.jpg Kaja zaczyna wychodzić z siebie. :evil_lol:[/QUOTE] Tak, ma już dosyć...wszystkiego :evil_lol: [quote name='Pianka']Oj Kaja coś nie wyraźna jesteś:shake: Weź sobie Gripex:evil_lol:[/QUOTE] Przekaże :evil_lol: [quote name='deer_1987']http://img524.imageshack.us/img524/5662/dscf0505wk1.jpg No wlasnie mialam spytac gdzie podaza..[/QUOTE] Już napisałam :evil_lol: [quote name='Marta_Ares']a co Kaja taka niewyraźna?? :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Noo, wyszła z siebie. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:cudne [url]http://img237.imageshack.us/img237/4704/dscf0497nj4.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='diabelkowa']http://img524.imageshack.us/img524/5662/dscf0505wk1.jpg oo o widze masajek sni o duchach ;)[/QUOTE] Naoglądał się horrorów to teraz ma :diabloti: A słyszałaś że ma być horror polskiej produkcji? :lol::lol: [quote name='Dobcia']http://img524.imageshack.us/img524/5662/dscf0505wk1.jpg Masajek ma wizje...:evil_lol:[/QUOTE] Tiaaa [quote name='Izabela124.']Widzilaam znikajaca KAje hihi i czyjes slicvzne lapki[/QUOTE] Śliczne łapski należą do takiego jednego :cool3: [quote name='Celina12']Mnie tak czasem wychodzą zdjęcia z Atosikiem...no cóż-pewnie to wina siwizny[/quote] :evil_lol: Pewnie tak. Patrzcie co mam :) Mała Kajos :loveu::loveu: [img]http://img105.imageshack.us/img105/3671/dscf0510zae9.jpg[/img] [img]http://img105.imageshack.us/img105/2507/schowek03he1.jpg[/img] [img]http://img105.imageshack.us/img105/5140/schowek04hw4.jpg[/img]
  11. Hhahaha ajak to jest staffik to ja jestem baletnica :turn-l: Dobrze że w tytule dodano jeszcze "mieszaniec" :diabloti: Witam pół śpiącą trójce :hand:
  12. [quote]anettko, ja bym się miała zgubić?[/quote] Ja sobie żartuje :) A z tym Krakowskim P. to....gratuluje :lol::lol:
  13. Logan to niedługo będzie jak Pudzian :cool3: [url]http://img509.imageshack.us/img509/2624/lolo043fc0.jpg[/url] Bardzo mi się podoba! :loveu:
  14. Gratuluje, brawo! :klacz:
  15. Jak zrobiłaś fote? [url]http://images34.fotosik.pl/228/f4e9ba1e57c60227.jpg[/url] Chyba musiał Ci ktoś pomóc :evil_lol: Rewelka.
  16. Pika :kciuki:
  17. Pięknie wyglądają [url]http://images33.fotosik.pl/229/ffe3a23972291c7c.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A ogródek...:mdleje:
  18. Jesteście pierwsi którzy to widzicie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podziele się z wami moim dzieciństwem :p To się nazywa zachłanność na malinki :evil_lol: Z ulubionym liskiem :lol: [img]http://img355.imageshack.us/img355/7282/schowek01dk5.jpg[/img] W przedszkolu ;) [img]http://img355.imageshack.us/img355/4885/dscf0516zpf5.jpg[/img]
  19. Więcej leśnych :multi:
  20. Spóźnione ale szczere życzonka. Wszystkiego najlepszego dla Gremlinka :loveu::loveu::loveu::bday:
  21. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]przecież to bieg ;) tak wyszło po prostu:diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] Dobra, dobra, ja wiem swoje :evil_lol: I widze :evil_lol: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll172/matusz5/IMG_1408.jpg[/url] :turn-l:
  22. :o matko!! :(((((( [size=1]Ja nie mogę wziąć Qudłaczka...nie przy Uszatym...:([/size]
  23. Wiesz, życie jest jak papier toaletowy...szare, długie i do doopy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...