Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ale ten mix to chyba nie był tam w celach wystawowych [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0738.jpg[/url] Chyba mi nie powiesz że....:o :mdleje:
  2. Stoooo laaaat, stoooo laaat, nieeeech żyyyje żyyyjeee naaaam :multi: :BIG: :new-bday: Wszystkiego najlepszego :multi:
  3. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]:evil_lol: dogomaniackim synoptykiem co najwyżej:razz::p[/B][/COLOR][/QUOTE] Pogodynka lepiej brzmi :evil_lol: Ale widoczki :o Gdzieś Ty był??!
  4. Imię: Kaja Wiek: 14 lat Rasa: jamnik Hobby: spanie i jedzenie [img]http://images30.fotosik.pl/165/46da5ff0abf2b973.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/176/8728a362a2fe6af2.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/3387/dscf9851zyz0.jpg[/img]
  5. To jak psy też mogą być to my się piszemy :evil_lol: Imię: Uszatek, czyli Masaj. Wiek: 6 lat Rasa: welsh corgi cardigan Hobby: frisbee, agility, aportowanie. [img]http://images31.fotosik.pl/149/f94417f2c9f8a936.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/201/10f8992b864dde78.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/1791/dscf6987fa6.jpg[/img]
  6. Aż mnie oczy zabolały [url]http://images30.fotosik.pl/196/1dc6824b327a6256.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/218/23f85b7966359202.jpg[/url] Strasznie szumi. Zastanawiam się czy to od rozdzielczości zależy...? :hmmmm: Fajna komondorka :cool3: Nie miała ochoty na harce?:lol:
  7. Łaaaaa, doszły mnie słuchy :evil_lol: że masz coś nowego :cool3: Gratuluje!! Od razu widać różnice. Gratki dla Pomiota za zdanie PT :klacz:
  8. No to dobrze że nie dysplazja. Mam nadzieję że zastrzyki i tabletki pomogą :kciuki:
  9. [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] :roflt: Franek: "oł szit, chyba mam problem" [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%202008/13%20kwiecien%202008/13042008-102.jpg[/url] No to drzewko musi być solidne żeby utrzymać taki chlew na sobie :roflt: Ciekawe że bullowate mają taką zaciętość wiszenia na czymś :hmmmm: Czy to lina, opona, cokolwiek. Vectra, bo Ty chyba nie musiałaś ich na samym początku zachęcać, co? Jak to było?
  10. Jak oglądałam mrówe to mi się w głowie zakręciło :roll: :evil_lol: Miałam wrażenie że jest do góry nogami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pogoda jest baaaardzo optymistyczna :loveu: Będziesz naszą pogodynką? :cool3:
  11. Jestem :lol::lol: Mam jakiegoś pecha. Najpier nie mogłam zmienić samodzielnie tytułu galerii a teraz nie mogę podpisu :razz: I co teraz?? "[i]Fatal error: Call to undefined function P�@h_tag_list() in /home/dogopl/public_html/forum/profile.php on line 1463[/i]" Pytam się :razz: [quote name='Asia & Ginger']http://img405.imageshack.us/img405/1458/treningrc2.jpg Muszę przyznać, że masz talent plastyczny. Gratulacje Masajek. :cool3:[/QUOTE] Tak, imponujący :evil_lol: :))))) [quote name='ewelinabuck']:diabloti:gratuuuuuuuuuuulaaaaaaaaaaacjeee...zapraszam do nas na smieszna foteczke[/QUOTE] Widziałam, widziałam :cool3::loveu: [quote name='Dobcia']Masajek to bystrzak:) Gratuluję![/quote] :p :))))))))) [quote name='Pianka']Nie ja nie chce. Tylko stwierdzam, ze ty nasz uważasz za dogociołki ino ci się pomyliło w pisaniu hehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nadal nie kapuje :hmmmm: Przeca pisałam dogociółki :hmmmm: [quote name='BBeta']http://img214.imageshack.us/img214/74/dscf0457zoo1.jpg Świetnie wyszło, z resztą nie tylko to :loveu: ;)[/QUOTE] Dzięki :multi: [quote name='agaciaaa']No kiedy wreszcie beda foty? :lol: PS. Kupiłam baterie do lampki :lol: :evil_lol:[/QUOTE] Brawo :lol::lol::lol: Wyciągam z głębin. Nie mam nic nowego. [img]http://img201.imageshack.us/img201/2058/dscf9966kv4.jpg[/img]
  12. anetta

    bzik

    Myślałam że nie da rady wejść na góre. Ale dał rade, dzielny chłopak! :multi:
  13. Myślałam że zasne podczas oglądania :lol: Ale nagle, zupełnie niespodziewanie :diabloti: pojawiła się ona, Szpila, co szybsza jest niż piłka :evil_lol:
  14. Czyli dobrze mi się wydawało po pierwszej focie [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0745.jpg[/url] :multi: Z początku nie mogłam uwierzyć i miałam się Ciebie pytać Bubu, ale potem widze że nas się pytasz o tego psa :lol::lol: Co to jest? [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0738.jpg[/url] :niewiem:
  15. Ja tam widze przerażenie w jego oczach :lol::lol::lol: :o Ale dziczki :mdleje: I co teraz z nimi będzie??? Sierotki, mamy nie mają :placz:
  16. Nie było spięć między chłopakami?
  17. [url]http://images26.fotosik.pl/196/e65217579198a1e3.jpg[/url] :evil_lol: Czarek siedzi jak panienka a Kaja jak facet :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. 13 lat...to dużo jak na ONka. Gingerka chyba nie była zbytnio zainteresowana kawalerem? ;) hhihihihi
  19. Na co się tak wystawiała? :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/211/94637c85d9d9981b.jpg[/url]
  20. Wyrabiasz się Ewelina :cool3: BOSKIE :o [url]http://img395.imageshack.us/img395/3948/obraz226ix6.jpg[/url] :mdleje: BUhahhaha coś mu zrobiła [url]http://img76.imageshack.us/img76/6369/obraz346id8.jpg[/url] :roflt: [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Niesamowita fota hhahhahahaha
  21. Ale ładna krateczka :loveu::loveu:
  22. :mdleje: Świetne. Nie ładnie ciągać za uszy http://img393.imageshack.us/img393/2044/kaplice397pp6.jpg :nono: :evil_lol:
  23. [url]http://images33.fotosik.pl/217/d84ae070995d7589.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Troche mu tam wieje
×
×
  • Create New...