-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ale ten mix to chyba nie był tam w celach wystawowych [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0738.jpg[/url] Chyba mi nie powiesz że....:o :mdleje: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]:evil_lol: dogomaniackim synoptykiem co najwyżej:razz::p[/B][/COLOR][/QUOTE] Pogodynka lepiej brzmi :evil_lol: Ale widoczki :o Gdzieś Ty był??! -
Imię: Kaja Wiek: 14 lat Rasa: jamnik Hobby: spanie i jedzenie [img]http://images30.fotosik.pl/165/46da5ff0abf2b973.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/176/8728a362a2fe6af2.jpg[/img] [img]http://img526.imageshack.us/img526/3387/dscf9851zyz0.jpg[/img]
-
To jak psy też mogą być to my się piszemy :evil_lol: Imię: Uszatek, czyli Masaj. Wiek: 6 lat Rasa: welsh corgi cardigan Hobby: frisbee, agility, aportowanie. [img]http://images31.fotosik.pl/149/f94417f2c9f8a936.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/201/10f8992b864dde78.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/1791/dscf6987fa6.jpg[/img]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Aż mnie oczy zabolały [url]http://images30.fotosik.pl/196/1dc6824b327a6256.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images34.fotosik.pl/218/23f85b7966359202.jpg[/url] Strasznie szumi. Zastanawiam się czy to od rozdzielczości zależy...? :hmmmm: Fajna komondorka :cool3: Nie miała ochoty na harce?:lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Łaaaaa, doszły mnie słuchy :evil_lol: że masz coś nowego :cool3: Gratuluje!! Od razu widać różnice. Gratki dla Pomiota za zdanie PT :klacz: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to dobrze że nie dysplazja. Mam nadzieję że zastrzyki i tabletki pomogą :kciuki: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] :roflt: Franek: "oł szit, chyba mam problem" [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%202008/13%20kwiecien%202008/13042008-102.jpg[/url] No to drzewko musi być solidne żeby utrzymać taki chlew na sobie :roflt: Ciekawe że bullowate mają taką zaciętość wiszenia na czymś :hmmmm: Czy to lina, opona, cokolwiek. Vectra, bo Ty chyba nie musiałaś ich na samym początku zachęcać, co? Jak to było? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jak oglądałam mrówe to mi się w głowie zakręciło :roll: :evil_lol: Miałam wrażenie że jest do góry nogami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pogoda jest baaaardzo optymistyczna :loveu: Będziesz naszą pogodynką? :cool3: -
Jestem :lol::lol: Mam jakiegoś pecha. Najpier nie mogłam zmienić samodzielnie tytułu galerii a teraz nie mogę podpisu :razz: I co teraz?? "[i]Fatal error: Call to undefined function P�@h_tag_list() in /home/dogopl/public_html/forum/profile.php on line 1463[/i]" Pytam się :razz: [quote name='Asia & Ginger']http://img405.imageshack.us/img405/1458/treningrc2.jpg Muszę przyznać, że masz talent plastyczny. Gratulacje Masajek. :cool3:[/QUOTE] Tak, imponujący :evil_lol: :))))) [quote name='ewelinabuck']:diabloti:gratuuuuuuuuuuulaaaaaaaaaaacjeee...zapraszam do nas na smieszna foteczke[/QUOTE] Widziałam, widziałam :cool3::loveu: [quote name='Dobcia']Masajek to bystrzak:) Gratuluję![/quote] :p :))))))))) [quote name='Pianka']Nie ja nie chce. Tylko stwierdzam, ze ty nasz uważasz za dogociołki ino ci się pomyliło w pisaniu hehe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nadal nie kapuje :hmmmm: Przeca pisałam dogociółki :hmmmm: [quote name='BBeta']http://img214.imageshack.us/img214/74/dscf0457zoo1.jpg Świetnie wyszło, z resztą nie tylko to :loveu: ;)[/QUOTE] Dzięki :multi: [quote name='agaciaaa']No kiedy wreszcie beda foty? :lol: PS. Kupiłam baterie do lampki :lol: :evil_lol:[/QUOTE] Brawo :lol::lol::lol: Wyciągam z głębin. Nie mam nic nowego. [img]http://img201.imageshack.us/img201/2058/dscf9966kv4.jpg[/img]
-
Myślałam że nie da rady wejść na góre. Ale dał rade, dzielny chłopak! :multi:
-
Myślałam że zasne podczas oglądania :lol: Ale nagle, zupełnie niespodziewanie :diabloti: pojawiła się ona, Szpila, co szybsza jest niż piłka :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Czyli dobrze mi się wydawało po pierwszej focie [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0745.jpg[/url] :multi: Z początku nie mogłam uwierzyć i miałam się Ciebie pytać Bubu, ale potem widze że nas się pytasz o tego psa :lol::lol: Co to jest? [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/t_IMG_0738.jpg[/url] :niewiem: -
Ja tam widze przerażenie w jego oczach :lol::lol::lol: :o Ale dziczki :mdleje: I co teraz z nimi będzie??? Sierotki, mamy nie mają :placz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Nie było spięć między chłopakami? -
[url]http://images26.fotosik.pl/196/e65217579198a1e3.jpg[/url] :evil_lol: Czarek siedzi jak panienka a Kaja jak facet :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
13 lat...to dużo jak na ONka. Gingerka chyba nie była zbytnio zainteresowana kawalerem? ;) hhihihihi -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Uhhuuhuuuuu, strach się bać rudzelca :nerwy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Na co się tak wystawiała? :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/211/94637c85d9d9981b.jpg[/url]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Wyrabiasz się Ewelina :cool3: BOSKIE :o [url]http://img395.imageshack.us/img395/3948/obraz226ix6.jpg[/url] :mdleje: BUhahhaha coś mu zrobiła [url]http://img76.imageshack.us/img76/6369/obraz346id8.jpg[/url] :roflt: [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Niesamowita fota hhahhahahaha -
Ale ładna krateczka :loveu::loveu:
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
:mdleje: Świetne. Nie ładnie ciągać za uszy http://img393.imageshack.us/img393/2044/kaplice397pp6.jpg :nono: :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images33.fotosik.pl/217/d84ae070995d7589.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Troche mu tam wieje