Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. A cóż to za kolorowy kolega? Przyszedł poganiać z Sarą? :evil_lol:
  2. :o Oooooooooooooooo :evil_lol: Pływające stworki! :multi:
  3. [url]http://images25.fotosik.pl/197/b7a8cf74ad83c6b6.jpg[/url] :evil_lol: ale pomarscony :turn-l: Precelek :loveu: Zawzięty jesteś! Jest w doskonałej kondycji :))))))))) Nie otwierają mi się wszystkie foty :(
  4. anetta

    filmiki

    Nie wiem gdzie to dać ;) Przez przypadek się natknęłam :evil_lol: Może Zielsko będzie zainteresowana jeśli oczywiście nie widziała :p [url]http://pl.youtube.com/watch?v=gCCHTT7K0GY&feature=related[/url] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=FMv2u5DRMTo&feature=related[/url] [url]http://pl.youtube.com/watch?v=GChx3iuYm3I[/url] Poprawiłam dla tych co nie widzieli.
  5. A to mały diabełek o rośnie :evil_lol: Oli, wszystkiego najlepszego, rośnij duża! [img]http://galant.blox.pl/resource/misiek.jpg[/img]
  6. [COLOR="Blue"][I]Na urodziny najlepsze życzenia: po 1- zdrowia dobrego, po 2 -życia pięknego, po 3 - smutków niewielu, po 4 - dojścia do celu, po 5 - przyjaciół licznych, po 6 - samych dni ślicznych, po 7 - uśmiechu na twarzy, po 8 - dalekich wojaży, po 9 - błogiego snu, po 10 - lat życia STU.[/I][/COLOR] :tort: :new-bday: :drink1: :cunao:
  7. [quote name='Asia & Ginger']Raz kupiłam kropelki Fiprexa i po kilku dniach znalazłam kleszcza w miejscu zakroplenia. :-o Chyba kleszcze u nas odporne na to. :roll: :evil_lol: ;)[/QUOTE] Ooooooo :o :(
  8. [img]http://zdjecia.polska.pl/gal/160/64/240/med.jpg[/img] [img]http://www.sprytne-programy.pl/images/subjects/pajaczek/paj2_logo.jpg[/img] :diabloti:
  9. Obejrzałam. :megagrin::megagrin::megagrin: NO! :megagrin:
  10. [quote name='sota36']ekstremalne przezycie , nie?[/QUOTE] Do tej pory nie moge wyjść z traumy :evil_lol:
  11. Gingerka w błocie?! no no :lol::lol:
  12. :mdleje::mdleje: :flaming: Wygląda jakby miał głowe przyczepioną od innego psa.
  13. Hej. Ale wy marudy jesteście! :diabloti: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: [img]http://img370.imageshack.us/img370/4782/dscf9726yj0.jpg[/img] :hand:
  14. To ja o żółty poprosze :p
  15. [quote]Zrobi się Niestety dzisiaj jest syf, leje, szaro, buro, bleeeh cudowna sobota[/quote] :)))))) No to tak samo jak u mnie...:nonono2:
  16. Hhaheheeh a co te opalanko tak od doopy strony? :lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajny aparacik. Robiłaś już nim?
  17. Ja też na II, tylko ta ręka....:eviltong::eviltong: :/ dziwna sprawa z tą małą...:mad:
  18. [url]http://images31.fotosik.pl/211/24bba089f80da044.jpg[/url] Ten uśmiech, uszy...:evil_lol: :loveu:
  19. Feeeleek :shake::shake::(
  20. A to nowość z tym jeżem :evil_lol:
  21. Pogoda nie rozpieszcza motocyklistów...:(
  22. :o Powiem tak....Niech moc będzie z Tobą! :lol: :kciuki:
  23. Ale ma lufe!! :crazyeye: :evil_lol: Jego psiak jest orginalny :cool3:
×
×
  • Create New...