Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :placz: bidula :placz: A kombinezonik rewelka.
  2. Hej. [quote name='Pianka']A nie miało to być: dogociołki?:eviltong: Fotki, bo pałe wyciagne:mad:[/QUOTE] Chces zbyć dogociołkiem? :evil_lol::evil_lol: :scared: [quote name='Celina12']Co z tym dogo...posty wklejają się po dwa razy....[/QUOTE] No właśnie, w ogóle coś z dogo mi się działo, wolno ładowało strony :mad: [quote name='chester07']o gratulacje dla Majoska ! :multi::loveu: a gdzie fotki? przeglądam stronki wstecz ale nie ma :mad: jak królik? :)[/QUOTE] :multi: Ni mo. Królik sobie żyje u APSY :p [quote name='Marta_Ares']gratulacje:multi: :multi: moj to nawet nie potrafi dobrze i szybko pokonac slalomu:shake: :shake:[/QUOTE] Dzięki!! On też nie umiał przez dłuższy czas :shake: Już miałam wątpliwości czy kiedykolwiek się nauczy... Rudzia, dzięki, dzięki :)))))))))))) Słuchajcie, nie mam fotek...Pojechałam na Stadion a po powrocie miałam lenia a poza tym musiałam się rozgrzać bo mimo że świeciło słońce to wiał zimny wiatr...:shake::shake: troche mnie tam przewiało...
  3. Nóż się w kieszeni otwiera :angryy::angryy: Takie osoby to powinni od razu......:chainsaw: Wiem już jak wyglądasz :grins: Bianka w kwiatkach wyszła prześlicznie.
  4. Gezeeees :multi: :loveu::loveu:
  5. Podoba mi się furtka :evil_lol::evil_lol: Waszka, ale masz oko 8)
  6. :crazyeye: Hhhahhahahaaha, szajbuski :evil_lol: :roflt::roflt: Do czego lina jest przyczepiona?
  7. :( Przykro mi z powodu Amiczka ['] Szczerze? "Pudel" obrośniety bardziej mi się podoba :lol:
  8. Skubane te owczarki na IPO :mdleje: Najbardziej podobało mi się warowanie z galopu :crazyeye:
  9. Tajemnicza i bajkowa fota [url]http://images32.fotosik.pl/215/136902792a88180d.jpg[/url] świetna! :loveu::loveu:
  10. [quote name='aga1215']Aneta - czyżbyś też była amatorką kotków? ;) :evil_lol:[/QUOTE] Kot w sosie własnym :evil_lol: czemu nie :evil_lol: Ładna ta sasanka :loveu:
  11. Frisbee inaczej? To może być ciekawe :lol:
  12. :multi: :multi: Więcej ;)
  13. :BIG::cunao: :drink1: :laola: :new-bday: :BIG: Wszystkeigo najlepszego!
  14. Królika upolowała :megagrin::megagrin: Ostatnie bossskie :mdleje:
  15. Odyniec przerażający :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. :helo::helo:
  17. Śliczne te cz-b :loveu::loveu::loveu:
  18. Super wyprawa nad jeziorko :)
  19. No to dybrze. Bez fotek się nie liczy :diabloti:
  20. Gratuluje!!! I dla Tassu również gratki! :klacz:
  21. [url]http://img80.imageshack.us/img80/7391/dscf9471va7.jpg[/url] Rany, to przy Grubej Kaśce. Kawał drogi odemnie. Fajnie tam. Nie bałaś się wpuszczać jej do wody? ;)
  22. Dzięki :multi::multi: Nie jedziemy.
  23. Dzięki:) Mam nadzieję że będzie ok z przelewem.
×
×
  • Create New...