Hej.
[quote name='Pianka']A nie miało to być: dogociołki?:eviltong:
Fotki, bo pałe wyciagne:mad:[/QUOTE]
Chces zbyć dogociołkiem? :evil_lol::evil_lol:
:scared:
[quote name='Celina12']Co z tym dogo...posty wklejają się po dwa razy....[/QUOTE]
No właśnie, w ogóle coś z dogo mi się działo, wolno ładowało strony :mad:
[quote name='chester07']o gratulacje dla Majoska ! :multi::loveu:
a gdzie fotki? przeglądam stronki wstecz ale nie ma :mad:
jak królik? :)[/QUOTE]
:multi:
Ni mo.
Królik sobie żyje u APSY :p
[quote name='Marta_Ares']gratulacje:multi: :multi:
moj to nawet nie potrafi dobrze i szybko pokonac slalomu:shake: :shake:[/QUOTE]
Dzięki!!
On też nie umiał przez dłuższy czas :shake: Już miałam wątpliwości czy kiedykolwiek się nauczy...
Rudzia, dzięki, dzięki :))))))))))))
Słuchajcie, nie mam fotek...Pojechałam na Stadion a po powrocie miałam lenia a poza tym musiałam się rozgrzać bo mimo że świeciło słońce to wiał zimny wiatr...:shake::shake: troche mnie tam przewiało...