Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. To jak jest z osiedla to jest szansa że jeszcze ich zobaczysz :) Bądź czujna :evil_lol: Smycz mi się bardzo podoba!
  2. Śliczny ten "drugi ogier" :mdleje: Jaką ma szyje :loveu: Ale srokate to jest to! :p:loveu: A autobusem można tam się dostać? :evil_lol:
  3. Łaaaa, ale widoczki :loveu: Nie wiem który mi się podoba najbardziej :roll:
  4. Gratki za III miejsce :klacz: Przepięknie się prezentuje.
  5. Przez ten stawik to psy mają świetną zabawe :multi: :megagrin: [url]http://img386.imageshack.us/img386/5596/las052nz8.jpg[/url]
  6. Uuu, wyszalały się na tej łące/polu? :multi:
  7. [quote name='jamnicze']tez pomyślałam, że pomyliło im się z goldenem, ale uparcie twierdzili, że to labek :huh:, a i jeszcze tekst, że te jasne mają krótszxą sierść i taką, która nie uczula :crazyeye:[/QUOTE] Yhyy, to bardzo interesujące :evil_lol:
  8. Widzę że w akcji brała Uszata mama :loveu::loveu::loveu: Szkoda że nie znalazła domu tak jak i inne pieski :(
  9. Mówisz że skwerek, a duży? A dystrybutory są? Kaloszki świetne :lol: [quote name='weszka']Hehe jaka wielka ta stolyca :evil_lol: że nawet każdy ma inną pogodę :evil_lol:[/QUOTE] Hhahahah żebyś wiedziała :lol: ;)
  10. Przeczytałam o buraku co szukał reproduktora :mad::angryy: i o gościu co ślepakiem jest :evil_lol::evil_lol: Aaaa i najważniejsze! :lol: Że szukacie pancernego materaca :lol::lol:
  11. [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz11.jpg[/url] :o rewelka! :lol::lol: [url]http://images33.fotosik.pl/227/3aef1e7106faa3c4.jpg[/url] :roflt::roflt: Poprosze o adres.
  12. :evil_lol: Dostała piłą w oko :evil_lol:
  13. To na zachętę :cool3: :evil_lol: [url]http://media.putfile.com/Krolik[/url] [url]http://media.putfile.com/Krolik-2[/url]
  14. To ja jeszcze o Sylwusi :evil_lol: Szkoda mi siostry i matki.... Qoudłaczek jest pięknym psem, aż się dziwie że nikt go nie chce :placz:
  15. :loveu::loveu::loveu: Booreczki :loveu: W ogóle po Sabinie nie widać że jest chora :o
  16. Świetna akcja! Sporo ludu przyszło:) Niebieski króliczek jest świetny :lol::lol::lol:
  17. [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/c7391430.jpg[/url] No po prostu rozkoszne :lol: To jest jego sierść czy co? [url]http://i285.photobucket.com/albums/ll72/mylovelydbar/f549aac6.jpg[/url] Bubu, ja tyż będę w Łodzi :cool3:
  18. anetta

    czarno-ruda galeria

    :o z paszczy mu uciekają [url]http://img138.imageshack.us/img138/1858/s200408009xw7.jpg[/url] :turn-l: Żurawie :loveu:
  19. Doberek :evil_lol: Dziś wzięłam aparat do łapki...chyba po 1,5 tyg. przerwie :evil_lol: Troche się zakurzył :evil_lol::evil_lol: Dziś troche światła wpadło do pokoju. [img]http://img247.imageshack.us/img247/9062/dscf0468ds1.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/8475/dscf0469zo3.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/6623/dscf0473rb4.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/5833/dscf0481vk7.jpg[/img] Aha, ta resztka rękawiczki ;) to w tej chwili jego ulubiona zabaweczka w domu :lol:Wszystkie palce odgryzł :diabloti:
  20. A gdzie jest ten merlaczek? Z ciekawości pytam. Pogoda mi się nie podoba :evil_lol:
  21. Ale kruszynka! Sweet :loveu:
  22. Uwielbiam tu wchodzić :loveu: :cool2: Buck jest dziki, Buck jest zły, Buck ma bardzo ostre kły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/225/4d77aa6b9ce83479.jpg[/url] Jakaś hybryda :roflt: [url]http://images32.fotosik.pl/225/3d938a888189896a.jpg[/url]
  23. Ile Galin :mdleje: To cud! :lol: :loveu::loveu::loveu: Śliczne :loveu:
  24. Pewnie chodziło im o goldena. Moja mam też je myli :evil_lol: Ale z tą wielkością to nie wiem o co im chodziło... Hhhehehe zadyszka [url]http://img143.imageshack.us/img143/751/20rv5.jpg[/url]
  25. [quote]a co, znudził się?[/quote] Si :p Ciekawy kwiatek.
×
×
  • Create New...