Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. cześc Hhhaha świetny film :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: miau miau
  2. Oooooooo [url]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=59&d=1216449898[/url] O_o
  3. Mi. cofnij się pare stron wcześniej.
  4. :hand: [quote name='deer_1987']dobre.. to niech zrobia wybiegi dla psow.. pies musi sie wybiegac[/QUOTE] Dla nas wybieg też nie byłby dobry, musiał by to być naprawde spoooory kawałek ziemi :cool1: [quote name='zuzolandia']http://img170.imageshack.us/img170/7721/dscf2501zzw7.jpg lubieee takie klimatyyyy.........ale ja to taka nienormalna jestem;-) hihih [COLOR="Red"]Połączmy się w nienormalności :evil_lol: [/COLOR] wyobraz sobie ze tez polowalam na pioruny na dzialce latałam jak gooopia z jednego konca na drugi a te blyskawice se ze mnie jaja robily co ustawilam aparata to sobie w innym miejscu błysneły.. podminowana porazka poszlam focic swierszcza ktory w aparacie byl idealnie ostry a na kompie wylazł zamazany.........od kilku dni nie wzielam tego czarnego z trumbkom do reki...obrazilam sie na niego hihihih witaj kochana;-)[/QUOTE] :turn-l::turn-l::turn-l: [quote name='Dobcia']jak to dobrze mieszkać na wsi:evil_lol: SM? a co to takiego?:evil_lol:[/QUOTE] :obrazic: :placz::placz::placz: [quote name='Bzikowa']SM to czasem naprawdę upierdliwość wcielona :roll: Potrafią ominąć grupę chuliganów ale żeby nie było, że nic nie robią - czepiają się takich rzeczy jak właśnie Masajowego kagańca. :roll: [SIZE=1]Żegnamy się, wybywam :cool3::multi:[/SIZE][/QUOTE] :hmmmm: Nic nie pisałam o jego kagańcu :eviltong: Baw się dobrze gdziekolwiek pojechałaś :evil_lol: Od dwóch dni zapominałam wam powiedzieć :evil_lol: że....... ......Uszaty waży 14,9 :multi::bigcool: a ważył między 15-16. :drinking:
  5. :shake: Może coś zjadła?
  6. [quote name='furciaczek'] Za pare godzin wyjezdzam...kumpela zadzwonila,[...] edit: jak mi sie nie chce jechac ;/ edit2: no i nie pojechalam :evil_lol:... jutro pojade...[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Super, a znajoma tam pewnie zgrzyta zębami :evil_lol::evil_lol: Doginka, piszesz przez sen? :cool3::evil_lol:
  7. Mmmmmmmm, poziomeczkiiii :loveu: W tym roku już jadłam z działeczki :loveu:
  8. Hejo. A co one se taki dołek wykopały? :evil_lol: Kurcze, ogrodnicy, dentyści, literaci fiuu fiuuuu :cool1:
  9. Baaardzo mi się podoba ta fota [url]http://i38.tinypic.com/dz769e.jpg[/url] :loveu:
  10. :hand: Czekamy :p
  11. Rewelacyjne fociszony :lol: JEST co oglądać :evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/99356/00000024.jpg[/url] :evil_lol: Yumeczka to moja ulubienica :loveu:
  12. :multi: Obejrzałam dotychczasowe foty z wystawy, czekam na więcej :cool3: :hand: Po co Erdze taki ekwipunek? :evil_lol:
  13. anetta

    czarno-ruda galeria

    [quote]tak dużo naprodukowaliśmy?[/quote] Si! 4 tony strony :evil_lol: Super są te foty. Często z nimi chodzisz to tego lasu? [url]http://img120.imageshack.us/img120/874/s170708021qp3.jpg[/url] :loveu:
  14. Wstępnie się piszę na następny weekend :) To będzie.....yy hmmmm 26-27.
  15. [quote name='betty_labrador']dopiero w 2007 weszla ta rasa do FCI- to zupelna nowosc na rynku :lol: oczywiscie oficjalna ;) atam mam lenia i nie chce mi sie :P a skad wiesz ze jeszcze jakies mam? :razz: :eviltong:[/QUOTE] Tak, wiem, wiem :) Już w PL są :multi: Wiem, bo cykałaś i cykałaś :evil_lol: [quote name='madziorna'][B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://images33.fotosik.pl/319/14d877adcdb3f6a8.jpg"]http://images33.fotosik.pl/319/14d877adcdb3f6a8.jpg[/URL] => To ten pies, Maxento Lucky Corsair - import, ale nie wiem z jakiego kraju. Wstawię dla porównania: [url]http://images33.fotosik.pl/319/14d877adcdb3f6a8.jpg[/url] [url]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2237.jpg[/url][/COLOR][/I][/B][/QUOTE] No prosze :) Człek się uczy całe życie.
  16. Lolek się chciał dokopać do Chin :cool3:
  17. [url]http://images32.fotosik.pl/314/bd2532db892b9295.jpg[/url] aaaa, nochalek :mdleje: :loveu: Zastanawiam się czy małe pieski wskakują na stół co duże psy czy mają jakiś niższy...
  18. Słodki jest :loveu: Szybkiego powrotu do zdrówka!
  19. :evil_lol::evil_lol: Majewski to jest w ogóle zakręcony do kwadratu :evil_lol: Człowiek ADHD.
  20. Hello sznupiasto-niufaste :lol::lol: :hand: Wyobraźcie sobie że tam gdzie chadzam sobie z uszastym na spacerki (działki) dziś spotkałam SM :crazyeye::crazyeye: Akurat się nie przyczepili bo mały stał obok mnie i cierpliwie znosił moje tortury :evil_lol: Ale akurat był tam również facet z DA i kazali mu założyć kaganiec na pysk (psa :diabloti:). No naprawde, wypiździewo takie, rzadko ludzie tamtędy chodzą o tej godzinie a oni nie mają się do kogo przeczepiać... Teraz to już nigdzie pies bez smyczy nie pójdzie :angryy: Dobrze że tylko upominają a nie od razu mandacik :diabloti:
  21. No i już nie musze was wstawiać w sybstrykcje. uffffff. Fajowo żeście wrócili :multi:
  22. [quote]A co mają robić, może foty dawać???[/quote] Si :p Bąki mają gniazda w trawie? :o :hmmmm:
  23. Najpierw kotek...teraz myszka.....:nonono2:
  24. Mi. a bój się Boga! Aganiok...Aganiok....:hmmmm: hmmmmmm Mudik, Nioczek? :evil_lol:
  25. [quote]Anetta gdzie???[/quote] Tu, tu, tu....o! i jeszcze tutaj jest!! :jumpie:
×
×
  • Create New...