-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Jakie to kółeczko fajowe :lol: -
Dzień doberek :) [img]http://img170.imageshack.us/img170/2369/dscf2803uy7.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/6579/dscf2804ex6.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/3061/dscf2805jh3.jpg[/img] [img]http://img170.imageshack.us/img170/3495/dscf2808yx8.jpg[/img] W końcu przestało lać :multi: Od samego rana padało.
-
Jak on tam wlazł :o Woow. Sara to taka mała dominantka :cool3:
-
Torpedka :klacz: Podobały mi się "Ooooooooo" ludzi gdy Cerber miał kłopoty na hopkach :lol:
-
Ktoś doniósł na Ciebie że siedzisz w necie? Właśnie, jak łapa?
-
:hand: typ wiejski bardzo mi się podoba :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzień dobry :lol::lol: -
A co jej się dzieje z paszczęką? :( Może jakąś dziure ma, albo dzieje się coś pod zębami...:roll:
-
[quote name='agaciaaa']No w sumie racja.. ale za jakiś miesiąc będzie już w miare znośne :evil_lol: ;) [url]http://img227.imageshack.us/img227/3600/dscf2800zk0.jpg[/url] na roślinkach też sie znasz? ;)[/QUOTE] Może poczekajmy do pierwszego roku? :diabloti::evil_lol: No!:cool1: Rozpoznaje z zamkniętymi oczami :biggrina: [quote name='zuzolandia']http://img225.imageshack.us/img225/8056/dscf2776em1.jpg Piekneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Oj biedna Kajunia...mam nadzieje ze jej sie polepszy..wymiziaj Lalunie... a tak wogole to witam milusioooo;-)[/QUOTE] Dzięki :lol: [quote name='Rudzia-Bianca']Anetta , nie bidulek do samego końca dawał znac że chce wyjść . Zdarzyło się mu kilka razy może jak nie zdąrzyliśmy np drzwi szybko z zamków pootwierać , ale kochany był wtedy taki zawstydzony :( Masajos to urodzony model, super na zdjeciach wychodzi :) Jak Kajunia nie ma dość ciotkowych miziaków to prosimy za uszkiem ją czochrnąc od nas :)[/QUOTE] Kaja na początku sikawek w mieszkaniu też była taka speszona? Ona nigdy w domu się nie załatwiała. [quote name='Szarik']Mmm, jaka urzekająca nazwa :evil_lol: [url]http://img227.imageshack.us/img227/3600/dscf2800zk0.jpg[/url][/QUOTE] Nie wiem co cytujesz bo nie widać foty :evil_lol: Imagesshack zastrajkował. Ale domyślam się że roślinkę :evil_lol: Taaa, ciekawa nazwa hahahaa [quote name='Bzikowa']Ojej, biedna Kaja :shake: Niech się trzyma laska, będzie dobrze! :wink: A Tobie życzę wytrwałości w opiece, jednak swoje lata już Kajuś ma. Aaaa! Frizbowy Masaj! :loveu: Mój najulubieńszy! Tak daaawno nie było uszatego z talerzami! Supeeer![/QUOTE] Wstawiając je myślałam o Tobie :multi: Dawno go nie było latającego więc...:p Byliśmy na kontroli, wtrafiliśmy na tę samą doktor co ostatnio nas przyjmowała :) Zadowolona że oczka ładne i że nie ma już takiego kataru:) Zakraplać będziemy dalej bo jeszcze troszke ma tam wydzieliny. Kaja zapisana do kardiologa, daty nie pamiętam żeby teraz wam napisać :evil_lol: To wszystko :lol: Jutro fot c.d. Teraz mi się już nie che :cool1: Doobranoooc :sleeping:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha no weź zrób w końcu jakąś fotkę!!! ja jeszcxze nie widziałam na żywo :placz:[/QUOTE] :shake: nie da rady, nie zabieram mego sprzętu na rower:shake: Czekam aż mamcia się w końcu zdecyduje na małpke :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ło rany, aż mnie noga zabolała [url]http://images43.fotosik.pl/1/6cf82abe931f7cb0.jpg[/url] :mdleje:
- 78403 replies
-
O fuuu, pająk. Trza było go w linku dać :diabloti: Kara, a co słychać u szczurków??
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Myslicie że jajecznica z frankowych jajek była by smaczna? :diabloti: No i wszysyko widać jak na dłoni. Złe, agresywne to to, nie dziwota że ją na kiju tachali [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/117344/00000003.jpg[/url] :diabloti: Fajna siostra :evil_lol: -
[url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz135.jpg[/url] Genialne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Czyżby Szarik dojrzewał? :cool3: http://images34.fotosik.pl/346/bd45bf33ccb855d9.jpg buhahhaah i już widze oczami wyobraźni jak uderza w latarnie :roflt:
-
Ćwicz, ćwicz :-D Super foty! Mówisz że z mamą? A występowała przed kamerą?
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
A gdzie ten sklep? :diabloti: -
Ooooooooooo :crazyeye: Reaktywacja :cool1: Duży ten stawik. Odpowiedni dla Leona :lol: Nie do poznania [url]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/8-1-2-1.jpg[/url] :) Ładny!!! Jak tam rtg? [quote]Po spotkaniu z potencjalnym klientem podałam mu wizytówkę ze słowami "oto moja wizytówka". Szkoda, że na niej widniały dane mojego kolegi. A przedtem poinformowałam go, że pewne moje dane uległy zmianie, wiec żeby się nie zdziwił (a miałam na myśli jedynie zmianę nazwiska...)[/quote] :mdleje: :roflt::roflt:
-
Ojej, jak tak na niego patrze w tej żaglówce to Pagaj mi się przypomina....:( :loveu: