Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ona się zwie Anthea Turner. Ta to ma inaczej pod kopułką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale nie powiem, ładnie ma w domu :cool3: [quote name='"diuna_wro"']To ja dodam, że pod miski z wodą i jedzeniem super sprawdzają się przezroczyste maty z poliwęglanu, produkowane głownie jako zabezpieczenie podłóg przed kółkami krzeseł obrotowych. Wystarczy w Google wpisać "maty ochronne pod krzesła", są one dostępne także w sklepach KOMFORT (i dużo tańsze). Rozmiarowo są większe niż te dostępne w sklepach zoo, no i nie zaburzają kolorystyki naszych wnętrz. Polecam szczególnie dla psów, które chlapią podczas picia i mają w zwyczaju żarcie rozsypywać wokół miski.[/quote] Aaaa to to, to w IKEI coś takiego widziałam. Tylko że to spore jest :roll: Ostatnio myślałam co by pod miche z wodą dać bo jakoś ostatnio moje futra mają dziurawe paszcze :cool1:
  2. :loveu: Trójca :loveu: Atosiku, chudzinko :( :calus::calus:
  3. To jeśli się obawiacie o zniszczenia to zostawiajcie go z czymś co go zajmie pod waszą nieobecnością. Wędzone ucho; kong napakowany dobrymi rzeczami :cool3: On ma dopiero 10 miechów :razz: Wszystko da się wypracować.
  4. Ojjj, z tą tęczą :loveu::loveu:
  5. Teraz dopiero w weekend wpadne :lol::lol:
  6. [img]http://images41.fotosik.pl/29/d5baff4a7e48e047.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/293/2e7a2822e345cb93.jpg[/img] Język :lol: [img]http://images24.fotosik.pl/294/d4a5bd2ac0a75b3f.jpg[/img] Słońce zaszło i już nie było tak fajnie... [img]http://images33.fotosik.pl/403/deddb7ae6f4fd003.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/294/b379612389b9aeea.jpg[/img]
  7. [img]http://images40.fotosik.pl/29/0aada241301a5843.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/29/4082b0f1a5612234.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/293/a74abfb8001e8ab7.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/397/04bd8ec501574b05.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/293/90383c534441377c.jpg[/img]
  8. Fajnie że się podobają :multi: [quote]co on tam zobaczył, że ma taki błysk w oku?[/quote] Pieski, pieski :evil_lol: [quote]Jak uszka Kajki ?[/quote] Uszko, bo to tylko w jednym ma zapalenie. Chyba lepiej bo już go nie trzyma poniżej poziomu drugiego ;) Taaa, patyczek to ja mu znalazłam :grins: Powiedziałam żeby go zabrał to zabrał :evil_lol: Później go zostawił gdzieś po drodze :evil_lol: Pewnie pomyślał, "sama sobie go nieś" :evil_lol::evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/403/443f846ef50c18f5.jpg[/img] Pierwsze spotkanie :lol: Obyło się bez jatki. Co prawda troszke później warczał jak go jedna wąchała :evil_lol: ale czarnulka nie dała się sprowokować. Jak on wącha innego psa to jets dobrze, ale jak jego wąchają to już nie jest fajnie :evil_lol: Agent jeden. [img]http://images31.fotosik.pl/398/33de1da6def1828e.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/29/64d4c67d6a811682.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/398/344658fcb4b14816.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/403/9ea305f77954613b.jpg[/img]
  9. Booreczki kochane :loveu::loveu: Też mi się wydaje że rośnie :(
  10. Ja również :iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  11. :hand: Gezio tak nie wygląda :shake: [url]http://images25.fotosik.pl/293/f890ae16fb2114d9.jpg[/url] :eviltong:
  12. Ile goldenki miają lat, takie siwiutkie pysia mają. Jamniczek śliczny :loveu: Czekam na więcej z Fortów :loveu:
  13. To co ma w tej paszczy, he? :razz: Czy ona tak sama z siebie biega czy zachęcasz ją czymś?
  14. [url]http://images31.fotosik.pl/396/3c6c805c749f2a92.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Onka wygląda jakby miała za chwile spaść :evil_lol: 4 miechy mówisz :siara:
  15. [quote name='diabelkowa']jaaaaaaaaaaaaaaaaaa *******e :/ jaka trzeba miec pojebana rodzine no niezle wiecznie ***** tucza ta spasiona swinie co oni ***** chca go dac na ruszt czy co ? AAAAAAAAAAAAAA!!!! *****![/QUOTE] :mdleje: :evil_lol: Wdech, wydech Diable.
  16. Hheheh, mi tez gala się podoba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fajnie żes wróciła do czerwoności ;)
  17. :hand: Klapnięte uszko mam :loveu: [url]http://pieskiswiat.boo.pl/forza1/mini_PA259663.JPG[/url] Dużo zdrówka po sterylce życze. Świetna jest!
  18. anetta

    czarno-ruda galeria

    A co robią że jestes na nie zła? :cool1:
  19. Hej!! Jestem, możesz wklejać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu:
  20. Ile próbek :mdleje: :evil_lol: A z kina to bym uciekła :evil_lol::evil_lol:
  21. Brawo :klacz: Ładnie, ładnie! A jakieś zdjęcia z ringu?
  22. :loveu: Akrobatka, po takim drzewie chodzić :cool3: Śliczną ma obróżkę :cool3:
  23. Z chęcią zobacze jesienną Kaję z Częstochowy :loveu:
  24. Ja bym mu nie zostawiała jedzenia w misce. Teraz nie jest gruby ale z wiekiem może to się zmienić ;) Jak nie zje wszystkeigo od razu to zabierasz miche. U mnie nie było z tym problemu bo wszystko było wsysane w 5 min. :evil_lol: Czytałam lub słyszałam (kiedyś, kiedyś to było) :hmmmm: że to kot powinien mieć cały czas jedzenie w misce ze względu na coś tam :evil_lol::evil_lol: Ale może to mit tak samo jak suka musi mieć szczeniaki :eviltong: Moja od szczeniaka była uczona że ma określone godziny jedzenia.
  25. :loveu::loveu::loveu: A kotecek bomba :razz:
×
×
  • Create New...