-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
O rany :( Bardzo mi przykro... :placz:
-
[quote name='ryu_o']Z tego co czytałam cardigan jest bardzo szczekliwy a to mi bardzo nie pasuje... a poza tym są niby słodziutkie ale jakoś ich wygląd nie przemawia do mnie. Wiem wybredna jestem. Wygląd nie jest dla mnie ważny ale jeśli mogę wybierać to wygląd też ma znaczenie...[/QUOTE] Wiesz, każdy ma takiego psa jakiego sobie wychowa :razz: Mój nie szczeka w mieszkaniu (nawet ja domofon czy dzwonek do drzwi zadzwoni) Na spacerach baaaardzo rzadko. Ale ok. Przecież nie ma co na siłę przekonywać ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ryu_o, po przeczytaniu Twoich wymagań i co możesz zaserwować psu od razu pomyślałam o cardiganie :cool3: Duży pies "zamknięty" w małym "opakowaniu"
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
:loveu: Główka ładnie zrobiona :loveu: Przy strzyżeniu głowy ucięli mu ucho, ale nie przyjmuj się, tak też ładnie wygląda :loveu::loveu:
-
W styczniowym PP jest artykuł o tych pieskach.
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:loveu: bajkowo [url]http://images43.fotosik.pl/44/e46acc08c0669809.jpg[/url] Gratuluje tych dwóch lat. Przykro mi z powodu pieska... -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ale tu się żywieniowo zrobiło :cool3: Betty, a moje pytanie? :obrazic: -
Gdzie Nuka rozpakowująca prezenty? :eviltong:
-
[img]http://images31.fotosik.pl/426/1a33b235a9071cd8.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/43/aaea9354980ed951.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/307/6f40d55b882b039e.jpg[/img]
-
Asher, fakt :cool3: Deer, oczywiście :cool1: [img]http://images44.fotosik.pl/43/97323f1f291bcf26.jpg[/img] Biegał samopas :mad: Zapewne "właściciele" go wypuszczają żeby sobie pobiegał :diabloti: Widać że zadbany był. [img]http://images34.fotosik.pl/425/c58446d06f48a2a8.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/426/0cca23d63e80813b.jpg[/img] Zdrajca :diabloti: [img]http://images31.fotosik.pl/426/8b3e9c90bd963f1f.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/425/1e17ec5b18c8404e.jpg[/img]
-
:crazyeye: Zaćmy?!! No coś Ty! Beza piękna:loveu:, faktycznie troszke smutna.
-
Sesja z kamykiem :thumbs: Betel, fajowa kartka :evil_lol: zwłaszcza piesek na korku :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobcia, wracaj :cool3: Ileż można :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
W końcu mogłam zobaczyć tamte foty :eviltong: [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1951.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: To się nabiegali :cool3: Może puścisz Tobiasza w jakimś maratonie :evil_lol::evil_lol: -
Witam Noworocznie! [img]http://emoty.blox.pl/resource/party.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/drunk.gif[/img] Jak tam po imprezach? [img]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/img] :evil_lol: [b][I]Wszyskim dogociółkom oraz.... hmmm dogociołom? (:niewiem: ) :evil_lol::lol: w Nowym Roku życze wytrwałości, miłości, zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia marzeń, uśmiechu na buźkach oraz wszystkiego co najlepsze :loveu:[/I][/b] Zwierzaki przetrwały :evil_lol: Kaja nic nie słyszała a Uszaty schował się pod stolik od lampki i tam wkroczył w Nowy Rok :lol: W porównaniu z zeszłym rokiem to dobrze zniósł fajerwerki bo nie dyszał ;-) -------------------------------------------------------------------------- Mudik, i jak? znalazłaś numer do tej lecznicy? Asher, no nie przepadają za tym żeby ktoś zakładał im jakieś niewiadomoco:evil_lol: na głowy. Nie lubią jak robią z nich pajaców :diabloti: Agaciaa, nie :diabloti: Jamnicze, :evil_lol::eviltong: Ale przynajmniej fajniej wygląda :lol: W ostatnią niedzielę poszliśmy na dłuuugi spacerek do lasu :multi: Ale najpierw powiem wam czemu Masaj tak biega sam z siebie :lol: Żeby dojść do lasu musimy iść przes "nasze" spacerowe działki i akurat facet podrywał gołębie żeby sobie polatały i robi wtedy takie dziwne dźwięki-wsiiuuuu wsssiiiiuuuuuu (dość głośno) :lol::evil_lol: i macha jakąś szmatą. No i nie wiedzieć czemu Masaja strasznie to denerwuje :evil_lol: I chciał się dostać do tego faceta a potem do gołębi które już nad nim latały :lol::roflt: No komedia. [img]http://images50.fotosik.pl/43/fda82cf34237175d.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/43/49d1d56732752fc8.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/431/9b6915706a1c9e3c.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/425/7c6590d007ea8e0e.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/308/5953cb56bf4dd757.jpg[/img] [url=http://www.wrzuta.pl/film/q46ZBJtRpB/dscf4245][b]FILM[/b][/url] [SIZE="1"]Chciałby ktoś maluszka cardiego?[/SIZE]
-
:-( [SIZE="1"]Już miałam pisać gratulacje a za chwile przeczytałam że nie będziesz mamą....Przykro mi. Ale zobaczysz, wszystko będzie dobrze.:calus:[/SIZE]
-
Jakie ma ubranko :lol::lol: Do obróżki (sliczna :loveu:) pasuje!! :mdleje::crazyeye::crazyeye: Cambel, wyslij te zdjęcie do jakiegoś konkursu [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/201280/00000003.JPG[/url] Mistrzostwo! :roflt::roflt::roflt:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Bett, co Ty tam rysowałaś? Surykatke?? :evil_lol::evil_lol: Co to jest? Ja tez daje Brita :eviltong: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Baw się dobrze :multi: Najlepszego!! [url]http://i44.tinypic.com/ehjbee.jpg[/url] :mdleje: nooo nieeee :evil_lol::evil_lol: tego jeszcze nie widziałam :lol: -
[quote]Witaj, Anetta! Jakos ostatnio nie widziałam Cię tutaj...[/quote] Zaglądam ale bywa że nic nie piszę :eviltong: Fajowe zdjęciaz Czadu :cool3::cool3: A ten kameleon, no, no.
-
:crazyeye: Ło jezu, ale kość :evil_lol:
-
Jakie sympatyczne karteczki z imionami :loveu::lol: Hihihihi, jak oni się kochają :loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']najszersza ma 4 cm szerokosci wez mnie nie dobijaj z tym grubasem...[/QUOTE] Ja o obroży pisałam :lol::lol: 4? wygląda na szerszą. Uszatego ma c4 cm. a nie wygląda na taką szeroką.