-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
anetta replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
:cool3::cool3: Ale co to za zamazywanie?! :mad: -
Jaki on smutny :(( [url]http://images37.fotosik.pl/78/7946b22bb2fd5fe4.jpg[/url] :evil_lol:
-
Czyli to o zająca chodziło..? Ładny basenik :evil_lol:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Cofnij się :p -
"Uuu, ale duża dziewczyna...:razz:" [img]http://images40.fotosik.pl/80/a7c91a985af85b57.jpg[/img] "No dobrze, jak tak bardzo chciałaś to już postoje, ale tylko chwilkę!! Tak się trochę tu niepewnie czuję...:cool1: Co ja jestem, wiewiór jakis żeby po drzewach chodzić?! :diabloti:" [img]http://images49.fotosik.pl/84/cb539a9f75579898.jpg[/img] "Na korzeniu już lepiej :p" [img]http://images42.fotosik.pl/80/81a112df6e3f5ccb.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/80/3cf13f411f3459c1.jpg[/img]
-
Deer, kiepsko, ale jak na 15 latke to dobrze się trzyma :) Chyba jej zmienie tą miche :roll: Coraz trudniej jej się z niej je. Ona teraz potrafi 15 min jeść...:shake: Starość jest straszna. Stoi na miską i nic.....Tak jakby się zawieszała. Zazwyczaj po przebudzeniu tak ma lub w trakcie jedzenia; potrafi również odejść od miski mimo że nie zjadła wszystkeigo. Trzeba ją pilnować bo licho nie śpi i czeka :diabloti: Muszę ją naprowadzać żeby wtrafiła do środka mimo że miska duża. Węchu prawie nie ma. Wczorajsze :p Na początek tak troche ornitologicznie :evil_lol: [img]http://images45.fotosik.pl/84/f50f9c7632b85e2b.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/84/a9d6df93af6455d1.jpg[/img] Widze cie! :diabloti: [img]http://images42.fotosik.pl/80/0917305216452e36.jpg[/img] I taki krótki [url=http://www.wrzuta.pl/film/As5XfqllTH/dscf4678][b]filmik[/b][/url] Ptasie radio :eviltong:
-
Ale wtrafiłam! Wspominki :multi: uwielbiam je :loveu:
-
Fantastyczne imię dla CC :lol::lol::evil_lol: Sweet :loveu: Agnes, poka z bliska te aqwa bo nic nie widze :diabloti: :evil_lol::evil_lol:
-
Ten wierszyk...haah donre, dobre :evil_lol: Wschód niesamowity :crazyeye::crazyeye:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:multi::multi: Wiedziałam :evil_lol: -
Nie zazdraszczam :shake: Pamiętam jak Kaja miała, to był koszmarek :diabloti:
-
Brawo, brawo :klacz:
-
[url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/maly%20bezik/reading_newspapers.jpg[/url] Od malucha był żądny wiedzy :evil_lol::evil_lol: Bziczku, spóźnione ale bardzo szczere! Wszystkiego najlepszego białasku, nie rośnij :evil_lol::lol::lol:, baw pańcię i żyj chwilą :lol::lol: :BIG::lilangel:
-
Ja też nic nie wiedziałam...:-( Współczuje :calus: No właśnie Ala, przyszłam odwiedzić starych znajomych i zobaczyć co słychać a tu czytam takie smutne wieści:( Maga, co u was słychać?
-
Te 5 zdj. to powinnaś na Fotografie dać! No. :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Boże, masakra ten piesek...:( Przykro patrzeć... Springerek zajebioszczy :cool3::cool3::loveu: Te oko! :mdleje: Nie wiem które lepsze :niewiem: :evil_lol: -
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
I Gingerke też sobie ktoś przywłaszczył...ładnie, ładnie...:mad: [url]http://i43.tinypic.com/6nqdz8.jpg[/url] :loveu: Każde zajęte swoimi sprawami :evil_lol: [url]http://i42.tinypic.com/1zn0v0k.jpg[/url] -
A chomikowi to się jakiś zastój zrobi od tego leżenia do góry brzuchem, wsadź go do kołowrotka :p Niech się zwierzak troszkę porusza :evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images45.fotosik.pl/84/a73623c8337ff72a.jpg[/url] :crazyeye::roflt: Ładnie trenujecie, ładnie :evil_lol::evil_lol: Biedna Mayka, same rude ją otaczają :cool1: -
Pisze raz jeszcze :angryy::angryy: Dziś to mi nogi de weszły :diabloti: Najpierw kilkugodzinny spacerek do lasu, a potem prawie z marszu wyprowadznie nie :diabloti: świętej trójcy :evil_lol::evil_lol: Po przyjściu do domu padłam jak mucha :evil_lol::evil_lol: A ludu z psami :crazyeye: I ogólnie ludzików. Wypełzło to to z chałup że teraz to ich jak mrówków na ulicach :evil_lol::evil_lol: Już chyba wiem jak działa fotoszit :crazyeye::evil_lol: Ostatnio jak tam zaglądałam miałam 35%, a dziś już tylko 31 :crazyeye: Czyli im mniej się transferuje foty to procenty maleją...? :hmmmm: :lol: Dla urozmaicenia :evil_lol: [img]http://img27.imageshack.us/img27/5603/dscf4497z.jpg[/img] Jeszcze zimowe z 24.02 [img]http://img27.imageshack.us/img27/2917/schowek01p.jpg[/img] [img]http://img26.imageshack.us/img26/5652/schowek02a.jpg[/img]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No i się smieją z Pepy :mad: Ja chce łysą Pepkę :grins:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:crazyeye: Osz w m... Straszne. Króliki u was biegają ot tak sobie? :crazyeye:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No właśnie :( I gdzie my teraz prawdziwego Stefana zobaczymy? :placz: Chyba musimy czekać na następny topic... No to trzymamy! :evil_lol: A yoreczke to chyba widziałam...