-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Full House, oczywiście :p Agnes, nie drażnij się z nami i wstaw wsio tutaj :evil_lol::eviltong: Ja wszystkie foty z chęcia oglądam. Gratuluję wszystkim wyników :multi:
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
anetta replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jest fantastyczna! :iloveyou: I ucho jej stanęło! -
Kolce wielkie jak stodoła :cool1: Trzeba było tyle nie pić :diabloti:
-
Kogo ja tu widzę [url]http://img196.imageshack.us/img196/5505/resizeofimg1353.jpg[/url] :cool3: :evil_lol: Brawo Asiaczki!
-
Fantastyczne foty :loveu::multi: Lot z palisady, wg mnie zaliczony:lol: Serio ;) Ja też bym zapłaciła :p Uwielbiam zdjęcia Łukasza. Widzę że do niego dołączył kolejny świetny fotograf :cool3: A co do robienia fot. To jest tylko dobra wola fotografa że specjalnie przyjechał żeby siedzieć pół dnia (jak nie cały dzień :razz:) przy parkurze i cykać psy gdy nie zawsze jest piękna i słoneczna pogoda :cool1: :diabloti:
-
Wszystkiego NAJlepszego :loveu::loveu: Prezent szałowy, mniam, mniam :lol: Fajny ten tor. Kiedyś widziałam w TV jak zawody na nim były:multi: Ładnie tam! A Sympa to nie dobra sucz.
-
No hej. Niedziela zupełnie nie udana:shake: Miałam się spotkać ze znajomymi i nie wypaliło, a że miałam się z nimi spotkać to nie pojechałam na wystawę :shake: A jak się dowiedziałam to było już za późno żeby jechać na Gwardię :roll: Nie opłacało mi się jechać tam na godzinę czy 1,5 :shake: Ogólnie jest do de :cool1: Mówisz masz. Co prawda nie Uszaty ale równie słodki :eviltong::evil_lol: [img]http://img530.imageshack.us/img530/1056/jez1.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/8510/jez2.jpg[/img] :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Patron Servive? Faktycznie, pierwszy raz słyszę :cool1: Filmu nie mam, musiałabym iśc do kina, a ja nie lubię ryczeć w kinie :eviltong: -
Widziałam tego weimarka :loveu: Fajny szczylek.
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to sobie nadrobiłam zaległości, cos dawno mnie tu nie było :cool1: Już się nie mogę doczekać odpicowanego garbuska :loveu: Fajnie masz z tym centrum szkoleniowym, pod samym nosem ;) Tak w ogóle to gdzieś Ty? -
:mdleje: Fantastyczne. "Coś mówiłaś? :cool1:" [url]http://i25.tinypic.com/34pgghx.jpg[/url] Skarpetki :cool2:
-
[quote name='puchu']Jakie Włochy :mad: Mieszkam w Ursusie! :eviltong:[/QUOTE] No dobrze, juz dobrze, wdech wydech :eviltong: Ooooo, Miroszki :crazyeye:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ja tu tez zaglądam, no! -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Bawcie się dobrze :bye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Rozczulające :):loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agaciaaa']Niestety nie :lol: i tak ledwie znaleźliśmy jakikolwiek, bo w pobliżu tej zatoczki gdzie Sara pływała nie było żadnych drzew ;) więc musieliśmy się przejść kawałek żeby znaleźć jakieś patyki :lol:[/QUOTE] Lepszy rydz niż nic :evil_lol: Odpowiednia mina na tabliczkę ostrzegawczą [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz070-4.jpg[/url] :diabloti:
-
[quote name='BeataG'][B]Anetta[/B], będziesz jutro (a właściwie dzisiaj)? Jeśli tak, to zajrzyj na belgi (ring 9), tym razem wystawiam oba, poznasz mojego najmłodszego. :)[/QUOTE] Niestety, jak widać :shake: A najmłodszgo poznałam w Nowym Dworze :eviltong: Unbelievable, no brawo :krolik:
-
[quote name='Agnes']to zmienilyscie sklad:evil_lol: bo z justa i betty chwilke rozmawialam, ale stala z nimi (byla) Tinka:roll::lol:[/QUOTE] [quote name='Unbelievable']a jak sobie poszłyśmy od was to spotkałyśmy anetę :evil_lol: i kółko się zamyka :evil_lol:[/QUOTE] :lol::lol: Jakie to proste :lol: A wy sobie gdzieś później poszłyście bo nie było was przy stolikach :evil_lol: Szukałyśmy was.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']No co Ty ;) Ona lekko muska ziemie :evil_lol:[/QUOTE] [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_girl_haha.gif[/img][img]http://emoty.blox.pl/resource/flying.gif[/img] -
Aaaaaa. Brawo babciu :bigcool: Ten z tyłu jest fantastyczny! [url]http://i28.tinypic.com/jpetjq.jpg[/url] [quote]urodzil sie glowka do przodu, nie oddychal, zimny...dostalam 3 zawaly w tym czasie...ale jakos go wymasowalam, plucka oczyscilam i jest wsio ok[/quote] Skąd wiedziałaś co robić? :razz: Ja ze strachu bym uciekła :roll: :evil_lol:
-
:lol: Większego badylka nie było?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Gratuluję :klacz: Fajnie Ci wychodzą zdjęcia a co będzie jak już poskromisz bestię?? :cool3::cool3: Strach się bać :evil_lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00735.jpg[/url] A z tyłu jakis drapieżca :multi: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Preczytałam o przesyłce co szła przez Kraków do Cię :evil_lol::evil_lol: Co to za firma kurierska? :evil_lol: Marleja czytałam...tradycyjnie potok łez na koniec ;)