Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :crazyeye::crazyeye: Szok, szok...i szok :angryy::angryy: Wtrafiłam wczoraj przez bannerek na ten wątek, poczytałam reszte wątków i krew mnie zalała :crazyeye: Później dogo szwankowało i dziś mogłam dokończyć :cool1: Nie wiem co powiedzieć bo mnie mdli. Brałam udział w jednym z bazarków BlueLagoon :angryy: Rany, jak ona mogła :crazyeye: Do głowy by mi nawet nie przyszło żeby COŚ TAKIEGO wymyslić :crazyeye::crazyeye: Trzeba mieć nieźle pod kopułką :stupid::stupid:
  2. :-(:-( Przykro... [SIZE="1"]A co to zębów, mi jakimś trafem urosły bez problemów i bez bólu w szczęce O_o[/SIZE]
  3. :evil_lol::evil_lol: O jaaa, czarna pantera! Kasa by była a tu zonk. Pantera uciekła :shake: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000041.JPG[/url] hahaha, dobre, dziąsła swędzą.
  4. No to poczytałam i trzymam kciuki :kciuki:
  5. [quote name='agnieska']Jest cudowna! Miałam na nią ochotę, ale rozmiar nie ten :placz:[/QUOTE] To może napisz do Taks czy by Ci zrobiła odpowiedni rozmiar? :crazyeye: Łaadna galanteryjka Vectra :razz:
  6. Nasz pierwsza Taksowa obróżka [img]http://kiw.imgag.com/imgag/product/full/em/3128308f.gif[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/2378/dscf1059.jpg[/img] [img]http://img179.imageshack.us/img179/3701/dscf1061.jpg[/img] Muuuuuuuuuu [img]http://i50.photobucket.com/albums/f322/CaptionNeo/EMOTS/cow.gif[/img] :diabloti:
  7. O rany, co kolejna to piękniejsza :loveu::loveu:
  8. :mdleje: Fantastyczne zdjęcia i ujęcia :loveu::loveu: Okolica również. Rodzyneczek :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/2n0lao3.jpg[/url] Red merle jest bowski. [url]http://i30.tinypic.com/34qnrsj.jpg[/url] Ten piesek sędziego to chyba już starszy jest? tak patrząc na siwy pyszczek.
  9. Dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam wakacyjne foty :loveu: Niestety wszystkie się nie otworzyły... Bardzo mi przykro że z Tatą jest źle :( Trzymam kciuki!!
  10. Tło do cocerka bardzo mi się podoba :loveu: A co orka ma w pysku?
  11. anetta

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img188.imageshack.us/img188/3429/s020909021.jpg[/url] Obroża pod kolorek :evil_lol: Bardzo ładnie wygląda. Jak wygląda IPOwski ślad?
  12. Gratki!! A tamta konkurencja też mi się wydaje jakaś taka...inna :eviltong:
  13. Jak dobrze że baski są w drobniutkie, inaczej byście się nie pomieścili na tej ławeczce :diabloti:
  14. anetta

    bzik

    [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/oboz%20cavano/214.jpg[/url] :evil_lol: Bez freesbowy, Bez agilitowy, Bez pływający :crazyeye: Łooooooooo :loveu::loveu::loveu: Tor stał przy samej wodzie? Bo tam widzę że obcy ludzie się opalają na djeziorkiem :p Byli zainteresowani tym co się tam wyprawiało? :evil_lol:
  15. :-( O rany, bardzo mi przykro Ola :( ['] :placz::placz:
  16. :loveu: Fantastyczne foty! Tyle zabawy miałyście. [url]http://img206.imageshack.us/img206/4276/jzefowo196.jpg[/url] CUDNE :mdleje: :loveu: [quote name='weszka']Gdzie byś ciotka nie weszła? Że suki groźne czy że ja hehehe A fota która? Ta spacerowa wspólna?[/QUOTE] Na mostek, na mostek :p A pisałam o focie z mostkiem :lol:
  17. Witamy :evil_lol: Opowiadaj jak było na kolejnych wakacjach. Faktycznie :crazyeye: Identyko Lala.
  18. Nie mam żadnych lepszych wiadomości, jest cały czas tak samo...:-( Po tych lekach jest taka mało przytomna i słaba :( Aussie, masz rację, to czapla siwa.
  19. Duzy brzuszek już :cool3: A będzie jeszcze większy. [SIZE="1"]Zastanawiam się czy ludzie pukają się w czoło jak widzą was z całą bandą...? :evil_lol:[/SIZE]
  20. No to super!! :multi: Fajne szele ma ten hasky.
  21. Zeby sobie pozjeżdżać między drzewami to trzeba spełniać jakieś warunki? :razz::razz: Płaci się? Też tak bym chciała :lol: Śmieszny ten konkurs :lol::lol: A prosiaczki :loveu::loveu: Dawno nie słyszałam gwiżdżenia... Baw się dobrze!!
  22. Dzieciaczki po domkach się rozchodzą :placz: Ale to dobrze, dobrze :multi: A dziewczynom to jakiś szlaban że te jatkę :mad:
  23. Mumina to juz kawał baby widzę :cool3: Jaka zabaweczka :lol: Tak się zmęczyła po lataniu z wiatraczkiem?
  24. Po tym Luminalu jest o wiele spokojniejsza. Przesypia już nawet większość nocy. Ale jest taka słabiutka....:-(:-( Relanium jest w ostateczności. Na ulotce nawet jest napisane że przedawkowanie może spowodować śmierć....Nie dośc że to lek na recepte to dodatkowo trzeba było podać pesel :mdleje: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Tak mi źle..:placz::placz:[/COLOR][/SIZE]
  25. anetta

    Furminator

    [quote name='Asia & Ginger'][B]Anetta[/B], ja bym to skleiła na stałe Super Glutem i byłoby jak nówka, bo szkoda wyrzucić. ;)[/QUOTE] No chyba tak zrobię. Jak na razie czesze samym grzebykiem. [quote name='moth']A ja mam już ponad rok (kupiłam na międzynarodowej w Warszawie w 2008 r.) i jest w stanie idealnym, a używam dość intensywnie.[/QUOTE] Ale identyczny? z wymiennymi ostrzami? Ten też jest używany często bo nie tylko na moim psie.
×
×
  • Create New...