Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Jakie duże już..:mdleje: i do domów już idą :mdleje: Gratki za wyniki!
  2. Hhaah, te z MIędzyzdroji wypas :evil_lol::evil_lol: Tobi dostał coś za te stanie? :diabloti:
  3. Dziewczyny :calus: Czas leczy rany...W tej chwili nawet nie potrafię wstawić jej ostatnich fot które jej zrobiłam... Bzikowa, no właśnie nie za bardzo. Oni nie byli ze sobą związani, jak to czasami bywa wśród psów które żyją po jednym dachem. Żyli sobie po prostu obok siebie....Na początku jak Uszaty u nas bywał to zaczepiał Kaję do zabawy, ale ona..jak to ona...zbywała i unikała kontaktu. Parę razy jeszcze próbował ją rozchuśtać :lol: ale ona twardo się nie dawała. I sobie dał spokój. Kajek nie była psem który bawił się z innymi. :-(
  4. Wczoraj doczytałam że nie ma już Nessi :( Głupia sprawa :( Z Tz też nie było ciekawie :shake: Ostatnio nic nie pisałaś, tzn. że jest dobrze? :)
  5. Jesień :crazyeye: :loveu::loveu: Piękna jest na tych fotach.
  6. Ooooo, śpiący Figaro jest rozczulający :mdleje:
  7. [quote name='agaciaaa'] Witaj Anetko :multi: Fajnie, że wróciłaś :loveu: zaległościami się nie przejmuj, u nas się nic ciekawego nie działo ;) Myślisz, że powinnam uciachać jej uszy? :diabloti:[/QUOTE] Zauważyłam :evil_lol: Niech żyją swoim zyciem :loveu:
  8. Ale wieści :multi::multi: Mała fantastyczna :loveu: Czy ona jest niebieska czy to czarny taki bledszy od lampy? Gratuluję! Hhahaah, a jak Dawid przeżywa :evil_lol: Szkoda kociambra :( Jak czytam o tej Szwecji to coraz bardziej myślę że mają nierówno po kopułką :cool1: Popier.... ich :razz::stupid:
  9. :crazyeye: Rosną jak szalone http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Akwarium/DSC_1346copy.jpg Widziałam wycieczkę, ładnie tam :p
  10. Przeczytałam że usg potwierdzone, w takim razie duuże gratki dla panicza :evil_lol::multi: :klacz: Rany, ale niszczęście były z Klamki :shake: Zmieniła się niesamowicie.
  11. Hej! :mdleje: to są te maluteńkie kotki które widziałam jakiś czasu temu?:crazyeye: Nie ma domków?:roll:
  12. Witamy. Czas wrócić na dogomaniackie blożki. Jedno miesięcznych zaległości nie będę zadrabiać bo to ponad moje siły :cool1: Sara pełna energii. Wersja bez uszna bardzo mi się podoba :evil_lol:
  13. Nie miałam pojęcia że taki dramat się rozgrywał :-( Przez jakiś czas w ogóle nie zaglądałam na blożki. Serdecznie Ci współczuję :-( :placz: Dla Negra ['] Dobrze mówicie dziewczyny, 2 psy to minimum....Gdyby nie uszaty to nie wiem.....
  14. Dziękuję wam... Ciężko mi tu wchodzić :-( Była z nami od samego początku. Przeżyliśmy wspólnie 16 cudownych lat, a dokładnie 16 i 4 miesiące. Była moim pierwszym wyczekanym psem. A to że był to jamnik to zupełny przypadek. Shit! No i znowu nie napisze wszystkiego bo jak zaczynam pisać to się rozklejam :placz::placz: Musi chyba trochę czasu minąć żebym napisała coś więcej....bez chusteczki pod ręką.... Boże, Jadzia :placz::calus: Współczuję.
  15. Imię: Masaj Rasa: Corgi Cardigan Właściciel: anetta 1. [B]Ładne oczy masz, komu je dasz ?[/B] [img]http://img176.imageshack.us/img176/8017/dscf6374.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/3185/dscf9324zmn.jpg[/img] 2. [B]Uśmiech zdobi każdą twarz[/B] [img]http://images34.fotosik.pl/290/5b9c54646831c0e0.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/199/c5de07e41ea5a48d.jpg[/img] 3. [B]W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy.[/B] [img]http://img40.imageshack.us/img40/465/2875a5296c6b303e.jpg[/img] 4. [B]Dowolne[/B] [url]http://images37.fotosik.pl/184/2f3ada38b8b52d0c.jpg[/url] [url]http://images38.fotosik.pl/184/fd2223b84b8401c4.jpg[/url]
  16. Śpi....Moje Słoneczko zasnęło....:placz::placz::placz::placz: 23.09 pożegnaliśmy Kajunię....Bardzo, bardzo to przeżyliśmy.....I przeżywam nadal gdy tylko o niej wspominam... Biega teraz tam gdzie była najbardziej szczęśliwa, po lasach....Ugania się za zwierzyną. Gdyby nie Masaj nie wiem co by ze mną było.... :placz::placz::placz::placz::placz:
  17. Kardiff wygląda naprawdę świetnie, ale ta cena...:shake: Śliska, ale za to raz strzepnę i po piachu i sierści nie ma śladu. Tylko nie wiem co z tą wodoodpornością.... Muszę się zastanowić...A w między czasie może jeszcze ktoś się wypowie...?
  18. Uhh, w końcu znalazłam ten temat. Znowu muszę kupić matę, tamta gdzieś przepadła :roll::oops: Zaczęłam wertować Allegro i takie oczy mam :crazyeye: Tyle tego jest że już nie wiem którą chcę....:roll: Tamta którą miałam zbytnio nie podobała mi się...Była zrobiona z materiału w który sierść się wbijała i ciężko było to utrzymać w czystości. Podobją mi się [url=http://www.allegro.pl/item734103727_rozpinany_pokrowiec_mata_do_przewozu_psa_od_ss.html]TE[/url] Ale zastanawiam czy się są wodoodporne...? Ma ktoś taką matę? No i jeszcze fajnie by było aby były boczki, ale chyba tylko Kardiff ma z boczkami?:-( [SIZE="1"]Czy oni nie mogliby robić jednego rodzaju, no góra dwa :eviltong: i problem byłby z głowy:evil_lol:[/SIZE]
  19. A ja wpadłam na szybki patent który sprawdził się doskonale na wakacjach na wsi, gdzie w niektórych miejscach było ciemno jak w do... Lampka do roweru :p przyczepiana do obroży. Większość lampek ma różne opcje świecenia. Ja ustawiałam na ciągłe świecenie lub migające. [img]http://images41.fotosik.pl/177/5b87718501c7a3d4.jpg[/img] Zostaliśmy nawet pochwaleni za tą lapmeczkę przez jakichś ludzi których minęliśmy na którymś wieczornym spacerku. Powiedzieli że "bezpieczeństwo jest najważniejsze" :)
  20. Dzięki dziewczyny. Dałam radę. Fajna sprawa z tym Print Screenem :evil_lol: Fioneczka, zauważyłam że tak można zrobić, ale ja drukarki nie mam. Tak to bym wam głowy nie zawracała :)
  21. Jesteśmy. Nic się nie zmienia. Z Kają kiepsko, wydaje mi się na Luminal już się uodporniła :roll: Czasami odnosze takie wrażenie... W zanadrzu mamy jeszcze jeden lek, na noc, w formie płynnej do wciskania w zadek. Neurolog powiedział że działa natychmiast, i faktycznie, pare minut i piesek śpi. Jedyne pocieszenie to to że po tych lekach ma większy apatyt i w końcu troche przytyła. Taka chudzina z niej była...no mówie wam :roll: Nie zaglądam do was bo w ogóle nie mam ochoty.... W ogóle na FB nie wchodzę..... Mam nadzieję że u was wsio w porządku. A jeszcze doszła ta afera bazarkami :shake::angryy:
  22. Kaję wymiślił mój brat, a czym się kierował? nie wiem :p Ale Kaja idealnie pasuje bo sucz lubi "śpiewać" :evil_lol: Zwłaszcza u weta :roll: Masaj. No tu jest bardziej złożone :evil_lol: W rodzinnym domku dostał imię Masa, po przyjeździe do PL imię dostało literkę J bo zauważono że Uszatek lubi wysoko skakać i jest troszkę wyższy niż pozostale corgi :eviltong::evil_lol:
  23. Jezuuu:cool1: Co tu się wyprawia :cool1: Pare nowych chłopów i już szał ciał :evil_lol::evil_lol: [SIZE="1"]Myślałam że Amit to dziołcha :P[/SIZE] Że też zawsze jak się coś dzieje ciekawego na dogo to później z wątku robi się niezły off :razz: To takie moje spostrzeżenia. A żeby to nie było całkiem offowo. Nadrobiłam wszystko z dzisiejszego dnia i widzę że światowa M.Ch. jest już na onecie i innych portalach. No No... Mam nadzieje że dokopią jej się do dooopy :diabloti:
×
×
  • Create New...