Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000016.jpg[/img] Cardiganus drzewołazus :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000017.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000018.jpg[/img] W drodze powrotnej robiła się już mgła....:cool1: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000019.jpg[/img]
  2. Nawet słońce nieśmiało wyszło. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000011.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000012.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000013.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000014.jpg[/img] W lato tą dróżką pomykam na rowerku :loveu: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000015.jpg[/img]
  3. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000007.jpg[/img] Tak, tak, to bułki :evil_lol: W tym lesie bułki rosną na drzewach. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000009.jpg[/img] Dziam, dziam, dziaam [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000010.jpg[/img]
  4. Udało mi się wgrać :multi: [url=http://w514.wrzuta.pl/film/aQcGQY75Gnd/film0007][b]1[/b][/url] [url=http://w514.wrzuta.pl/film/79x9owWhZTN/film0008][b]2[/b][/url] ktoś mnie potrącił i dlatego była krótka przerwa, tak po poetycku, jak to mówi jeden z chłopakówz Formacji Chatelet :lol::lol: Kazimierz Przerwa Tetmajer :evil_lol::evil_lol: Uszaty :p Nie ma śniegu bo to foty z 21.11:eviltong::eviltong: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000022.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000002.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000003.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000004.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/401261/00000005.jpg[/img]
  5. :hand: Super że jesteś. I nawet foty dałaś, nie tylko z Idą. Poszczęściło się boksereczce. Poznała was? :))))))))) Dawno Cię nie było. Powiedz że nie jesteś w ciąży :diabloti: :evil_lol:
  6. [quote name='Marta_Ares']niom impreza super, a ludzi- masa:roll: :lol: zaginionego psa:eviltong:, bo mu ucieka z kojca... ale on podobno za nim do nas trafił błąkał sie z 2 dni, a wlasciciel jakos sie nie kwapil zeby ogloszenia zrobic....:angryy:[/QUOTE] :eviltong: Nie wiem czemu myślałam że to sucz :lol: Ehh, super :mad: Gdyby nie wy pewnie nadal by się błąkał :shake:
  7. Ooo jakie śnieżne yeti :evil_lol::loveu::loveu:
  8. Najlepszego!! :))))))) :drinking:
  9. Witam. Sesja dziewzyn na czerwonym kocyku jest super :loveu::loveu::loveu: Brawo dla autorki:)) Trzymam monco kciuki za Sympulę! :kciuki:
  10. Czeeeść, mamy już Nowy Rok!! :lol::lol: Gdzzie wy się podziewacie?
  11. Miło że blożek odżył :multi: :mdleje: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200905/94125/373554/00000021.JPG[/url] słodziutka :loveu: Przykro z powodu wypadku :( Cerber to strrrasznie podobny do mamusi :evil_lol:
  12. anetta

    bzik

    Hejo! Nie dałam rady wszystkeigo przeczytać :evil_lol: Ładne masz niewypały :diabloti: A ta jest najgorsza [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spacerki/sn26.jpg[/url] :diabloti::diabloti: Więcej takich niewypałów proszę! :loveu::loveu::loveu::loveu: niektórzy ludzie po prostyu nie powinni mieć psów :shake: Piszę o tym gościu od astów...
  13. TYlko do 16 hahahah. Ja już wróciłam do świata żywych :evil_lol::eviltong:
  14. Fantastyczne, bardzo mi się podobają te z zamku :loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_WdAslVixfMs/SzaF5aXPMAI/AAAAAAAAAPg/zfia0F-Jdj8/s512/SDC15196.JPG[/url] :thumbs:
  15. Dziwią mnie takie teksty. Kupuje ktoś psa z niewiadomo jakiego miejsca, a później ma pretensje do sprzedawcy-handlarza :angryy: że piesek nie będzie wyglądać jak rasowy :shake: Szczęście że ta sunia zostanie w domu i będzie kochana. A na przyszłość, psy kupuje się u hodowcy z ZK. Rozumiem że będzie wysterylizowana?
  16. [quote name='jamnicze']Ona bardzo by się chciała tego pozbyć, ale nie ma lekko ;)[/quote] Ale ja pisałam o nim :eviltong: Założyć mu normalny kaganiec a nie coś takiego :roll: Wszystkiego najlepszego w 2010roczku :multi::knajpa:
  17. [quote name='Vectra']Andrzej Małkowski , przyjmuje w Latchorzewie[/QUOTE] Fenkju wery macz :biggrina:
  18. ZA 2010 :drinking::drinking: Fiolecik na dobry początek roku :drinking::drinking: Widziałam maluchy, są fantastyczne :loveu::loveu:
  19. :drinking::drinking::drinking: Najlepszego. Biance się w główce poprzestawiało z tymi ucieczkami :shake:
  20. Co mogę zrobić żeby nie mieć poucinanych zdjęć??? :angryy::angryy: Przecież nie mam jak czytać jak klikam na minus z prawej strony klawiatury. Było dobrze po uruchomieniu nowej dogo, potem coś poprzestawiali i do tej pory mam poucinane foty :angryy: Teraz u mnie będzie tak że zmniejsze forum i foty będą w całości, ale za to literki będę mieć malutkie że oczy stracę :mad: [img]http://img94.imageshack.us/img94/3413/zdjcie0070h.jpg[/img] Trójka finalistów w tańcu MJ. [img]http://img25.imageshack.us/img25/8558/zdjcie0077b.jpg[/img] Po imprezie. To jest maaały kawałek z tego co widzieliśmy na drodze :evil_lol: [img]http://img704.imageshack.us/img704/6025/zdjcie0079h.jpg[/img] Mam jeszcze filmy ale jakoś nie chcą się wgrać na ImageShack:cool1: Agaciaaa, hahaha, taaak, to był mocno spracowany pomocnik Mikołaja :evil_lol:
  21. Dziękuję :multi: Tak było w Święta :evil_lol::evil_lol: Drzemał sobie pod stołem na moich prezentach :lol::lol: [img]http://img260.imageshack.us/img260/4645/zdjcie0035r.jpg[/img] A tak było. Jakość niestety leży. [img]http://img13.imageshack.us/img13/3071/zdjcie0056b.jpg[/img] [img]http://img704.imageshack.us/img704/6462/zdjcie0058q.jpg[/img] [img]http://img25.imageshack.us/img25/8849/zdjcie0060b.jpg[/img] [img]http://img64.imageshack.us/img64/2341/zdjcie0066.jpg[/img] Nie miałam odwagi brać na taką imprezę aparatu :p
  22. Hhaha, dzień bez imprezy to dzień stracony :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/395346/00000008.jpg[/url] :cool2::cool2:
  23. anetta

    czarno-ruda galeria

    Ale piękna zima!:loveu: Kłaczki po prawej to rozumiem ze szczurka? [url]http://img13.imageshack.us/img13/6292/s111209020b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. Hej. Niezłą imprezkę mieliście w Łodzi :multi::multi: A dużo ludu było? Właściciel zaginionej suczy skruszony? Jak to się stało że ją zgubił?
×
×
  • Create New...