Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Sopelki piękne :loveu::loveu: :megagrin::megagrin: Mam gnata i nie zawacham się go użyć [url]http://i45.tinypic.com/15grolw.jpg[/url] buhahhahaahh Ostatnia fota 10/10 :roflt:
  2. Fajnie razem wyglądają, widać że przypadły sobie do gustu :loveu: Gdyby nie te uchi to naprawdę jak cairn terrier :razz: Co za ludzie, wypuszczają psa a potem będą się zamartwiać że go nie ma albo co gorsza, mają to gdzieś :shake:
  3. :( O rany :( Kora odeszła? ale czemu??? Kiedy to się stało?? :placz: Śledziłam kiedyś jej wątek i aż byłam zdumiona że taka piękność nie miała domku :( Bardzo to smutne....:((
  4. Co do borzoja. Głaskałaś go? Ja nie, ale jak obserwowałam na wystawach to ten włos, sierść hihihih nie wyglądał na np. twardy i szorstki. Gdy pies biegł to było widać że te włosy sobie podskakują :evil_lol: Nie wiem co miałaś na mysli pisząć że jest mało przyjemna w dotyku ;) Zresztą we wzorcu pisze tak: "[b]Włos jedwabisty, miękki i sprężysty[/b], falisty lub tworzący krótkie pierścienie, ale nigdy drobne, zwarte loczki.. Na głowie, uszach i kończynach włos jest satynowy (jedwabisty, ale nie ciężki), krótki, przylegający do ciała. Na tułowiu włos jest dość długi, falisty; w okolicach łopatek i na zadzie tworzy drobniejsze pierścienie; na bokach i udach włos jest krótszy. Włos tworzący frędzlę, portki, pióro na ogonie jest dłuższy. Włos na szyi jest gęsty i obfity."
  5. [quote name='Greven']Chodzi o charta afgańskiego? A inne charty?[/QUOTE] Tak. Z dłuższym i miękkim włosem to borzoje ale prawdę mówiąc nie wiem jak u nich to wygląda bo ich nie dotykałam :eviltong: A jak z briardami?, mi sie wydawało że one mają też jak to napisała Kleo, kozi włos. Sztywny i twardy.
  6. afgany[COLOR="#ffffff"]...................[/COLOR]
  7. Nie no, on w sumie mało wskakuje w szelki na spacerki (nie czyje że rymuje :evil_lol::evil_lol:). To mają być szele tylko do ciągnięcia. Czyli sledy, okeeej :cool1: Jeszcze poczytam o nich na Zaprzęgach.
  8. Mayki obroża prześliczna :loveu::loveu: Marta, widzę że Aresisko ma sledy. Które będą lepsze, sledy czy te szelki z kółeczkami po bokach? W których pies lepiej się czuje ciągnąc? Chciałam coś dla małego kupić bo teraz ma guardy, ale są kiepawe do sanek :shake:
  9. Nie wiem czy to dobry pomysł...:shake: Ile jest DS które mogą sobie pozwolić na zabranie dwóch takich psów i ogólnie psów które są szczeniakami...?? :shake: Boję się że przez taką decyzję te psiaki będą skazane na dłuuuuugi pobyt w schronie :( Trzymam kciuki z całych sił żeby gdzieś jednak taki domek się znalazł który je weźmie :kciuki:
  10. Ja też dam pare zł. na palmer. Trzeba go złapać!! Mrozy idą!
  11. :o straszne!! Szkoda słów na tych...nawet nie wiem jak ich nazwać... Co to w ogóle za forum, o czym?? Nie szukałam bo mnie odpychało. bleeee
  12. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000041.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000042.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000043.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000044.jpg[/img] Ojezuuu, muszę??:shake: Chcę już iść. :roll: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000045.jpg[/img] :evil_lol: To wszysko ze słitaśnych foteczek :diabloti::drinking:
  13. Prędkośc światła :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000036.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000037.jpg[/img] Sesja dzięciołowa :eviltong: Był wyyysoooko nad nami. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000038.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000039.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000040.jpg[/img]
  14. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000031.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000032.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000033.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000034.jpg[/img] Pędziwiatr :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000035.jpg[/img]
  15. Hhaha, nie no, taka pogods była pod koniec grudnia. Teraz mamy po kolana śniegu. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000026.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000027.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000028.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000029.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000030.jpg[/img]
  16. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000021.jpg[/img] Ku naszmemu zaskoczeniu zobaczylismy to, mijalismy je i nie zauważyliśmy że gałęzie i mniejsze drzewka tworzą przeszkody dla koni :multi: Ktoś sobie ułożył i skakał :lol: Fakt, wcześniej widzieliśmy ślady koni ale nie dało nam to więcej do myślenia :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000022.jpg[/img] Pare metrów od ścieżki w głębi lasu to samo :crazyeye: Ktoś musiał się nieźle natrudzić żeby to wszystko ułożyć. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000023.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000024.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000025.jpg[/img]
  17. No jak my szalelismy to widziałam jedną osobę w oknie jak paliła fajeczkę :evil_lol: Na 100% nas widziała :evil_lol: Oooo :multi: Chętnie, chętnie. Tylko nie wiem co chłopaki na to :diabloti: Najwyżej dostaną klaty na mordy i damy im się zapoznać :evil_lol: Dziś Masajo udawał kunika pociągowego, z moja pomocą :eviltong: ciągnął Ale na sankach. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000016.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000017.jpg[/img] Widać szron :lol::lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000018.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000019.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/405839/00000020.jpg[/img]
  18. A taka byłaś przeciwna :) Bardzo fajnie wygląda. Mumin nosek sobie obtarł?
  19. Oo jaaa :loveu: Aleee wielki Zaraz!
  20. Po tym co napisałaś to w domu bym ją zostawiła :p Ale fajnie....Dominikana....fiu fiu..
  21. Czad fota :D To teraz czekamy na pierwsze wyniki:)
  22. Hania, poka Tchile :multi: :loveu: Pochwal się jak urosła noo.
×
×
  • Create New...