-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
anetta replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
:multi: Wspaniała wiadomość. Strasznie się cieszę że maluszek okruszek ma dom :multi::multi::loveu: -
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
anetta replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Aaaa fantastyczne :loveu::evil_lol: Najlepsze z królikiem:lol: -
Łooo raaany, alee tu pustki. AlKil, chałupa Cię porwała na dobre? :(
-
A Hani nie ma...nie...nie...nieee :shake: Gdzieś Ty?!
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa'][url]http://www.youtube.com/watch?v=qre7e9z055M[/url] aaa patrzcie saaam miod :)[/QUOTE] Gdybym nie zobaczyła to bym nie uwierzyła:crazyeye::crazyeye: Nieustraszone i nie zawachają się przed niczym. Czy one biegały za czymś czy tak po prostu? :crazyeye: Lolek to twardy gość, normalnie na IPO :evil_lol: Ciekawe jak by uszaty sobie dał radę na takim gryzaku :cool3: Nie widzę fot :( -
[img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000032.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000033.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000034.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000035.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000003.jpg[/img] Tak, tak, wiem, foty na czasie :loveu::evil_lol::evil_lol: Było miło ale się skończyło. Miałam straszny dylemat które zdjęcie dać na WKM (Warszawska Karta Miejska;)) bo można było sobie zrobić z własną grafiką. Po dłuuugich przemyśleniach wybrałam Uszatego na plaży :loveu: Strasznie jestem ciekawa jak to będzie wyglądać na żywo i ile w ogóle będzie wyglądać bo jak narazie nie dostałam informacji kiedy WKM będę mogła odebrać :crazyeye::roll: A wysłałam ją w ostatni czwartek :razz: Dzięki Agacia :))) Nie wiem już od czego to zależy :shake: Gdy piszę posta to widzę pod spodem że foty są normalne, nie ucięte. Mam nadzieję że to naprawią :roll:
-
Boże, co za beznadzieja z tymi poucinanymi fotami :angryy::angryy::shake: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000027.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000028.jpg[/img] Szukajcie a znajdziecie :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000029.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000030.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000031.jpg[/img]
-
Hejk [img]http://yelims5.free.fr/Vacances/Vacances14.gif[/img] Dziś sypał u nas śnieg :mdleje: Ooo tak, tak, gorąca herbatka bardzo się przyda, właśnie siedzę pod kocykiem bo zimno :evil_lol: Dziękuuujemy za życzonka :-D [quote name='Bzikowa'] Motylki :loveu: Ty, one prawdziwe są? :evil_lol: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000012.jpg[/url] tu wyglądają jakbyś je w jakim fotoszopie dokleiła :evil_lol:[/QUOTE] O nu nu nu, żaden PS (nawet go ni mom :evil_lol::-(), wszystko jak najprawdziwsze. [quote name='Marta_Ares']mamy taką samą piłkę jak ta zielona:cool3: to jest jedyna pilka ktora Mayka akceptuje:lol:[/QUOTE] Masajek ją uwielbia. Aby ocieplić klimacik :lol: c. d. Nieśmiały się wtrafił:p [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000022.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000023.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000024.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000025.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/382406/00000026.jpg[/img]
-
O tej porze Czyścioszek? :o
-
Ściągnęłam sobie ten program. Troche mi zajęło zanim się podomyślałam co gdzie i jak, ale i tak jeszcze duużo nauki mi zostało:evil_lol: Beznadziejnie wymyślili z zapisywanie zdjęć :shake: Biana we właściwym miejsu :lol::loveu:
-
Ooo, widziałam Leona przybitego do podłogi :crazyeye::evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Kropek ma świetną figurkę :loveu: Bardzo mi się podoba. U mnie foty też ucięte :shake: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Czuję jak ziemia drży [url]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/111114_640_x_480.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
anetta replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Wg. mnie Ninka już w przytulisku u P. Wandy powinna zacząć osobno naprowadzać na prostą obydwie suczki. Świetne filmiki p. Jacka są na YT. Z tego co wyczytałam to Ninka nie umie szkolić a takie filmiki podglądowe pomogą jej w pracy z Demi i Cynią. Swoją drogą, w trakcie jak przeczytałam że powinno się zmienić imię Demolki (straszne imię dla psa do adopcji :cool1: brrr) wymyśliłam Demi (jak Demi Moore :evil_lol:), inne imię ale dla psa brzmiące podobnie więc nie ma jakiegoś drastycznego przejścia. No a potem wyczytałam że tak właśnie jest nazywana :evil_lol: [url]http://www.youtube.com/user/Jacol123#p/u/29/zRiSBV8zyCk[/url] Będę śledzić wątek. -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Gratuluję :multi::multi::loveu: Śliczna jest :loveu: taka niunia :lol: Jak do Ciebie wtrafiła? -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Aaaahahhaahaaahahahah "Pańcia, rozumiem że to juz moje posłanko?" [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC01362.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: fajowa poducha!! -
Cuda niewidy robicie z tymi płatkami :loveu::loveu::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:shake: Ale jazdy, nie zazdraszczam.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak one szybciutko rosną :-D :loveu: Doginka :crazyeye::evil_lol: -
No ślicznie! A jak z kółeczkiem, nie za małe? No i na przylegającej sierści zupełnie inaczej ta obroża wygląda :) Marleyowi też pasuje! Super kontrast :loveu:
-
:new-bday: Sto lat Alicja :multi: :beerchug::knajpa: Wszystkeigo naj.
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Oooooooo, takie Bucka uwielbiam jak gania po polach:loveu: -
Ulala, jakie fury :cool3::cool3: Jedynie kołami się różnią :evil_lol: Foty z Magdą w roli głównej bezcenne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: