Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Trzymam dalej za sesje :p Freciszon jest prześmieszny.
  2. Rysynek widziałam na Offie, jest wspaniały:loveu::loveu::loveu: Impreza z dziećmi, super. Takie zabawy na pewno dobrze wpływają na dzieciaki :) Cieczka, nie zazdroszcze :evil_lol:
  3. Oooo jaaa :loveu: Wygląda jakby miała kucyki :loveu: mała dziewczynka. [url]http://img62.imageshack.us/img62/6649/ilkab.jpg[/url] fajna foczka :loveu:
  4. Cholera:shake: Teraz takie mrozy....
  5. Super jest! Ten turkusik mniamniuśny.
  6. [url]http://i48.tinypic.com/mvpvgg.jpg[/url] hhahaha, najpierw uszy a za nimi Gin :evil_lol: :loveu::lol: Ogonek lata jak oszalały :lol: Widać że zima jej nie straszna.
  7. Morze...kiedy to było...:rolleyes::loveu: Ja lubię zimę ale nie z takimi :mdleje: mrozami :mad:
  8. Dobrze że się znalazła ta właścicielka. Szkoda że się nie pofatygowali żeby ogłoszenia porozwieszać :shake: Kurcze, jak jeden znajdzie panią to następny bezdomniak sie pojawia :shake: Ty to masz "szczęście"...Jest bardzo charakterystyczny. Będę czujna ;) Szkoda że tata się nie zgadza na przechowanie go :(
  9. Oo jaaa, wygląda jakby pakowała w dzien i noc :evil_lol: I do tego brała prochy, między pakowaniem. Pudzianek :loveu::evil_lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-3.jpg[/url] Agaciaa, nie martw się, przyjdzie wiosna, lato i Sarcia będzie jak ta lala :loveu::loveu::loveu: Mi sie też przytyło :oops: :eviltong:
  10. [url]http://images47.fotosik.pl/250/a117c7b41dcaa30e.jpg[/url] No nieee hahha, ale wygodnicki :loveu: Śledziłam wątek na PP. Ten DON taki piękny :crazyeye: Takie psa się pozbyć :shake: Trzymam mocno żeby się udała adopcja ze schroniska:kciuki: [SIZE="1"]Swoją drogą nie wiedziałam że Marcin miał jeszcze jednego psa ;)[/SIZE] [']:(
  11. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na psim forum :cool3::evil_lol:
  12. Jestem pod wrażeniem zdjęć, naprawdę :loveu::loveu: Biedny pudelek, musiał się jakoś bronić :evil_lol: [url]http://img706.imageshack.us/img706/2483/obraz126m.jpg[/url]
  13. Ojej :shake: Trzymam kciuki!!
  14. Hhhaha, ale szalone są te sierściuchy :lol::lol::loveu:
  15. W końcu mi sie udało wejść w odpowiedź. Dogo się wiesza :mad: Widziałam zime na wsi. Piękna :loveu: Koty takie duże że już ich nie odróżniam :eviltong: :evil_lol:
  16. Jadę prawdopodobnie z Abrakadabrą, jeszcze będziemy ze sobą rozmawiać :p
  17. Jak dobrze że już po wszystkim. Teraz bęzie tylko lepiej :loveu: Może się uzbiera z tej kasy co ma czy ona poszła na operację?
  18. Jezus Maria :placz: Na pewno to jakiś chory $$#$%#&^ zrobił :angryy: :chainsaw: Ogromny ból. Nie wyobrażam sobie co ona czuje :placz: Skrobne coś dla małej.
  19. Rozpłynęłam się :mdleje: :loveu::loveu:
  20. :crazyeye: Prześliczna panienka :loveu::loveu:
  21. Myrku, ja będę mogła albo w sb. albo w ndz. w zależności ile osób się zbierze na konkretny dzień. Na pewno nie w oba dni ;)
  22. Ulalaaa, ale się dzieje. W tyg. nie mogę. Zostaje sb. lub ndz. Ale na litość, nie z samego rana :mdleje: Shit, shit, shit, ta pani co go dokarmiała mogłaby jakoś "zapędzić" go na swoją posesję. Ale na pewno będzie to trudne przy naszym Aniołku :diabloti: Nie musicie mi wysyłac pw, bo ja śledzę wątek ;)
  23. Kora jest fantastyczna :evil_lol::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...