-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Trzymam dalej za sesje :p Freciszon jest prześmieszny.
-
Rysynek widziałam na Offie, jest wspaniały:loveu::loveu::loveu: Impreza z dziećmi, super. Takie zabawy na pewno dobrze wpływają na dzieciaki :) Cieczka, nie zazdroszcze :evil_lol:
-
Oooo jaaa :loveu: Wygląda jakby miała kucyki :loveu: mała dziewczynka. [url]http://img62.imageshack.us/img62/6649/ilkab.jpg[/url] fajna foczka :loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Cholera:shake: Teraz takie mrozy.... -
Super jest! Ten turkusik mniamniuśny.
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[url]http://i48.tinypic.com/mvpvgg.jpg[/url] hhahaha, najpierw uszy a za nimi Gin :evil_lol: :loveu::lol: Ogonek lata jak oszalały :lol: Widać że zima jej nie straszna. -
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
anetta replied to QQk's topic in Foto Blogi
Morze...kiedy to było...:rolleyes::loveu: Ja lubię zimę ale nie z takimi :mdleje: mrozami :mad: -
Dobrze że się znalazła ta właścicielka. Szkoda że się nie pofatygowali żeby ogłoszenia porozwieszać :shake: Kurcze, jak jeden znajdzie panią to następny bezdomniak sie pojawia :shake: Ty to masz "szczęście"...Jest bardzo charakterystyczny. Będę czujna ;) Szkoda że tata się nie zgadza na przechowanie go :(
-
Oo jaaa, wygląda jakby pakowała w dzien i noc :evil_lol: I do tego brała prochy, między pakowaniem. Pudzianek :loveu::evil_lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-3.jpg[/url] Agaciaa, nie martw się, przyjdzie wiosna, lato i Sarcia będzie jak ta lala :loveu::loveu::loveu: Mi sie też przytyło :oops: :eviltong:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images47.fotosik.pl/250/a117c7b41dcaa30e.jpg[/url] No nieee hahha, ale wygodnicki :loveu: Śledziłam wątek na PP. Ten DON taki piękny :crazyeye: Takie psa się pozbyć :shake: Trzymam mocno żeby się udała adopcja ze schroniska:kciuki: [SIZE="1"]Swoją drogą nie wiedziałam że Marcin miał jeszcze jednego psa ;)[/SIZE] [']:( -
Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na psim forum :cool3::evil_lol:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jestem pod wrażeniem zdjęć, naprawdę :loveu::loveu: Biedny pudelek, musiał się jakoś bronić :evil_lol: [url]http://img706.imageshack.us/img706/2483/obraz126m.jpg[/url] -
I znowu smakowitości zapodajecie, wy wy, wyyyyyyyy :eviltong:
- 78403 replies
-
Ojej :shake: Trzymam kciuki!!
-
Hhhaha, ale szalone są te sierściuchy :lol::lol::loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
W końcu mi sie udało wejść w odpowiedź. Dogo się wiesza :mad: Widziałam zime na wsi. Piękna :loveu: Koty takie duże że już ich nie odróżniam :eviltong: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
anetta replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze że już po wszystkim. Teraz bęzie tylko lepiej :loveu: Może się uzbiera z tej kasy co ma czy ona poszła na operację? -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
anetta replied to eneda's topic in Już w nowym domu
Jezus Maria :placz: Na pewno to jakiś chory $$#$%#&^ zrobił :angryy: :chainsaw: Ogromny ból. Nie wyobrażam sobie co ona czuje :placz: Skrobne coś dla małej. -
Rozpłynęłam się :mdleje: :loveu::loveu:
-
:crazyeye: Prześliczna panienka :loveu::loveu:
-
Ulalaaa, ale się dzieje. W tyg. nie mogę. Zostaje sb. lub ndz. Ale na litość, nie z samego rana :mdleje: Shit, shit, shit, ta pani co go dokarmiała mogłaby jakoś "zapędzić" go na swoją posesję. Ale na pewno będzie to trudne przy naszym Aniołku :diabloti: Nie musicie mi wysyłac pw, bo ja śledzę wątek ;)
-
Kora jest fantastyczna :evil_lol::loveu::loveu: