Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. No i pojechał. Przesympatyczna pani, będzie dobrze!! :evil_lol::lol: patrz no, nawet na blogu go dali :p Ten kotek jest bowski :evil_lol::evil_lol: Buhahahah, no nie mogę [url]http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8&feature=player_embedded[/url] Trzy nioski siedzące na grzędzie, bezcenne :diabloti:
  2. hej, hej! Mi muuli, muli :shake: Ale myślę że to przez mojego kompa:roll: Bo czasami jeszcze fajnie, szybko a czasami taaak się dłuuuży że mam ochotę wyrzucić go za okno :diabloti: Kozica boska!
  3. [url]http://img69.imageshack.us/img69/5033/dsc0055j.jpg[/url] Wśród najlepszych kumpli :loveu::loveu: Ale ma sesję! te szeleczki bardzo jej pasują :loveu:
  4. JAkie szaleństwa :multi: Aż miło patrzeć na te brudasy :lol:
  5. [quote name='Vectra']a tam , przyjadę przyjadę , pisałam , ostatnio miałam w ciul na łbie i nie chciało mi się wychodzić z domu :( na początku będzie przerypane , bo Franek będzie chciał zjeść Emilke , Marysia będzie chciała zjeść Emilke - nie wiem jak zareaguje Emilka ... będzie armagedon ... Lalka też jest starą durną krową , ostatnio , a Egon kocha skórę z dzika ... Nikt w mojej rodzinie nie wie o Emilce .. więc znowu się nasłucham , że zamiast płodzić dzieci , kupuje psa - 6 psa :evil_lol: Teście też nie widzą o Emilce , się nasłucham , TZ jakiś taki dziwny , się zgodził bez bicia :cooldevi: oczywiście zadaje mi pytania , z cyklu , a gdzie mieszkać będzie Emilka .... jakby nie wiedział .. ;) ale musi popytać :D Emilka to jest bardzo spontaniczna decyzja , temu z wielkim bólem serca zrezygnowałam z potomki Frania .. ale nie można mieć wszystkiego.Zważywszy że mój mały domek nie jest z gumy , a koszty utrzymania gromadki psów , są dość wysokie.Znaczy można oblecieć wsio karmą puffi z biedronki .. no ale miłość do psów na tym nie polega .... A od ilości psów , nie chce pogorszyć standardu życia prosiakom które mam i staram się z całych sił by miały jak najlepiej , żarły co najlepsze i by im służyło i by były szczęśliwe ... mimo iż zmuszam je też do poświęceń , typu moje widzi misię - wystawy ... ale wynagradzam im jak mogę .. Może nie wszyscy mnie zrozumieją i mojej radości z powodu nabycia rudej laski , której przybycie odmieni mój świat na jakiś czas ... bo to wyzwanie wychowawcze , socjalizacyjne , zmiana organizacji już ustabilizowanego życia .. ale taką adrenalinę i wyzwania uwielbiam :) Już od pierwszych chwil , kiedy to nabywałam Emilii , od cudownej osoby , pełnej miłości do rasy , wyrozumiałej , przemiłej , otwartej .... chciałam ogłosić mą radość , to jednak z cyklu , licho nie śpi , musiałam zachować powiedzmy w podziemiu , osoby mi zaufane , które mnie wspierały cieszyły się razem ze mna , wiedziały o Emili i problemach związanych z jej przywiezieniem do PL ... jedna dogomania , to wielka rodzina :buzi: dziękuje wszystkim !!! może nie mam nastu lat , może powinnam zając się inną sferą życia , ale takie chwile ... dają mi siłe do dalszego działania .. Fajnie jest mieć się z kim podzielić , swoim szczęściem .... od dawna marzyłam o rudej pannie .... spełniłam to marzenie .. są inne , poważniejsze , bardziej życiowe , ludzkie niż kupno kolejnego psa .. ehhh ale z pewnych względów , muszą czekać ... mam nadzieje że teraz uda mi się zrealizować projekt , budujemy nasz dom :)[/QUOTE] Aaaaaaaaaaaa :shocked!::mdleje: Wielkie gratulacje :klacz: Twoje marzenie się spełniło :loveu::loveu::loveu: Cieszę się :multi::multi: I trzymam kciuki za nowy dom :kciuki::kciuki: Mała jest fantastyczna:loveu: Wygląda jak Franek tylko w innej skórze :evil_lol: Czytam i oglądam i muszę powiedzieć że bardzo dobrze Ci idzie wprowadzenie rudej do stada :multi: [quote name='Vectra']Jeszcze wyjaśnię , to dziwactwo Egona i tłumaczenie , bo to nie idzie ze warczała czy coś w ten desień ... Egona świat jest bardzo poukładany :diabloti: więc kolega do biegania , ma biegać z jednej strony Egona , podgryzać się można też w określonej prędkości biegu , uderzać klatami też w odpowiednim wyskoku ... bo jak w/w są niespełnione Egon staje i myśli .. Przykłady z domu ... Piłka : piłkę muszę rzucać z jednego miejsca na podwórku w odpowiednim kierunku ... jak rzucam z innego miejsca , to Egon się patrzy na mnie oczami tęskniącymi za rozumem , nawet jak pobiegnie po piłkę , to nie przyniesie mi jej w nowe miejsce .. tylko tam gdzie powinnam wg niej stać i czekać i z jej miejsca piłkę rzucać. W domu: w związku z przybyciem Emilki , musiałam trochę przemeblować pokój ... więc Egonie posłanie przeniosłam , miejsce posiłku Frania i Egona również i problem , problem natury filozoficznej Egona :mdleje: Oczywiście nie jadła, bo mimo iż miski pełne stały , ale stały na nowym miejscu , Egon czekał w starym miejscu na posiłek , to samo z posłaniem .. nie chciała się tam położyć , na nowym miejscu , tylko stała nieszczęśliwa w starym miejscu .. oczywiście co i raz podbiegajac czy to do posłania czy misek - stojących w nowym miejscu i leciała na stare miejsce ... podobnie jest z wieloma czynnościami , typu wychodzenie na pola .. wg Egona wychodzi się przez brame a nie przez furtkę .. spacer po furtkowy się nie liczy ... tak tak Egon ma nerwice natręctw :cooldevi:[/QUOTE] :mdleje: :evil_lol::crazyeye: Egon, jesteś jedyna w swoim rodzaju :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/02%2012%202009/02122009-111.jpg[/url]
  6. Gratki! :klacz: Co to za talerz że się tak rozerwał :crazyeye: Głównie chodzi mi o ten jeden biały. Nie wymaga to komentarza :loveu::loveu: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC00971.jpg[/url] Hhahaha, Ares prawie jak pod palmami :evil_lol::evil_lol:
  7. Spóźnione ale szczere życzonka. wszystkiego najlepsiejszego!!!:BIG::new-bday: Twoje zdrówko :drink1:
  8. Strzyżyka też nie widziałam...:( Śmieszny ptasiek, kurdupelek z małym ogonkiem :evil_lol: Mazurek to wygląda jak wróbel. Jestem pod wrażeniem Sambowej brody :loveu: Jakieś odźywki jej serwujesz w tą brodę czy cooo :razz::evil_lol: Rysunki zwaliły mnie z nóg :mdleje: Ile bierzesz za rysunek?
  9. anetta

    bzik

    Hejka. Jaka dziwna ta piłeczka, taka niekształtna :evil_lol: Szalony :evil_lol: Z tymi dzieciakami to chyba nie można nic zrobić :shake::shake:
  10. No to dobrze że bilet się odnalazł :roll: Ufff. Szczęście że był w sklepie :-o Proszę zdjąć mu to z mordki [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/24-29.jpg[/url] :diabloti:
  11. Gratuluję maluszków :loveu::loveu::loveu: Myślałam że będzie Poświata z inwentarzem :eviltong: I że w końcu zobaczymy co u nich sychać bo ostatnio coś marnie z tym, na blożka nie zagląda. Pokażesz nam wyremontowane mieszkanko, cooo? :grins:
  12. Rinuś, wiesz co, robisz obrzydliwie zaje... foty tą lufą!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aż miło patrzeć na pracującego Brutusa. [SIZE="1"]Świetny podmokły teren:razz:[/SIZE]
  13. :shake::shake: A ludzie się dają nabijać w butelkę.... :hand:
  14. anetta

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img264.imageshack.us/img264/3477/s141009080.jpg[/url] cudowne :loveu::loveu: Czeeeść.
  15. Ale niszczycielka :crazyeye: nie łądnie, ale z tym szkłem to przesadziła :shake: I jak urosła, a co dopiero była taką kruszyneczką :loveu:
  16. [quote name='Cambel&Megi']dziękujemy za wpisy! :lol: [B]Anetta[/B], jaka maliniaczka? :hmmmm:[/QUOTE] Gdzieś tam z tyłu była, ale poszłam szukać i znikła :roll: :lol: :p Ooo jaaa :crazyeye: Ekstra! [url]http://i33.tinypic.com/24myfll.jpg[/url] W ogóle te wasze spacerki są rewelacyjne :loveu::loveu: Z przyjemnością wszystko obejrzałam :loveu: Piękne. I tyle psów, można by się uczyć nazw poszczególnych ras :evil_lol::evil_lol: Te zdjęcie ma coś w sobie :loveu: [url]http://i46.tinypic.com/2hnm8o6.jpg[/url] Do czego miało służyć te ćwiczenie? ze pies ma iśc do tyłu? :niewiem: [url]http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/2/2769/2769405_90ad07be3663e744f85d5940914a93ff/images/semi_101.jpg[/url]
  17. Cześć. Co ja widzę :crazyeye: Chi :lol::lol: Ale rozbieżność wielkości :evil_lol::evil_lol: Skąd pomysł na chiłkę?
  18. Wstawcie te foty. Nie każdy ma NK :roll:
  19. Muki, wyglądasz znaacznie lepiej :) Ciesze się że Misio znalazł dom i to u dogomaniaczki:loveu:
  20. [quote name='blaira']Ja mam okazję wypróbować obroże ecollars. Firma już kiedyś sobie działała i jakoś niestety niemiłą miałam sytuację...ale postanowiłam się jeszcze raz skusić gdyż mają bardzo fajne wzorki. No i jest możliwość wykonania własnej twórczości... Powiem szczerze że na chwilę obecną obroża wygląda super, podoba mi się materiał obroży gdyż będzie łatwa do utrzymania w czystości. No i dość oryginalne sposób zapięcia i regulacji :) [URL=http://img686.imageshack.us/i/bull.jpg/]http://img686.imageshack.us/img686/9764/bull.jpg[/URL][/QUOTE] Oooooo. no proszę! Blaira, a jest gwarancja że gościu znowu nie wywinie numeru? :roll: Chociaż patrząc na stronkę wygląda to całkiem profesjonalnie... Kusisz, kusisz:evil_lol:
  21. Co tam słychać u Lilutchny? Może jakieś foty? :cool3:
  22. Witam z rewizytą :) Misia jest urocza :lol::loveu: Pędzelki na uszach ma jak rysiek :lol::lol: super wygląda! Oo jaaaa, po zobaczeniu pierwszych zdjęć z plaży zastanowienie się czy to Łeba, pare zdjęć na to wskazywało :loveu: I już miałam się pytać i zobaczyłam że jednak tak :multi::multi: Jestem miszcz :evil_lol: :B-fly: I pomyśleć że byłam tam tylko raz. W te wakacje.
  23. Ależ wróciła wypieszczona w tym SPA :cool3: Pokażci eją bez obróbki zdjęciowej :p
  24. A foty z imprezki są? :cool3:
  25. Naczytałam się. Zmiany jak w kalejdoskopie ;) Mam nadzieję że teraz juz bęzie lepiej między wami. Ale 3 szansy to już bym nie dała :mad: Foty fantastyczne! To jest śmieszne :lol: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC00688.jpg[/url] "Patrzcie jakie mam buciki!"
×
×
  • Create New...