Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. [quote name='aga1215']Pika - gotowe :multi: :multi: :multi:[/quote] a doopa :diabloti: znowu wróciło, ze zapchane :shake: Moze ja mam nie tego maila? :hmmmm:
  2. [quote name='paula_z'] Na banitkach jest :p[/quote] a doopa :diabloti: mozna tylko z forum a kcem ze swojej skrzynki :diabloti:
  3. [quote name='HankaRupczewska'][quote name='PIKA']Jakie dobranoc [SIZE=2][COLOR=Black]My chcemy Gezia, My chcemy Gezia .. i Mańkę oczywiście tez [/quote][/COLOR][/SIZE] ....................................[/quote] :crazyeye: a Tobie co sie porobilo, ze wyciaglas siakiegoś starego posta ? :evil_lol: A banerek masz ... śliczniusi :loveu:
  4. O matko, psy ktore zasypiają na spacerze :roflt: :roflt:
  5. Moja droga Agnieszko Czy byłabys łaskawa wyczyścić sobie skrzynkę mailową :mad:
  6. [quote name='malawaszka']oho!!! i pognała malca :mad:[/quote] nic mu nie będzie :evil_lol: [quote name='malawaszka']aaahahaha naprawiłam aparat :diabloti:[/quote] to gdzie zdjęcia? :diabloti:
  7. O matko kobieto :crazyeye: Jaki Ty masz wysyp szczenioli :loveu: Cudnie że tak szybko nowe domki poznajdowaly :multi::loveu:
  8. A co Albi wrzucil Panci do obiadku ? :evil_lol:
  9. [quote name='Katerinas']cholerka... znów sylwester i wystrzały... :roll: Dorka przy każdym prawie włazi mi na głowę :roll:[/quote] U Was "na wsi" tez strzelają? :roll:
  10. No i gdzie te obiecane zdjęcia światecznej Idy? :mad:
  11. Paula a czemu ja nie mam Twojego maila? :hmmmm: Zyczenia Ci chcialam wyslac :evil_lol:
  12. [quote name='Pysia']Wujek ptasznik nawrzeszczał na mnie żem nie kupiła budki z klapką u góry :crazyeye: A ja wcale budki nie kupowałam :shake: [/quote] Bo klapka u góry pozwala zajrzec do budki bez stresowania ptakow :lol: Ale wujek ma racje dajcie im spokój a wszystko bedzie ok :razz: a Ty zostaniesz ciocią :evil_lol:
  13. O!!! co ja widze :multi: Plytka idzie jak woda :multi: Reklama dżwignia handlu :lol:
  14. [quote name='HankaRupczewska'] Wstawiłam do piekarnika . Jeżeli ktoś ma ochotę - [B]zapraszam za dwie godziny. [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/313/b4eb37e6d4ee5bde.jpg[/IMG][/URL][/quote] ja będe za jakieś 4 godziny :evil_lol: jak pociag dojedzie :evil_lol: I na sylwestra na Rynku zostane od razu :evil_lol: Moze być? :evil_lol:
  15. [quote name='Pysia']Robi im pod okiem wujka ptasznika ;) Mama dba o wrzaskuny bo to taty pupile i jak przyjdzie do domu to muszą być w dobrej kondycji ;)[/quote] aaa zapomnialam o wujku :lol: a co mowi wujek? Jajca som? :evil_lol: Musza być w dobrej kondycji bo jak tata wroci to jej dopiero da :mad: :evil_lol:
  16. [quote name='HankaRupczewska'][COLOR=Red]Ja znam takich[/COLOR] :razz: Ale ja - i nasi przyjaciele niedostosowani są ... I wszyscy ci, którzy pracują na kilku posadach też dostosowani nie są :cool1:[/quote] Ja o TAKICH :razz: nie mowię :razz: Ja mowię o tych niedostosowanych :cool1:
  17. PIKA

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol: e tam - jaka odmieniona? Taka sama jak zawsze ;) [/quote] no jak nie odmieniona, to wyszczuplona :evil_lol:
  18. Trzymam kciuki za Bolka, zeby kroplówki pomogly i zeby jadł, tak jak dotychczas przynajmniej :kciuki: A Tych ludzi co to mojego ulubieńca oddali ... :mad::mad::mad: to bym :mad::mad::mad: niepoważni jacyś :angryy::angryy::angryy:
  19. [quote name='Pysia'] Babka szybko zabieraj Ptysia z Balbinką bo tata został w szpitalu :placz: Miał wyjść dzisiaj ale miał w nocy atak.... [/quote] Jak to zostal w szpitalu? :crazyeye::shake: O przykro mi :shake: i Trzymam kciuki zeby jednak szybko wyszedl :kciuki: A ptakami się nie przejmuj, one sobie doskonale dadzą rade same, niech tylko Twoja mam zrobi ta mieszankę jajeczną. Jak zrobi za duzo, to do lodowki - max trzymac 2 dni. A w klatce wymieniac codziennie.
  20. [quote name='dbsst']najbliżej mnie czy Gosi :cool3: [/quote] No chyba jasne jak słońce, ze bliżej ciebie :evil_lol:
  21. Witam Hanie udawaczkę :multi: Te zmiany w prawie pracy dla lekarzy to jakas bzdura :roll: No chyba, ze dadzą Wam w zamian jakieś spore podwyzki, :evil_lol: tak, zeby każdy lekarz z tego jednego etatu mógl sie utrzymac :p
  22. PIKA

    .:: A X E L ::.

    Witaj odmieniona Gosiu :multi: Jak ja uwielbiam jak Ty nadrabiasz zaleglości :loveu::evil_lol: odrabiaj tak codziennie :cool3:
  23. [quote name='dbsst'] miszkaj bliżej to teleportuje sie na wyżerke ;) :evil_lol:[/quote] ja mieszkam nabliżej to mogę zaraz wpaśc :evil_lol:
  24. Cześc rogalikowa Alu :multi: Nawet jest nie nagadane i foty som :razz:
  25. Cześc dogociolko z pierdzącym psem :multi: :evil_lol:
×
×
  • Create New...