Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Jagulka "dala wam popalic" ale takie psy się najlepiej pamięta i takich najbardziej brakuje, ale miejmy nadzieje, ze bedzie z wami jeszcze dlugo [quote name='Alicjarydzewska'][I]:shake:szkoda że przez kompik nie słychać.... [/I][/quote] Można zgrać i przeslac mailem ;)
  2. Jakie fajowskie sniezynki :multi: ale co ich tak mało? :razz:
  3. Czesc wnusiu :multi: Tez nie wiele powiem, :evil_lol: Z kąpieli Karola :evil_lol: hahaha :evil_lol: tyle powiem :evil_lol:
  4. A tu co się dzieje :crazyeye: To sikaś Galeria samobiczowników? :evil_lol:
  5. [quote name='HankaRupczewska']Madziu ! Chyba mnie ZMUSISZ :placz: Zmusisz do posiadania kota ...[/quote] A mnie Saba skutecznie zmusza do NIE POSIADANIA kota :evil_lol: Z Leonem lepiej,:multi: pewnie się przytrul czym biedaczek
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][B][/B] [B][I]jak wszędzie jajka to i u nas mus żeby były;)[/I][/B][/quote] ale to nie te świeta :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][/B][B][I];) Dobranoc ....bo jeden Ozzulek wie czy pójdziemy znów Policje o 4 rano [COLOR=Red]podryać[/COLOR] ....bosz jak oni mnie za [COLOR=Red]włóczęgoswo [/COLOR]zamkną :cool3: [/I][/B][/quote] co Ty Rydzewska bredzisz? :crazyeye::evil_lol:
  7. [quote name='malawaszka']czy u Was tez pada śnieg??? :mdleje:[/quote] nie pada, ale jakies male biale gówno lezy na chodnikach :roll:
  8. [quote name='Vectra'] wpadasz na rogale ? :)[/quote] a nie mozesz kurierem przeslac? :lol: [quote name='dbsst'][B][COLOR=darkred]Wszystkim odwiedzajacym nasza foto - blog[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/311/f8a9865b557cfb9d.jpg[/IMG][/URL][/quote] ale fajowska :multi:
  9. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog']Pika,normalnie mnie rozwalilas z ta kwarantanna :klacz: :eek2: :turn-l: [/quote] to Cie teraz trzeba będzie poskładać :roll: :evil_lol:
  10. Haniu jak tam w poświatecznych pracach? :roll: Ty to chyba duzo tej pracy masz po takich obżarstwach :evil_lol:
  11. [QUOTE][B][/B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/311/81a918230fd2983c.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ooooo jajeczka :multi::evil_lol:
  12. [quote name='Vectra']hahahahahah :evil_lol::evil_lol::evil_lol: one wsysykie te chłopy tak mają :shake: dzieci , wieczne dzieci - [B]coś podłubać[/B] ............[/quote] w nosie najlepiej :evil_lol:
  13. [quote name='Pysia'] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LUDZIE!!! [B]PADA śNIEG[/B] !!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!![/quote] a co to? :crazyeye:
  14. [quote name='sota36']A gdzie Ala - znow łazi po nocy?[/quote] poleciala straszyć policmajtrow :evil_lol:
  15. [COLOR=Red][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][I]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK [IMG]http://www.yatoula.com/gif/fete/fete_114.gif[/IMG] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/bdayparty.gif[/IMG][/URL] [IMG]http://www.yatoula.com/gif/fete/fete_124.gif[/IMG] [IMG]http://www.yatoula.com/gif/fete/noel_94.gif[/IMG] [/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
  16. Ech Bolek sobie żarty robi :mad: Moze się czegos w święta obżarl :razz: [quote name='malawaszka']dzis do domku pojechał Frodo a zaraz przyjadą po Draco i nie bedzie juz siuśmajtków :placz: [/quote] Chlopy Cię na Sylwka opuścily :placz:
  17. PIKA

    Poprostu Lala : )

    [quote name='kamila-dog'] Zimno i szaro,zaczela sie praca i tesknie za tz'tem :-( Dobrze ze mam Lalunie :p [/quote] A to faceci tez muszą miec pól roku kwarantanny przed wjazdem do UK? :evil_lol: Cześć :multi:
  18. PIKA

    .:: A X E L ::.

    O foootki :multi: [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/319/3ef9e7e10253e52d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Powiem tak, Ty faktycznie wyszczuplalas :crazyeye: Rewelacja :loveu: Jak to zrobilas? :placz: Też tak chce :placz:
  19. Cześc Wnusiu :multi: Jak tam? Bedziesz miala bratanków? :razz: :evil_lol: [quote name='Pysia']W miesiac w okresie wylinki wiosennej uzbierałabym Ci kołdre a nie poduszke :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jaka byłaby cieplutka :loveu:[/quote] ja doloże futra Sabowego to se dziewczyna caly komplet poscielowy udzierga :evil_lol:
  20. Cześc :multi: Ja melduje, ze ja własnie zjadlam osttania lyzke swiatecznego bigosa i jutro będe dziergać bigos sylwestrowy :evil_lol:
  21. Cześc Agus :multi: Ja tam awersji do slodyczy ni mom nigdy :evil_lol: [QUOTE] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2084/weki0155anz3.jpg[/IMG][/QUOTE] Weki byl na Safarii? :lol:
  22. Cześć :multi: A ja się dzisiaj wyspałam :evil_lol:
  23. Cześc Aluś, :multi: Po tych świętach, urodzinach, sylwestrze i innych to Ty sie bidoku w zadna kieckę nie zmieścisz :evil_lol:
  24. Sabinko ślicznie napisałas o Tych Beiowych koledach :loveu: ta plyta to cudo :loveu:
×
×
  • Create New...