Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. No i jak tam Leon wieczorem? :roll: Mam nadzieję, ze lepiej :roll:
  2. [quote name='Pysia'] Jezu siedzą ale może im zimno i się ogrzewaja poprostu? :help1::help1::help1: [/quote] buhaha, tak se tlumacz :evil_lol: zajrzyjcie do tej budki, bo czasami one razem wyłazą :evil_lol: A najlepiej jak nie chcecie tych jajców to zabrać budke a jajca wywalić do smietnika, :roll: Ja wczoraj po poworcie ze swiąt wywalilam trzy sztuki a dzisiaj znowu mam jedno :roll: Moja Balbina tak daje czadu :angryy:
  3. [quote name='Pysia']Kobieto tam nie ma jajek !![B] NIE MA !! Prawda? :modla::modla::modla:[/B] [/quote] jeśli one tam siedzą ciagle na przemian lub razem to.. jajka som :evil_lol:
  4. Paulina a Ty gdzie? Poczytalas o pogodzie i poszlaś? :evil_lol:
  5. Dobra ja tez Ci podpisze, :evil_lol: Ale najpierw powiem, ze jutro NIE IDę DO PRACY :eviltong:
  6. [quote name='Pysia']Tak :diabloti: O Ciebie :diabloti:[/quote] ale to nie ja znioslam jajka :shake: :evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='Maga100'][B]Leon zabrał się za wylizywanie Stefana :p chyba zdrowieje :p [/B] [/quote] nie, próbuje czy smaczny :diabloti: Pela jest zajedwabista :loveu:
  8. [quote name='Pysia'] Cześć Babciu :multi: Zaraz Cię zabije :diabloti: [/quote] :hmmmm: znaczy rodzina sie pomniejszy? :hmmmm:
  9. [QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/ae0ae545d21648c4.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] nogi sie polataly, za dlugie ma :evil_lol:
  10. Cześć wnusiu :multi: Czy rodzina się nam powiekszy? :evil_lol:
  11. PIKA

    .:: A X E L ::.

    O Gosiu ale Coi dobrze, tyleee wolnego :multi: [SIZE=1] Ja jutro tez nie idę do pracki[/SIZE] :evil_lol:
  12. Waszka czyli Ty Sylwestra spędzasz z psami? :evil_lol: A szampana dla nich masz? :evil_lol:
  13. Magda Leon warczy na koty i śpi bo się źle czuje. :roll: Mam nadzieję, ze to jednak jakas zwykła wirusówka i szybko mu przejdzie :roll:
  14. Cześc Ala :multi: Widze, ze ONE Ci dzisiaj nie gadaly :evil_lol: [QUOTE][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/889b32ee2b242e19.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/QUOTE] co On się tak wypina? :evil_lol:
  15. Cześc Ewcia :multi: Jak tam Twoj brzuchol po świętach ? :razz: Da się wciagnąć? :razz: Bo moj nie :shake: :evil_lol:
  16. Witam poświatecznie :multi: i przedsylwestrowo :lol:
  17. [QUOTE] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2976/p1010040xt2.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak bym mogla to bym go wzięła, on ma "to coś" w oczach :loveu:
  18. Pysia nieich ten Twoj tata się nie wyglupia :shake: Zaraz bedzie mial wnuki do odchowania :cool3:
  19. [quote name='malawaszka'] i kazałam spać :diabloti:[/quote] i posluchaly ? :evil_lol: Ale masz jazdy z tymi maluchami :evil_lol:
  20. Cześć Aluś :multi: Przebrnełam, :mdleje: Czy ty nic nie robilaś w święta tylko na kompie siedzialas? :evil_lol:
  21. Cześc Dominika :multi: [QUOTE] [IMG]http://images1.fotosik.pl/316/034b614b87342569.jpg[/IMG][/QUOTE] buhaha a co ją tak wyciągło i zgarbilo? :evil_lol:
  22. eeeetam ja wpuszczam Sabe i towarzystwo bedzie grzecznie po katach siedzieć :evil_lol: Kociambry bowskie :loveu:
  23. Witaj Haniu :multi: Ślicznie bylo :loveu: ale sie już skończylo :placz: [quote name='Maga100'] [B]Cieszę się, że nie tylko ja dzielę się z psem opłatkiem :p [/B][/quote] pociesz się że ja tez się dziele :p
  24. Cześc wnusiu :multi: Czy udalo Ci się skończyć odkurzanie tych 230 - paru metrach na kolanach? :evil_lol:
  25. Cześć Paula :multi: Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja tez jutro do pracy :roll:
×
×
  • Create New...